Serdeczne podziękowanie i wyrazy głębokiego szacunku dla Pani Kamili Karbolewskiej i Pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” za zorganizowanie godnej uroczystości pogrzebowej mojej Mamy. Profesjonalna i w pełni kompetentna Pani Kamila pomagała nam z wielką empatią i wrażliwością na każdym etapie uroczystości. Chciałbym wyrazić także uznanie dla Pracowników DP „Służew” za ich takt, poszanowanie naszych uczuć i godną postawę podczas ostatniego pożegnania oraz samego pogrzebu. Wyrażam podziękowanie i uznanie dla Muzyków, którzy zapewnili piękną oprawę muzyczną na cmentarzu.. Jeszcze raz bardzo dziękuję. DP „Służew jest firmą godną szczególnego polecenia.

Romuald Zadrożny | 2023-11-27

Firma godna polecenia. W trudnej chwili zajęli się wszystkimi formalnościami, doradzili w kwestii oprawy.

Marta | 2023-11-24

Serdeczne podziękowania i wyrazy szacunku dla Pani Moniki Rochalskiej i pracowników Domu Pogrzebowego Służew za zorganizowanie godnego pogrzebu mojej zmarłej mamy. Za empatię i profesjonalizm. Wszystko, od zabrania ciała mamy z domu, poprzez spotkanie na miejscu i ustalenia szczegółów z Panią Moniką, pożegnanie, aż po samą uroczystość pogrzebową w kościele i przy złożeniu do grobu, było zorganizowane bez zarzutu, pełne szacunku, dyskrecji, taktu. Takie, jak chciałam, żeby było, dziękuję!

Małgorzata Narbutt | 2023-11-19

Serdecznie dziękujemy pracownikom domu pogrzebowego Służew którzy byli z nami w te dni i przeprowadzili nas przez ten ciężki czas. Ceremonia pogrzebowa w kościele, pożegnanie w kaplicy oraz ceremonia na cmentarzu były piękne i pełne wzruszeń również dzięki oprawie muzycznej. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Monik Rochalskiej – za jej wyrozumiałość, empatię i profesjonalizm.

P. T Kowalewski | 2023-11-17

Chciałbym serdecznie podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za niezwykle profesjonalne i sprawne przygotowanie i zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojej nagle zmarłej Siostry. Dzięki przeogromnej życzliwości, wyczuciu i wielkiej empatii Pani Moniki Rochalskiej, wszystkie tak trudne dla nas, ale niezbędne sprawy zostały załatwione w przyjaznej, domowej atmosferze. W tej niespodziewanej sytuacji udało się mojej Siostrzenicy uniknąć wielu dodatkowych stresów, co było dla mnie rzeczą najważniejszą. Jeszcze raz dziękuję.

P. J. | 2023-11-15

Dwa tygodnie temu zmarła moja mama. Mimo ,że była przewlekle chora i przygotowywała najbliższych do myśli ,że niedługo może jej zabraknąć , to nigdy nie jest "ten czas". Zrozpaczeni i nie mogący myśleć logicznie zwróciliśmy się o pomoc do Domu Pogrzebowego Służew . Polecam wszystkim. Pracownicy są niezwykle uprzejmi , empatyczni , a p.Monika Rochalska swoim doświadczeniem i fachowym podejściem sprawiła , że mama została pożegnana niezwykle ciepło , rodzinnie i godnie.

Małgorzata W. | 2023-11-13

Kilkanaście dni temu umarła moja mama. Myślałam, że jestem przygotowana na Jej odejście, ale jednak nie. Poczułam się rozżalona, opuszczona, zagubiona. Poza wsparciem najbliższych mi osób potrzebowałam fachowej pomocy, kogoś kto pomoże mi w tej ostatniej drodze mojej mamy. Zwróciłam się o pomoc do Zakładu Pogrzebowego Służew. Od pierwszego kontaktu czułam, że jestem w dobrych rękach. Ze strony wszystkich Pracowników spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem. Ich fachowe doradztwo i pomoc były dla mnie niezwykłym wsparciem. Ciepło, życzliwość, wyrozumiałość pomogły mi spokojnie przetrwać te, tak trudne chwile. Jak mogę wyrazić swoją wdzięczność, może po prostu słowem DZIĘKUJĘ. Moje wielkie podziękowania zwłaszcza dla Pani Moniki Rochalskiej oraz Pani Agnieszki Kacprzak- Tyburskiej

Dorota R | 2023-10-30

Jestem absolutnie przekonana, ze lepiej nie mogłam wybrać. Pierwszy raz musiałam zająć się pogrzebem, ale znajome, na postawie własnych, pozytywnych doświadczeń radziły mi ten dom pogrzebowy. Sympatyczna pani Kamila zajęła się dosłownie wszystkim - od odebrania zmarłej siostry ze szpitala, poprzez przygotowanie pożegnania, wybór urny, kwiatów, klepsydry, uroczystości na cmentarzu i ich oprawę muzyczna, aż do uprzątnięcia wieńców i wiązanek po pewnym czasie. Jestem za to bardzo wdzięczna.

Jolanta Duszczyk | 2023-10-22

11 września odbył się pogrzeb naszej ukochanej córki Gosi Król, który Państwo organizowali. Dziękujemy całemu Zespołowi Domu za profesjonalizm, ale przede wszystkim takt, empatię i wsparcie, jakimi Państwo nas otoczyli w najtrudniejszej sytuacji w naszym życiu. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Kamili Karbolewskiej, która opiekowała się nami dbając o każdy szczegół z niezwykłą uważnością , cierpliwością, i wrażliwością . Jesteśmy pod wrażeniem (kolejny raz) Pani profesjonalizmu. Bardzo dziękujemy. Zofia i Władysław Król

Zofia Rybka Król | 2023-10-21

W sprawie pogrzebu naszego Ojca spotkałem się z życzliwością, profesjonalizmem i zrozumieniem sytuacji. Dzięki temu przeszliśmy przez te trudne dni. Po raz kolejny przekonałem się o najwyższym profesjonalizmie Domu Pogrzebowego "Służew"

Piotr Sikorski | 2023-10-12

Składam serdeczne podziękowania Pani Monice Rochalskiej i całemu Zespołowi Pracowników Domu Pogrzebowego "Służew" za wyjątkową obsługę ceremonii pogrzebowej RYSZARDA KOSIŃSKIEGO. Dziękuję za Państwa zaangażowanie, pomoc, doradztwo, empatię oraz elegancki perfekcjonizm.

Izabella Podzińska | 2023-10-12

Dziekuje za pomoc w zorganizowaniu i załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem mojej mamy przez Dom pogrzebowy „Służew„przy ulicy Fosa. Szczególne wyrazy uznania dla Pana Mariusza Uszakiewicza,który w sposób bardzo profesjonalny podszedł do załatwienia tej usługi .Wszystko odbyło się kulturalnie ,spokojnie z ogromnym zrozumieniem trudnej sytuacji .Wszystko zostało zrealizowane tak jak ustaliliśmy.Bardzo ważne jest to ,że w takich chwilach są ludzie,którym można zaufać i powierzyć wykonanie takich czynności .Z szacunkiem

Jadwiga Hajc | 2023-10-11

Bardzo dziękuję za pomoc i organizację smutnej uroczystości pożegnania mojej Mamy w dniu 3 października 2023r. Zrozumienie, życzliwość i cierpliwość Pań z Biura na ul. Powązkowskiej pozwoliły mi przejść trudne chwile bez stresu. Usługa na najwyższym poziomie. Takt, kultura wszystkich osób godna najwyższego uznania. Szczególne podziękowania dla Mistrza Ceremonii Pana Andrzeja Molendy za piękne słowa, muzykę i prowadzenie ceremonii.

Maria Wasiluk - Brzozowska | 2023-10-06

Bardzo dziękuję za niezwykle profesjonalną obsługę w zakresie organizacji smutnej uroczystości jaką jest pogrzeb bliskiej osoby. Dbałość o indywidualne potrzeby klienta, profesjonalizm i kultura osobista personelu dają się zauważyć od pierwszego kontaktu z Państwem. Możliwość kontaktu z Państwem poza standardowymi godzinami pracy bardzo ułatwia organizację w tym trudnym czasie. Szczególne podziękowania dla Pani Kamili za wszelką pomoc.

