W związku z rozwojem działalności zatrudnimy:
 

Pracownika obsługi księgowo-kadrowej

Miejsce pracy: Warszawa
 
Osoba odpowiedzialna będzie za obsługę spraw firmy w zakresie:
  • Kompleksowe prowadzenie dokumentacji kadrowej-płacowej (przygotowywanie umów, aneksów, zaświadczeń, świadectw pracy, etc);
  • Nadzór nad pilnowaniem terminów szkoleń BHP nadzór nad pilnowaniem ważności badań lekarskich (wstępne, okresowe, kontrolne);
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy i nieobecności, obliczanie zasiłków chorobowych;
  • Księgowanie bieżących dokumentów i faktur.
Wymagania:
  • znajomość aktualnych przepisów dotyczących zakresu zadań wykonywanych na tym stanowisku,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • elastyczność i szybkość w działaniu
Oferujemy stabilną pracę w Warszawie w ramach umowy o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres sluzew@sluzew.pl z zaznaczeniem nazwy stanowiska.
Treść zgody:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dom Pogrzebowy "Służew" Szczuciński, Czartoryska-Szulc Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie (02-768), ul. Fosa 19A, (dalej jako: „Administrator”) moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, a niewynikających z przepisów prawa, w szczególności mojego wizerunku, w celu przeprowadzenia przez Administratora obecnej rekrutacji.
 
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dom Pogrzebowy "Służew" Szczuciński, Czartoryska-Szulc Spółka Jawna z siedzibą w Warszawie (02-768), ul. Fosa 19A, (Pracodawca, Administrator), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
 
Dane przetwarzane są w celu prowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody także w celu prowadzenia przez Administratora przyszłych rekrutacji.
 
Podanie danych wynikających z przepisów prawa jest wymogiem ustawowym niezbędnym do przeprowadzenia przez Administratora rekrutacji.
 
Podanie innych danych osobowych jest dobrowolne.
 
Wyrażenie poniższych zgód jest dobrowolne, a brak ich wyrażenia nie będzie skutkował niekorzystnym Pani/Pana traktowaniem, ani nie spowoduje wobec Pani/Pana jakichkolwiek negatywnych konsekwencji ze strony Administratora.
 
W zakresie, w jakim przetwarzanie danych odbywa się na podstawie zgody, przysługuje Pani/Panu prawo wycofania tej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.