Kamila | 2023-10-03

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie Ronga i wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego SŁUŻEW, którzy mieli swój wkład pracy w przygotowanie i przebieg pogrzebu naszej Mamy i Babci. Wszystko odbywało się spokojnie, profesjonalnie, z wielką kulturą pracy, ale przede wszystkim z szacunkiem dla Zmarłej i rodziny. DZIĘKUJEMY.

Ewa Lepianko z rodziną | 2023-10-03

Służew oferuje bardzo kompleksowa usługę, gdzie wszystkie elementy spraw związanych z odejściem kogoś bliskiego mogą być załatwione jednocześnie. Fakt, że przedstawiciele firmy są w stanie sami załatwić formalności urzędowe (akt zgonu, ZUS) jest niezwykle pomocne, zwłaszcza gdy mowa jest o osobach starszych, pogrążonych w żałobie. Sama kompleksowość usługi nie byłaby jednak wystarczająca, gdyby nie ludzie którzy ją oferują. I tu polecam bardzo Pania Monikę Rochalską, która oprócz znajomości tematu, zapewnia uprzejmość i wrażliwość, dając w tym trudnym czasie poczucie troski. Serdecznie dziękuję za pomoc dla Taty i dla nas.

Agnieszka H-F | 2023-10-03

Bardzo dziękujemy za bardzo sprawne i na wysokim poziomie zorganizowanie uroczystości pogrzebowych. Dopracowaliście wszelkie szczegóły i stworzyliście podniosłą atmosferę sami będąc w tle tej uroczystości. Pani Kamila w miły i fachowy sposób pomogła dobrać wszelkie najdrobniejsze elementy i szczegóły tej uroczystości. Załatwiła w naszym imieniu niezbędne formalności co pozwoliło rodzinie skupić się w bólu i smutku we wspomnieniach o zmarłym . Bardzo dziękuję w imieniu całej rodziny. Wasz Dom Pogrzebowy polecam do organizacji tego typu uroczystości.

Beata z rodziną | 2023-09-30

Kiedy umarła Moja Śp. Mama wiedzieliśmy, że całość organizacji ceremonii pogrzebowej powierzymy placówce Domu Pogrzebowego Służew na Starych Powązkach. Przed wszystkim dlatego, że w tych najtrudniejszych i smutnych chwilach potrzebne jest nie tylko zapewnienie profesjonalnej usługi, ale i okazanie empatii. I tak właśnie jest odkąd przyszło nam po raz pierwszy skorzystać z DP Służew ponad 14 lat temu. Składam podziękowanie Pani Alinie Mroczek za jej wrażliwość, wszelkie rady i pomoc w organizacji ostatniego pożegnania i całej ceremonii pogrzebowej Mamy. Wyrazy podziękowania kieruję również do Personelu obsługującego przygotowania i ceremonię.

Hanna Szymańska | 2023-09-20

Niedawno zmarła najbliższa mi osoba - moja Mama. W takich chwilach (smutku i żałoby) nie mamy ochoty na organizację ceremonii pogrzebowej i załatwianie formalności samodzielnie. Wolimy powierzyć te sprawy profesjonalnej firmie. Po przejrzeniu w internecie opinii o kilku domach pogrzebowych zdecydowałem się na wybór Domu Pogrzebowego Służew. Zostałem mile zaskoczony podejściem pracowników firmy do klientów od razu na początku. W przeciwieństwie do publicznej służby zdrowia, której pracownicy odpychają od siebie jak tylko mogą obowiązek wystawienia karty zgonu (konieczny dokument, aby firma pogrzebowa mogła odebrać ciało zmarłego), pracownicy Domu Pogrzebowego Służem pojawiają się po odbiór ciała osoby zmarłej w ciągu ok godziny od telefonicznego zgłoszenia. W tym aspekcie firma pracuje 24 godziny 365 dni w roku. Wszelkie ustalenia dotyczące uroczystości są dokonywane z dedykowanym pracownikiem Domu Pogrzebowego Słuzew. Chciałbym serdecznie podziekować Pani Kamili Karbolewskiej, która dopieła na ostatni guzik mnóstwo mniejszych i większych spraw związanych z pogrzebem jak np. wydruk klepsydr, wybór trumny / urny, miejsca pochówku, dobór kwiatów, wybór oprawy muzycznej, charakter ceremonii (religijna bądź świecka), wybór mistza ceremonii, możliwość przeprowadzenia konsolacji itp. Ku memu zdumieniu firma oferuje również możliwość transmisji ceremonii via internet dla krewnych i bliskich nie mogących fizycznie uczestniczyć w uroczystości. Chciałbym na koniec podkreślić, że wszyscy pracownicy firmy od odbierających ciało, po transportujących i składających trumnę do grobu zachowują się w sposób niezwykle kulturalny i dystyngowany rozumiejąc w jakiej sytuacji emocjonalnej są bliscy osoby zmarłej.

Andrzej Fengler | 2023-09-14

Pani Alina Mroczek z oddziału przy ul.Powazkowskiej informowała o procedurach związanych ze sprowadzeniem prochów mojego męża z Francji w sposób profesjonalny i z empatia i zorganizowala uroczystość pogrzebowa w Warszawie z wielkim taktem i zaangażowaniem. Bardzo dziękuję i dodam ze kilka lat temu współdziałanie z Nią pozostawiło równie dobre doświadczenie

Bozena Przewlocki | 2023-08-17

Wspaniała obsługa i pomoc. Pani Agnieszka Kacprzak-Tyburska była dla nas bardzo pomocna i bardzo nas wsparła w tych jakże trudnych chwilach. Zasugerowała nam rzeczy, o których w ogóle nie pomyślałybyśmy. Wszystko było zapięte na ostatni guzik. Jesteśmy niezmiernie wdzięczne za pomoc i wsparcie duchowe.

agata hibner | 2023-08-03

Z usług Domu Pogrzebowego Służew korzystałam po raz drugi. W najtrudniejszych momentach życia, kiedy odchodzą najbliżsi, zajęcie się przez osoby trzecie wszelkimi formalnościami związanymi z pochówkiem, okazuje się bezcenne. Szczególne podziękowania dla Pani Kamili, która doskonale potrafiła doradzić w wielu kwestiach w sposób niezwykle taktowny, serdeczny i kompetentny. Wszystkie zamówione usługi oraz sama ceremonia były na najwyższym poziomie.

Anna Dziedzic | 2023-07-29

Po raz trzeci korzystaliśmy z Państwa usług. Za każdym razem uroczystości pogrzebowe przygotowane były na wysokim poziomie i z wyróżniającą się delikatnością. Dziękujemy bardzo Pani Kamili za dobre rady i serdeczność. Podziwiamy i gratulujemy rozwoju Firmy.

Lech i Magdalena | 2023-07-18

Zakład Pogrzebowy "Służew" poleciła nam osoba, której rodzina korzystała z usług tego Zakładu. Jesteśmy jej za to wdzięczni. W maju 2023 roku pośrednio uczestniczyłam w organizacji pogrzebu syna, było to dla mnie straszne przeżycie. Pragnę wyrazić wdzięczność Pani Kamili za oddanie i serce jakie nam okazała w tak trudnym momencie. W następnym miesiącu tj. w czerwcu b.r. zmarł mój mąż, nie miałam wątpliwości do jakiego Zakładu się zgłosić z ukierunkowaniem na Panią Kamilę. Chciałabym ogromną wdzięczność i przekazać słowa najwyższego uznania wszystkim pracownikom DP Służew ze szczególnym wyróżnieniem Pani Kamili za bardzo profesjonalne a zarazem empatyczne podejście do pogrzebu mojego męża. Cała uroczystość była zorganizowana i przeprowadzona bardzo godnie. Profesjonalne doradztwo Pani Kamili sprawiło ze podczas Mszy pogrzebowej w Kościele ,a potem w ostatniej drodze na cmentarz do grobu rodzinnego - wszyscy uczestnicy ceremonii pogrzebowej byli pod dużym pozytywnym wrażeniem.

Helena Iwańczuk | 2023-07-16

Serdecznie dziekuje załodze Domu Pogrzebowego SŁUŻEW za empatie i takt , za wszechstronna pomoc - kolejny raz okazali się Państwo niezastapieni.Pochowalismy już wszystkich Rodziców z Państwa pomoca- ostatnia była moja Mama w ubiegłym tygodniu.Dziekuje pani Monice , panu Andrzejowi - sprawiliście ,ze moglismy skupić się na godnym pożegnaniu Mamy.

Zbigniew Wiegner | 2023-07-04

Pragniemy wyrazić wdzięczność za ogromną pomoc w najtrudniejszych chwilach, które nieoczekiwanie nas dotknęły wraz z odejściem naszej Wnuczki Emilki. Z całego serca dziękujemy za zrozumienie i wsparcie. Spotkaliśmy się z pełną kulturą . Panowie obsługujący byli na wysokim poziomie. Elegancka i profesjonalna obsługa całego zespołu. Dziękujemy. Dziadkowie

| 2023-06-29

Przepięknie zorganizowana uroczystość. Profesjonalne doradztwo Pani Kamili w doborze właściwej oprawy oraz wrażliwość z jaką do nas podeszła w tej trudnej chwili jest godne polecenia.

Małgorzata K. | 2023-06-23

Dyskrecja i pełen profesjonalizm, non plus ultra.

MR | 2023-06-16

W kwietniu i maju korzystałam z usług D.P. Służew. W tak trudnym momencie dużym wsparciem była p. Kamila, która w sposób kompetentny i sprawny poprowdziła sprawy organizacyjne dwóch uroczystości pogrzebowych, podchodząc przy tym z empatią i życzliwością za co jeszcze raz dziękuje w imieniu całej rodziny. Duże podziękowania również dla mistrz ceremonii cywilnej, który poprowadził je profesjonalnie i z dużym wyczuciem.

Donata Iwańczyk | 2023-06-14

Bardzo dziekujemy za doskonala organizacje pogrzebu i wszelka pomoc, jaka otrzymalysmy od pani Moniki, pracownika biura Sluzew. Dziekujemy tez za Pani cieple podejscie i za wsparcie w tych trudnych chwilach. Basia i Monika

Barbara | 2023-06-09

Bardzo dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za pomoc i ogromne wsparcie w organizacji pogrzebu mojej Mamy. Szczególne wdzięczna jestem Pani Monice Rochalskiej za profesjonalizm, empatię, kompetencje i serdeczność z jaką zorganizowała uroczystość. Za pomoc w tak trudnych chwilach. Dziękuję bardzo personelowi obsługującemu całą ceremonię, za ich kulturę osobistą i godne poszanowanie zmarłej. Polecam tą profesjonalną firmę.

Hanna Kowalska | 2023-06-09

Życzliwość, rzetelność, sprawna organizacja pogrzebu, z poszanowaniem godności ciała Osoby Zmarłej. Usługa tanatokosmetyki absolutnie doskonała - Zmarła wyglądała jakby po prostu spała.

Adrian Brandeburski | 2023-05-27

Dom pogrzebowy Służew towarzyszył w ostatniej drodze Naszej mamy a wcześniej taty. Kolejny raz wszystko zorganizowane perfekcyjnie, Pani Agnieszka (filia na Wolskiej) pełna empatii i zrozumienia w tych trudnych chwilach wszystko wyjaśniła i poprowadziła krok po kroku po wszelkich formalnościach. Przygotowanie mamy do ceremonii również bez zastrzeżeń na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, wyczucie to to co Państwa cechuje. Bardzo gorąco dziękuję

Grzegorz Kozłowski | 2023-05-09

Bardzo serdecznie dziękujemy DP Służew a w szczególności p.Bogusławie za kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej Babci mimo iż była organizowana na odległość. Pełen profesjonalizm zarówno w biurze jak i u Panów którzy obsługiwali pogrzeb.Wszystko sprawnie i z godnością i poszanowaniem zmarłej.

Anna T. | 2023-04-25

Serdecznie dziękuję za profesjonalną organizację pogrzebu mojego bratanka Jacka Zawłockiego a największe podziękowania przekazuję Pani Kamili Karbolewskiej za jej kompetęntność, dbałość o każdy szczegół organizacyjny ceremonii pogrzebowej, za ogromny takt i empatię wobec bliskich Zmarłej osoby. Podczas mszy pogrzebowej w kościele a potem w tej ostatniej drodze na cmentarz do grobu rodzinnego nie tylko rodzina ale i przyjaciele i wszyscy uczestnicy ceremonii pogrzebowej byli pod dużym pozytywnym wrażeniem jej przebiegu. Proszę przyjąć serdeczne podziękowania oraz wyrazy najwyższego poważania i szacunku. Aleksandra i Krzysztof Hołdakowie Kwiecień 2023 roku

Aleksandra Hołdak | 2023-04-25

Dziękuje bardzo za bardzo sprawne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego brata Piotra Polaczka i wszechstronna pomoc przy wszystkich formalnościach związanych ze sprowadzeniem urny z zagranicy. Szczególne słowa uznania kieruje do pani Moniki Rochalskiej, która wykazała stała troskę o dopilnowanie szczegółów i z dużym zrozumieniem podchodziła do moich indywidualnych życzeń.

Jan Polaczek | 2023-04-24

Bardzo serdecznie dziękujemy DP Służew za kompleksową organizację ceremonii pogrzebowej mojego taty. Szczególne wyrazy wdzięczności za pełen profesjonalizm, takt, ogromne wyczucie w tych ciężkich dla nas chwilach kierujemy do Pani Anity.

Justyna | 2023-04-19

Z całego serca chciałabym w imieniu swoim i bliskich podziękować Pani Kamili. Za oddanie i serce, jakie nam okazała w tak trudnych momentach. Wszystkie potknięcia które miały miejsce dzięki empatii i profesjonalizmu Pani Kamili były mniej odczuwalne. To nie pierwszy raz kiedy korzystaliśmy z usług Domu Pogrzebowego zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik . Serdecznie polecam

Magda | 2023-04-18

W tych trudnych dla nas chwilach zaopiekowali się nami i pomogli zorganizować całą ceremonię, z naszej strony wystarczyło tylko kilka podpisów. Dziękuję za poszanowanie mamy i delikatne zajęcie się mną i moją całą rodziną. Z całego serca polecam Dom Pogrzebowy Służew, pełen profesjonalizm.

Krzysztof L. | 2023-04-18

Znakomita organizacja pogrzebu. Od pierwszego spotkania z p. Kamilą, doświadczony poprzednio mitręgą postępowania w urzędach, szpitalach, administracji cmentarza, postanowiłem zlecić sprawy pochówku pani Kamili z Domu Pogrzebowego Służew. Takt , empatia dostosowana do okoliczności, uprzejmość , pomoc w niełatwych wyborach, kompetencja , punktualność, to tylko niektóre cechy w działaniu pani Kamili. Do tego znakomita jakość przedmiotów funeralnych znajdujących się w Domu Pogrzebowym Służew, obsługa pogrzebu ubiór i schludność pracowników dopełnia moją absolutną pewność właściwego wyboru wyboru. Bardzo dziękuję.

Grzegorz Kucharski | 2023-04-17

Chciałabym wyrazić ogromną wdzięcznośc i przekazać słowa najwyższego uznania wszystkim pracownikom DP Sluzew z Oddziału przy ul. Fosa oraz Pani Kamili, którzy z najwięszym zaangażowaniem, empatią i troską, sprawili, że ostatnie pożegnanie mojej Mamy bylo uroczystością, którą będzimy pamiętać jako niezwykle wzruszającą i piękną. Pani Kamila otoczyła mnie i bliskich opieką od naszego pierwszego spotkania w Biurze, zdjęła z nas ciężar załatwiania wielu formalności, pomogła w trakcie podejmowania decyzji o przebiegu uroczystości, a przede wszystkim była zawsze dostępna i niezwykle pełna ciepła. Uroczystośc była kameralna, ale niezwykle wzruszająca, z przepiękną oprawą muzyczną, pracownicy zadbali o najdrobniejsze szczegóły. DP Służew sprawił, ze ostatnie pożegnanie mojej najdroższej Mamy, stało się dla nas wszystkich, wspomnieniem, które chociaż w części pomoże nam złagodzić smutek tej straty i rozstania. Z całego serca dziękuje wszystkim Pracownikom, którzy przygotowywali pogrzeb, byli z nami w trakcie, towarzyszyli Mamie w ostatniej drodze, muzykom, których muzyka i związane z nią wzruszenie, zapamiętamy na długo i Pani Kamili, która pomoga mi i Bliskim, przejśc przez ten tak trudny czas i była dla nas wielką pomocą i oparciem w najtrudniejszych chwilach. Do bylo niezwykle pożegnanie, za któe bardzo dziękuje.

Ewa Dąbrowska-Góniak z Rodziną | 2023-04-14

Dziękujemy za pomoc i organizację pogrzebu naszego zięcia. Szczególne słowa podziekowania kierujemy do Pani Kamili dzięki, której trudna sprawa została załatwiona bardzo profesjonalnie. Równocześnie słowa uznania dla mistrza ceremonii za Jego przemowę wspominającą Zięcia.

Ewa I Paweł K. | 2023-04-13

Polecam Dom pogrzebowy Służew. Kompleksowa organizacja Uroczystości pogrzebowych włącznie z mszą, oprawą muzyczną, uroczystym odprowadzeniem do miejsca pochówku. Dziękuję Pani Kamili za wyczerpującą informację, kulturalną i sprawną pomoc w zorganizowaniu pogrzebu.

Ewa K. | 2023-04-06

Bardzo dziękujemy za sprawna i profesjonalna obsługę ceremonii pogrzebowej mojego męża.

Barbara K | 2023-04-05

Jestem pełen uznania dla profesjonalnego podejścia i poziomu świadczonych przez Państwa usług. Szczególne wyrazy uznania dla Pani Anity. Bardzo wysoki poziom kultury, spokoju, zrozumienia i pomocy w trudnym czasie. Wszystko zostało dokładnie ustalone i wykonane. Od pierwszego spotkania do samego końca ceremonii pogrzebu. Wszyscy pracownicy na każdym etapie wykazali się profesjonalizmem. Takiego poziomu usług oczekuję i z przyjemnością rekomenduję. Po ludzku dziękuję Państwu!

Krzysztof S. | 2023-04-04

Bardzo dziękuję pracownikom Zakładu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosy za zorganizowanie i przeprowadzenie uroczystości pożegnania mojego męża Mirosława. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Moniki Rochalskiej, która okazała się osobą miłą, serdeczną, pełną empatii i zrozumienia i dzięki jej profesjonalizmowi uroczystość pogrzebowa została przygotowana perfekcyjnie. Wszystkie nasze uwagi i sugestie odnośnie przebiegu uroczystości zostały uwzględnione. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuję.

Jolanta Kosior 31.03.2023 | 2023-03-31

Prawie po trzech latach nasza rodzina spotykała się ponownie się z p. Moniką i ekipą Domu Pogrzebowego Służew. Jesteśmy zachwyceni wdzieczni za podejście do organizacji pogrzebu naszej many, babci, prababci. Dziękuję Pani pani Moniko za cierpliwość, wyrozumiałość i za myślenie za nas o sprawach, o których nie mieliśmy pojęcia. Dla Pani i dla Pani koleżanek i kolegów biorących udział w naszej smutnej uroczystości SERDECZNE PODZIEKOWANIA od naszej całej rodziny

Paweł Miller | 2023-03-31

Bardzo dziękuję Pani Monice Rochalskiej za bardzo profesjonalne a zarazem empatyczne podejście do pogrzebu mojej teściowej. Sama uroczystość była zorganizowana i przeprowadzona bardzo godnie.

Ewa Nerlo | 2023-03-30

Zakład Pogrzebowy „Służew” przy ul. Fosa 19A poleciła nam znajoma, której rodzina kilkakrotnie korzystała z jego usług. Jesteśmy za to wdzięczni, ponieważ w nieszczęściu, które nas spotkało – śmierć naszej ukochanej Mamy i Babci, życzliwa i profesjonalna pomoc Pani Kamili Karbolewskiej oraz innych pracowników, z którymi nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu, była dla nas ogromnym wsparciem i pocieszeniem. Pani Kamila przeprowadziła nas niezwykle sprawnie, z wielką empatią, przez wszystkie procedury związane z pogrzebem, do niezbędnego minimum redukując nasze bezpośrednie zaangażowanie w jego przygotowanie. Załatwiła za nas wiele spraw z tym związanych. Pani Kamila z wielką delikatnością zadawała pytania dotyczące naszej Mamy i naszych wyobrażeń o organizacji uroczystości. Podsunęła pomysły, które w 100% spełniły nasze oczekiwania. Wielkim przeżyciem dla nas była perspektywa ostatniego pożegnania z Mamą, które miało się odbyć w Domu Pogrzebowym „Służew”. Pożegnanie okazało się dla nas dobrym w tym nieszczęściu wspomnieniem, ponieważ ciało Mamy było przygotowane z całą starannością. Mama wyglądała pięknie i godnie. Również pogrzeb na cmentarzu odbył się z wielką godnością i poszanowaniem naszych uczuć. Panowie, obsługujący czas pożegnania z Mamą oraz Ci, którzy obsłużyli ostatni etap drogi Mamy na cmentarzu zasługują na uznanie dla swojej godnej i taktownej postawy. Wielkie uznanie chcemy wyrazić dla Muzyków, którzy pięknie, profesjonalnie, pięknymi utworami wykonanymi na skrzypcach i wiolonczeli wpisali się w nasze nastroje podczas ostatniego pożegnania oraz Panu, który przepięknie grał na trąbce na cmentarzu. Jeszcze raz bardzo Państwu dziękujemy. A już na koniec - z całego serca polecamy usługi pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” w Warszawie przy ul. Fosa 19A. Grażyna Miernicka z Rodziną

Grażyna Miernicka | 2023-03-27

Bardzo dziękujemy za kompetentną obsługę i profesjonalną organizację pogrzebu.

KK | 2023-03-24

Podziękowania dla zakładu „Slużew”. Jeśli spotka Cię najgorsze czyli smierć bliskiej osoby warto zaufać osobom z tego zakładu. Stres zawiązany ze śmiercią bliskiej osoby jest ogromny i ciężko myśleć o formalnościach związanych z pochówkiem. Zakład „ Służew” Cię wyręczy absolutnie we wszystkim. Trochę dziwnie się czuję dając rekomendacje takiego miejsca ale wydaje mi się ze tak właśnie powinny funkcjonować zakłady pogrzebowe. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. Tomasz z Rodziną.

Tomasz Roszkowski | 2023-03-24

Serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” a szczególnie Pani Monice Rochalskiej za perfekcyjne zorganizowanie pogrzebu członka mojej rodziny . Wyczerpujące informacje, załatwienie wszelkich formalności w miłej atmosferze, bez zniecierpliwienia, poświęcenia potrzebnego czasu oraz pomoc w trudnych dodatkowych sprawach . Dawno nie spotkałam się z taką życzliwością ,wyczuciem i takim profesjonalizmem . Jest to trudny czas dla rodziny i dlatego tak ważna jest pomoc i wsparcie. Dziękuję

Małgorzata Purys | 2023-03-22

Pomoc pracowników Domu Pogrzebowego Służew przy organizacji i przeprowadzeniu pogrzebu stoi na najwyższym poziomie. Wyczerpujące informacje, odpowiedni czas, by ustalić wszystkie szczegóły, ciepło i spokój oraz wysoka kultura osobista – to wszystko było dla mnie ogromnym wsparciem w bardzo trudnym czasie. Bez przeszkód zrealizowane zostały dodatkowe oczekiwania, w moim imieniu załatwione także zostały wszystkie formalności. Godnie i spokojnie mogłam pożegnać moją Mamę. Bardzo dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy, pani Monice Rochalskiej z Domu Pogrzebowego bardzo serdecznej i zaangażowanej w sprawę, panu Andrzejowi Molendzie, który pięknie poprowadził uroczystość oraz wszystkim pozostałym pracownikom. Byli oni cennym wsparciem w tych trudnych chwilach.

Joanna Maciejewska | 2023-03-17

Bardzo jestem wdzięczny Pracownikom ze "Służew Powązki" z Zakładu Pogrzebowego Służew za wsparcie i zajęcie się bardzo profesjonalnie i sprawnie najbardziej skomplikowanymi kwestiami podczas tych trudnych dla mnie chwil po odejściu mojego brata Wiesława. Jestem niezmiernie wdzięczny i chwalę Państwa za wyczucie i takt oraz kulturę i zrozumienie powagi bólu. Odejście mojego brata było dla mnie bardzo bolesne, a Wasza pomoc wręcz nieoceniona.

Andrzej Czerwiński | 2023-03-15

Bardzo dziękujemy za organizację pogrzebu mojego męża Andrzeja. Pani Monika świetnie rozumiała nasze preferencje i doskonale wszystko przygotowała. Wszystkim zaangażowanym pracownikom Domu Pogrzebowego dziękujemy za sprawne działanie, pomoc i życzliwość, taktowną asystę Panów na cmentarzu i trębaczowi za piękną oprawę.

Żona i syn | 2023-03-12

Dziękuję bardzo za wsparcie i sprawną organizację pogrzebu syna Rafała Kierdelewicza w trudnej chwili można było liczyć na Państwa dobre rady , profesjonalną obsługę. Państwa będziemy z pełną odpowiedzialnością polecać.

Irena Mazurek | 2023-03-09

Bardzo dziękujemy wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, za pomoc , a właściwie zorganizowanie pogrzebu naszego Brata Tomka. Zaczynając od odbioru ciała z domu (co ze względu na wysokość i wagę nie było łatwe) poprzez profesjonalne poprowadzenie nas zrozpaczonych , przez wszystkie problemy zarówno administracyjne jak i techniczne pochówku. W tym miejscu wielkie podziękowania należą się Pani Kamili - dziękujemy! Dziękujemy również wspaniałym muzykom którzy w sposób profesjonalny i wyjątkowo artystyczny pomagali nam w modlitwie i kontemplacji w czasie Mszy w Kościele - dziękujemy !

Rodzina Zalickich | 2023-03-05

Bardzo dziękuje za opiekę nad moją mamą. Pani Kamila bardzo profesjonalnie dopilnowała wszystkich ustaleń. Cała ceremonia pożegnalna była bardzo dobrze przygotowana. Pan Andrzej - mistrz ceremonii - doskonale przeprowadził całą uroczystość.

AZ | 2023-03-03

Bardzo dziękujemy za godną oprawę uroczystości pogrzebowych mojej Mamy. Podziękowania kierujemy do Pani Ali i pracowników firmy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za profesjonalizm, empatię, kulturę i zrozumienie.

Anna Jędral | 2023-02-28

Uroczystości pogrzebowe zostały przygotowane bardzo sprawnie. Szczególne podziękowania należą się muzykom, którzy bardzo pięknie wykonali zamówione utwory.

Marta Preiss | 2023-02-13

W tym jakże ciężkim czasie, jakim jest śmierć bliskiej osoby, ogromnie ważne jest wsparcie. W tym przypadku Dom Pogrzebowy, był ogromnie pomocyny i wyrozumiały. Kontakt z Panią Agnieszka z oddziału na Woli to ukojenie i wielka pomoc przy każdym etapie planowania pogrzebu. Elastyczność w zakresie załatwianych spraw, była na bardzo wysokim poziomie. Każde dodatkowe/nietypowe potrzeby były zorganizowane. Serdecznie dziękuję

Córka z rodziną | 2023-02-13

Chciałam Państwu podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Za pomoc, profesjonalizm i życzliwość. Macie wspaniałych pracowników. Pani Monika – cudowna, ciepła osoba, która potrafi wyciszyć emocje związane ze śmiercią bliskiej osoby i w sposób delikatny podpowiedzieć najlepsze rozwiązania.Pan Andrzej , który pomógł mi napisać mowę pożegnalną i  jednocześnie dał ogromne wsparcie psychologiczne tak bardzo mi potrzebne. Pan Andrzej w sposób profesjonalny poprowadził ceremonie pożegnania mamy a cudowny zespól muzyczny przyczynił się do tego, że cala ceremonia była piękna, pomimo smutnych okoliczności. Dziękuje Państwu za to, że jesteście i że macie tak cudownych ludzi.

Arleta Pronobis | 2023-02-09

Serdecznie dziękujemy Państwu za przygotowanie żony Sylwii do ceremonii pogrzebowej. Pani Kamili za profesjonalną i miłą obsługę, jej współpracownikom, którzy sprawili, że żona wyglądała jakby spokojnie spała. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług zakładu pogrzebowego „Służew” . Z podziękowaniem Dariusz Kryczka.

Dariusz Kryczka | 2023-02-09

Składamy gorące podziękowanie wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”, którzy byli zaangażowani w przygotowanie pogrzebu naszej Kochanej Mamy, Basi Sobiepanek, począwszy od odebrania ciała Mamy z domu późnym wieczorem w niedzielę, poprzez kameralne pożegnanie w Sali Pożegnań przy ul. Fosa, uroczystą mszę w kościele św. Boromeusza oraz ceremonię pożegnania na cmentarzu. Organizacja była bardzo profesjonalna z zachowaniem wielkiego szanunku dla naszej zmarłej Mamy oraz dla nas pogrążonych w głębokim smutku. Szczególne podziękowanie kierujemy do Pani Katarzyny Krzymowskiej, z którą ustalaliśmy wszystkie sprawy - za dopilnowanie najbrobniejszych szczegółów, za rady, które były tak potrzebne oraz przeprowadzenie nas przez szereg formalności - z głębokim przekonaniem, że dokonujemy najlepszego wyboru. Dziękujemy za godną i taktowną asystę Panów obsługujących uroczystość w kościele i na cmentarzu. Dziękujemy również za subtelną oprawę muzyczną w kościele, a także Pani grającej na skrzypcach wybraną przez nas ulubioną melodię naszej Mamy na cmentarzu. A także tym, z którymi nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu, choć wiemy, że mieli też swój wkład. Szczerze polecamy usługi Domu Pogrzebowego „Służew”.

Dzieci i najbliższa rodzina | 2023-02-01

Serdecznie dziękuję Państwu za profesjonalną organizację pogrzebu Jolanty Marii Zbrożek. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Kamili Karbolewskiej, Kontakt z Panią jest zawsze pełen uważności, ogromnego taktu i empatii wobec bliskich zmarłej osoby, a dbałość o każdy szczegół i zdolności organizacyjne Pani sprawiają, że czuliśmy się w pełni opiekowani. Nie tylko bliscy i przyjaciele Zmarłej, ale także wszyscy uczestnicy ceremonii pogrzebowej byli pod wrażeniem jej przebiegu. Nie pierwszy raz korzystamy z Państwa usług. W tak trudnym czasie dla bliskich, zawsze byliśmy w pełni usatysfakcjonowani. Proszę przyjąć serdeczne podziękowania i wyrazy szacunku. Zofia Rybka Król w imieniu Rodziny i Przyjaciół styczeń 2023

Zofia Rybka Król | 2023-02-01

Podziękowanie. Dnia 11 stycznia zmarła nasza Mama, Babcia i Prababcia Seniorka Rodu Maria Sławińska. Ponieważ grób rodzinny znajduje się na starym cmentarzu Służew, zwróciliśmy się do Domu Pogrzebowego Służew ul.Fosa z prośbą o zorganizowanie uroczystości pogrzebowej. Jak się później okazało, była to doskonała decyzja. Zaopiekowała się nami Pani Anna Tolak, osoba bardzo kompetentna, a przy tym z dużą dozą emaptii i troski. Pani Ania przedstawiała punkt po punkcie poszczególne segmenty związane z tym smutnym wydarzeniem, na przykład wybór urny czy charakter uroczystości. Nigdy niczego nie narzucała, jedynie proponowała dostępne możliwości do wyboru. Okazała się również bardzo pomocna przy przekazywaniu dokumentów właściwym instytucjom. Drugą osobą, która nas i innych uczestników pogrzebu zachwyciła swoim profesjonalizmem był Mistrz Ceremonii Pan Andrzej Molenda. Dzięki Panu Andrzejowi, który w Sali Pożegnań mówił o Zmarłej w sposób ciepły, godny po prostu piękny, uroczystość była bardzo podniosła. Dopełniała ją przepięknie przez Państwa udekorowana sala, a zwłaszcza zespół muzyczny grający na żywo. Po uroczystości w Sali Pan Andrzej odprowadzał wraz ze wszystkimi Zmarłą do grobu, przy którym po wzruszajacym ostatnim pożegnaniu przejmująco zagrał na trąbce. Dzięki Państwa staranności i solidności, pożegnanie naszej Seniorki wypadło w ocenie naszej i innych uczestników pogrzebu niezwykle godnie, wzruszająco i pięknie. Za to właśnie chcielibyśmy z całego serca serdecznie Państwu podziękować. Obiecujemy jednocześnie, że usługi Państwa będziemy z pełną odpowiedzialnością polecać.

Wdzięczni Sławińscy | 2023-01-31

Dziękujemy bardzo za wsparcie i sprawną organizację pogrzebu Taty. W trudnej chwili można było liczyć na Państwa dobre rady, profesjonalną obsługę, otwartość na nasze preferencje. Doceniamy bardzo elastyczność i wsłuchanie się w nasze potrzeby.

Monika | 2023-01-30

Na ręce pani Moniki Rochalskiej składamy podziękowanie za dopilnowanie szczegółów i przeprowadzenie nas przez szereg formalności związanych z pogrzebem naszej Mamy Krystyny Chodakowskiej . Za cieple podejście i empatię. Dziękujemy za piękną, wzruszającą oprawę muzyczną, która uświetniła Mszę świętą. Za godną i taktowną asystę panów obsługujących uroczystość. Raz jeszcze za wszystko dziękujemy. Córka Małgorzata z Rodziną

Córka Małgorzata z Rodziną | 2023-01-30

Pracownicy DP Służew cechują się wielkim taktem oraz pomagają swoim doświadczeniem w trudnych chwilach. Wszystkie formalności i sprawy organizacyjne są załatwiane w czasie jednej, krótkiej wizyty.

Janusz Naklicki | 2023-01-30

Bardzo dziękuję z organizację pochówku mojej Cioci. Szczególne podziękowania dla Pani Moniki za serdeczność, takt i kompetencję, dzięki czemu wszystkie formalności związane z pochówkiem i ustalenia związane z uroczystością udało się załatwić bez konieczności mojego wcześniejszego przyjazdu do Warszawy, co w tych pierwszych dniach żałoby było szczególnie ważne. Uroczystości pogrzebowe zorganizowane zgodnie z oczekiwaniami, doskonale prowadzone przez Mistrza Ceremonii - Pana Andrzeja Molendę, z piękną oprawą muzyczną.

Joanna Jakubowska | 2023-01-30

Po przeczytaniu tak wielu pozytywnych opinii o Domu Pogrzebowym „Służew” trudno cokolwiek dodać. Mogę jedynie potwierdzić, że pogrzeb mojego Taty został zorganizowany w sposób niezwykle profesjonalny i pełen empatii dla pogrążonej w bólu rodziny. Dziękujemy wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”, którzy byli zaangażowani w przygotowanie pogrzebu Taty, począwszy od odbioru ciała Taty ze szpitala, poprzez pożegnanie Taty w Sali pożegnań przy ul. Fosa (nikt nas nie poganiał, gdy przekroczyliśmy ustalony czas) oraz samą ceremonię pogrzebową w kościele i na cmentarzu. Na każdym etapie jako rodzina byliśmy traktowani podmiotowo i z należnym szacunkiem. Oczywiście dziękujemy również Pani Kamili, z którą uzgadnialiśmy wszystkie szczegóły pogrzebu. Już wtedy uzyskaliśmy wewnętrzne przekonanie, że jesteśmy w dobrych rękach i możemy być spokojni o sprawy związane z organizacją pogrzebu Taty. Dom Pogrzebowy „Służew” nie był naszym pierwszym wyborem, ale cieszymy się, że wybraliśmy tę firmę. W tym trudnym dla rodziny czasie mogliśmy skupić się na tym, co najważniejsze, czyli na pożegnaniu naszego drogiego zmarłego, mając świadomość, że o sprawy organizacyjne zatroszczą się profesjonaliści. I nie zawiedliśmy się. Jeszcze raz bardzo dziękujemy!

Artur Kucharski | 2023-01-24

Chciłabym podziękować D.P. "Służew" i Pani Kamili Karolewskiej za bezcenną pomoc w zorganizowaniu pogrzeby mojej mamy Janiny Król. Moja mama zmarła w domu przed północą i wezwanie lekarza, który wystawiłby kartę zgonu zajęło dwanaście, niesłychanie stresujących i frustrujących godzin. Przejęcie sprawy przez Panią Kamilę z D.P. "Slużew" przyniosło mi dużą ulgę. W przeciągu godziny miałam już ustalony termin pogrzebu. Wszystko dograno i zorganizowano podczas jednej jedynej wizyty w zakładzie. Zaopiekowano się mną z pełnym empatii profesjonalizmem. Okazało się również, że gdybym zadzwoniła od razu na działające 24 godziny Pogotowie Pogrzebowe w D.P. "Służew", otrzymałabym również pomoc w wezwaniu lekarza. Z całego serca - Dziękuję

Monika Talarek | 2023-01-23

Dziękuję za pomoc w tak trudnej dla mnie chwili. Kompetentna empatyczna obsługa pomogła mi przetrwać ten trudny czas.Organizacja uroczystości pogrzebowej perfekcyjna i zgodna z naszymi życzeniami. Szczególne podziękowania dla p. Kamili za cierpliwość i życzliwość.

Jolanta Kubiak | 2023-01-23

Profesjonalna obsługa (choć można też napisać pomoc) w trudnym czasie przygotowań do pochówku bliskiej osoby. Zarówno w biurze (tu podziękowania dla Pani Kamili Karbolewskiej), jak i później podczas uroczystości pogrzebowych. Zrozumienie, empatia, sprawne działanie i współpraca. Dziękuję

Dymitr Hirsch | 2023-01-19

Tą drogą chcę podziękować DP Służew reprezentowanym przez Panią Kamilę Karbolewską za profesjonalną, dopracowaną w każdym punkcie jej przebiegu, jakże doniosłą dla nas uroczystość pożegnania i odprowadzenia prochów do grobu. Dziękuję za duże zaangażowanie, doradztwo i przedstawienie różnych wariantów omawianego punktu, cierpliwość a przede wszystkim należny anturaż tej uroczystości.

Zbyszek Baranowski | 2023-01-16

Składam podziękowania za empatię i troskę przy prowadzeniu sprawy pochówku mojej mamy oraz opiekę i wsparcie, które czułem przez cały czas. Dom Pogrzebowy "Służew" wykazał się klasą i zapewnił godną oprawę pożegnaniu oraz ostatniej drodze mojej ukochanej mamy.

Tomasz Horwatt-Bożyczko | 2023-01-13

Z usług Domu Pogrzebowego Służew skorzystaliśmy po raz drugi. Wszystkie przygotowania i same uroczystości przebiegły profesjonalnie, z szacunkiem i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a nawet je przewyższyły. Wszystkie sugestie pani Bogusławy były trafione i jesteśmy za nie oraz za całą organizację bardzo wdzięczni.

Hanna | 2023-01-12

Bardzo dziękuję za sprawną organizację uroczystości. Pani Bogusława wykazała niezwykłą empatię i profesjonalizm. Wszystko było dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. W tych trudnych chwilach miałam czas na pożegnanie brata.

Joasia S. | 2022-12-07

Bardzo chciałabym podziękować Pani Kamili za bardzo profesjonalną opiekę przy organizacji pogrzebu naszego taty., wszystko było pięknie zorganizowane, zostaliśmy otoczeni opieką, empatią tak jak tego potrzebowaliśmy. Jeszcze raz DZIEKUJEMY

Marzena Ratajczak | 2022-12-01

Dom Pogrzebowy "Służew", to miejsce naprawdę godne polecenia. Najwyższy poziom obsługi- wyczerpująca odpowiedź na każde pytanie, poczucie zaopiekowania w tak trudnym i przykrym momencie jak pogrzeb Mamy. Wyczucie, kultura osobista wszystkich Pracowników, empatia i zrozumienie- to wyróżnia na tle innych domów pogrzebowych. Piękna sala pożegnań, w której godnie można pożegnać najbliższą osobę. Organizacja całego pogrzebu na najwyższym poziomie z wielkim szacunkiem również dla osoby zmarłej. Szczególne podziękowania dla pani Agnieszki Kacprzak- Tyburskiej- za wszystko. Nasza rodzina korzystała już trzy razy z usług domu pogrzebowego "Służew", za każdym razem w innej dzielnicy, ale za każdym razem, to była organizacja na najwyższym poziomie. Serdecznie dziękuję raz jeszcze, Justyna

Justyna L. | 2022-11-23

Pragnę bardzo podziękować za perfekcyjne przygotowanie uroczystości pogrzebu mojej Mamy. Znów - podobnie jak w 2020r., gdy żegnałem moją Babcię - miałem przekonanie, że bliska mi osoba pozostaje w dobrych rękach i do samego końca jest traktowana z szacunkiem. Począwszy od Panów zabierających Mamę z mieszkania, poprzez Panią Agnieszkę z biura przy ulicy Wolskiej, aż po Panów uczestniczących w pożegnaniu, kremacji i pogrzebie - bardzo doceniam wyrozumiałość, takt i współczucie wszystkich Państwa pracowników. Zdecydowanie będę polecał Państwa firmę każdej osobie szukającej takiej usługi. 

Andrzej | 2022-11-22

Chciałbym podziękować za sprawną i właściwą obsługę tej trudnej i smutnej uroczystości. Wielkie podziękowanie dla Pani Kamili za jej kompetencje i miłe podejście. Wielkie podziękowanie wreszcie kieruję w stronę Pana Mistrza Ceremonii, za jej wzorowe prowadzenie .

Jacek K. | 2022-11-21

Dziękujemy serdecznie Pani Alince z Biura na Powązkach „Domu Pogrzebowego Służew” za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu naszego taty. Profesjonalna i sympatyczna obsługa, która w pełni spełniła nasze oczekiwania w zorganizowaniu godnego pożegnania i pochowania taty w grobie rodzinnym na Bródnie. Udzielono nam szczegółowych informacji ułatwiających dalsze postępowanie w tak trudnym dla nas czasie. Z wyrazami szacunku,

Ania H. z Rodziną | 2022-11-01

Trudno wystawiać biznesowa opinię w tak traumatycznej sytuacji i tym bardziej firmę polecać. Ale Dom Pogrzebowy Służew na opinię i polecenie zasługuje. Dzięki p. Alinie Mroczek i całemu zespołowi mogliśmy skupić się na przeżywaniu rodzinnej tragedii. Nie wiemy co to problemy organizacyjne, koordynacja, dopilnowanie szczegółów. Do tego świetna responsywność. Jeśli sytuacja zmusi was do skorzystania z usług domu pogrzebowego to nie musicie szukać dalej, niż Służew.

Jacek Siwek | 2022-10-28

Organizacja pogrzebu mojej Mamy i jego przebieg był nadzorowany przez Panią Monikę Rochalską z Domu Pogrzebowego „Służew”. Pani Monika wykazała zdolność szybkiego orientowania się w sytuacji i odpowiedniego reagowania na nią. Pomogło to nam bardzo, aby w spokoju przygotować się na to trudne dla nas pożegnanie. W tych ciężkich momentach serdecznie polecam usługi w/w domu pogrzebowego. Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”.

Krystyna | 2022-10-27

Bardzo dziękujemy P.Kamili za pomoc w organizacji pogrzebu taty ,pomogła nam Pani można powiedzieć we wszystkim,trumna,kwiaty,urzędy ,dużo by wymieniać ,dzięki Pani fachowej pomocy mogliśmy w spokoju przygotować się na to trudne dla nas pożegnanie. Jeszcze raz dziękujemy

Monika | 2022-10-20

Profesjonalny, rzeczowy i bardzo pomocny personel. Uroczystość bardzo wzruszająca, oprawa muzyczna i chóralna bardzo dobre. W tych ciężkich momentach serdecznie polecam usługi w/w domu pogrzebowego, uniknięcie państwo nie potrzebnych kłopotów i załatwiania wszystkich formalności (tutaj formalności są minimalne ).

Dariusz Pilipczuk | 2022-10-19

Bardzo profesjonalne podejście i pomoc. Jestem zadowolona i polecam

Agnieszka | 2022-10-16

Chciałabym podziękować Domowi Pogrzebowemu Służew , a w szczególności Pani Monice Rochalskiej, za organizację pogrzebu śp. Ludwika Francke. Bez życzliwości, pomocy, zaangażowania , profesjonalizmu Pani Moniki , było by bardzo ciężko zorganizować pogrzeb na linii Warszawa-Łapy koło Białegostoku. Zmarły spoczął ,zgodnie ze swoją wolą wśród najbliższej rodziny. Wszystko przebiegło bez zakłóceń, a jeśli jakieś były , to Dom Służew wziął je na swoje barki. Serdecznie dziękuję. Jestem bardzo wdzięczna.

Ewa Mamoń | 2022-10-13

Dzięki nieocenionej pomocy Państwa pożegnaliśmy Mamę godnie i pięknie. Od pierwszego kontaktu pracownicy służyli pomocą, wyjaśniając krok po kroku co powinno zostać zrobione, gdzie się udać, jakie dokumenty przygotować, bez pospieszania, cierpliwie odpowiadając na każde pytanie. Przy wyborze trumny, kwiatów czy muzyki podpowiadali co będzie najlepsze, bez nacisku by sprzedać najdroższą ofertę, tylko po ludzku i z prawdziwą troską. W dniu pogrzebu wszystko było dopracowane, bez chaosu czy nerwów. Dziękuję za całą pomoc w tak trudnym czasie.

Magdalena Paduch | 2022-10-11

Bardzo Dziękuję P. Kamili Karbolewskiej za profesjonalizm, cierpliwość, energię, niezwykłe wsparcie i serce okazane Nam przy ogranizacji pogrzebu Taty. Ceremonia była elegancka, piękna, dopracowana i niezapomniana. Pani Kamila to właściwy człowiek na właściwym miejscu, który na pewno inspiruje się powołaniem aby pomóc ludziom w najtrudniejszych i najsmutniejszych momentach w ich życiu. Świat potrzebuje więcej takich ludzi! Dziękuje Pani Kamilo!

Kinga White | 2022-10-11

Profesjonalna, miła, sympatyczna obsługa, wszystkie nasze oczekiwania zostały zrealizowane tak jak chcieliśmy, a nawet lepiej. Udzielono nam też szerokich informacji przydatnych w dalszych działaniach potrzebnych w tej konkretnej sytuacji. To bardzo ułatwiło nam dalsze postępowanie w tym trudnym czasie. Dziękujemy i pozdrawiamy.

Alicja Drabarczyk | 2022-10-06

Dziękuję całemu personelowi za pomoc i organizację ostatniej ziemskiej drogi mojego Taty. Szczególne podziękowania dla Pani Kamili, która zajęła się nami z pełnym profesjonalizmem i z dużą empatią. Do minimum ograniczyła wszystkie formalne sprawy, a my tym samym mogliśmy skupić się wyłącznie na pożegnaniu.

Małgorzata Mączyńska | 2022-09-27

Bardzo dziękuję za życzliwe i profesjonalne podejście do załatwienia wszelkich formalności. Wszystko zostało załatwione błyskawicznie. Jeszcze tego samego dnia mama została zabrana do załadu, a następnego dnia zostały ustalone wszystkie formalności. Msza i cała uroczystość przebiegła sprawnie i z całym dostojeństwem. Wszystkie formalności załatwił Dom Pogrzebowy Służew.

Jacek D | 2022-09-26

Śmierć bliskiej osoby to bardzo trudny okres, coś, na co nie jest człowiek przygotowany, wytrenowany. Moja/nasza Mama zmarła w Niemczech w Wülfrath, co też utrudniało procedury pogrzebowe, które i tak wymagają dużo papierologii/biurokracji w Polsce, a co dopiero w Niemczech. Biuro pogrzebowe "Służew" i moja Rodzina w Polsce spisały się na medal, za co bardzo dziękuje wszystkim. Szczególnie dziękuje pani Monice Rochalskiej, która dzwoniła regularnie do mnie do Berlina, pomagała i była w stałym kontakcie. Jest przemiłą osobą, wykazująca empatie zrozumienie i ciepło. Dziękuje Bogu, cioci Bożenie i mojemu Tacie, bez których do pogrzebu by nie doszło w terminie. Naprawdę „Super Teamwork”. Pochwalić chciałbym również panów z obsługi podczas pogrzebu. Profesjonalnie, grzecznie i bez żadnego pospiechu. Co jest najważniejsze nie czułem żadnego nacisku, ze coś "muszę" tylko "mogę". Każdy, kto musi pochować bliskiego wie że to są strasznie przykre przeżycia, emocje, przez które niestety trzeba przejść, dlatego dziękujemy za pomoc.

Daniel Mlynarz | 2022-09-16

Bardzo dziękujemy za przygotowanie ceremonii wszystkim pracownikom, a w szczególności Pani Kamili, która przeprowadziła nas przez ten trudny czas z sercem i postarała się, aby ostatnie pożegnanie Cioci było godne i eleganckie. Dziękuję w imieniu całej rodziny.

Katarzyna Honory | 2022-09-13

Panie z domu pogrzebowego profesjonalne, miłe i znają się na tym co robią. Mimo trudnej sytuacji jaka naszą rodzinę spotkała, Pani Monika (której w szczególności chcę podziękować) bardzo nam pomogła. Zawsze pod telefonem i z nowym rozwiązaniem. Dziękujemy bardzo Rodzina Zygmunt

Katarzyna Zygmunt | 2022-09-09

Bardzo ,bardzo z całego serca dziekuje Pani Bogusi za pomoc w przygotowaniach do pożegnania mojej Ukochanej Mamy. Pani Bogusia jest niesamowita osoba , wprowadza taka spokojna atmosferę ze nawet ciężar tego załatwiania jest o wiele łatwiejszy . Dziekuje tez Panom , klasa!!!! Jeszcze raz ogromna wdzięczność za przejście tej trudnej drogi.

Malgorzata Nowacka | 2022-08-25

Dom Pogrzebowy Służew możemy polecić każdemu, potrzebującemu pomocy w trudnych chwilach życia , po stracie bliskiej osoby. Wielkie wsparcie, czujność, pomoc, jaką okazała nam p. Katarzyna Krzymowska w organizacji uroczystości pogrzebowej naszej Mamy jest nieoceniona. Dziękujemy.

Dariusz C. | 2022-08-14

Dzień dobry wszystkim . Polecam w 100 % ten dom pogrzebowy . Profesjonalna obsługa , wielkie zaangażowanie i szacunek dla osoby zmarłej , jak również całej rodziny. Dziękuje Pani Monice i całemu zespołowi za cudowna obsługę .

Aneta | 2022-08-11

Dziękuję całemu personelowi DP Służew za profesjonalną i perfekcyjną realizację usług, a przy tym za ogromne zrozumienie, empatię, wyczucie sytuacji i kulturę w tych tak trudnych dla mnie chwilach związanych ze śmiercią mojego Taty. Szczególne podziękowania dla pani Kamili, która nie tylko zorganizowała wszystko idealnie, ale także bardzo mnie wsparła. Ceremonia, oprawa i realizacja na najwyższym poziomie.

Beata W. | 2022-07-30

Pełen profesjonalizm. Polecam z całego serca !

Kaludia | 2022-07-30

Dziękuję bardzo za zorganizowanie godnego pożegnania mojego męża, Bogdana Mirosławskiego, zmarłego 14 lipca 2022r. Dziękuję Pani Bogusławie z DP Fosa za pomoc okazaną rodzinie w tym trudnym okresie, zadbanie o wszystkie szczegóły o których mozna było zapomnieć, podpowiedzi innych rozwiązań organizacyjnych, takt i profesjonalną obsługę. Poprowadzona z dużym profesjonalizmem ceremonia pogrzebowa wzbogacona o pokaz slajdów obrazujących życie i pasje zmarłego oraz ulubione utwory muzyczne uczyniły tę uroczystość pożegnania szczególnie wzruszająca i osobistą, godną zapamiętania dla wszystkich obecnych. Szczególne podziękowania składam Panu Andrzejowi Molendzie, mistrzowi ceremonii, za wzruszająca mowę pogrzebowa. Przygotowana na podstawie naszych informacji i wspomnień wywołała głębokie wzruszenie i żal, że odchodzi taki wspaniały człowiek, ktos nam dobrze znany i bliski. Dziękuję również Panu Andrzejowi za oprawę muzyczną, trabke grającą wybrane przez nas utwory na cmentarzu. Dziękuję Panom obsługujących ceremonię takt, kulturę i godne zachowanie zarówno na uroczystości, jak i na cmentarzu. Z pełnym przekonaniem polecam DP Służew.

Eliza Mirosławska | 2022-07-22

W czerwcu korzystałam z pomocy w zorganizowaniu pogrzebu mojej mamy przez Zakład Pogrzebowy „Służew” przy ulicy Fosa. Jestem pod wielkim wrażeniem państwa pracy. Wszystko zostało zorganizowane tak jak chciałam. Spokojnie , z wielkim wyczuciem i kulturą na najwyższym poziomie. Przeogromnie Państwu dziękuję. Na każdym etapie od kwiatów, muzyki w kościele i na cmentarzu po przygotowanie i zorganizowanie pochówku było tak jak chciałam. Z czystym sumieniem polecam ten zakład pogrzebowy.

Jadwiga Żubińska | 2022-07-21

Dziękuję bardzo za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mojej mamy, Elżbiety. W takich trudnych chwilach profesjonalna pomoc i empatia są wsparciem dla rodziny w żałobie.s

Ewa | 2022-07-19

12 lipca 2022 roku straciliśmy najukochańszą dla nas osobę,mojego tatę,Wojciecha Starczewskiego. W tych ciężkich chwilach dostaliśmy wsparcie i pomoc przy godnym pożegnaniu tatusia.Panie Monika i Bogusława z Domu Pogrzebowego przy ul.Fosa 19,zrobiły wszystko,aby ta uroczystość była piękna.Pełen profesjonalizm,zadbanie o każdy najdrobniejszy szczegół,pomoc i rady,które były tak potrzebne.Tatuś został powierzony w dobre ręce i zaopiekowały tak,jakbyśmy sami to zrobili.Ogromne ukłony dla wszystkich pracowników firmy.Od Panów,którzy zadbali o transport,pochówek(za szacunek,spokój,współczucie dla nas),po Pana Wojciecha,który przygotował tatę z ogromnym pietyzmem .Dziękujemy za piękne kwiaty,za cudowna oprawę muzyczną podczas Mszy Świętej i za wzruszająca muzykę przy grobie(pan Andrzej-trąbka).W tych bolesnych chwilach doświadczyliśmy wsparcia i poczucia ,że nasz kochany Tata byłby z nas dumny,że tak jest żegnany. Z całego serca dziękujemy całej ekipie za wspaniałą i szlachetną pracę. Z ogromną wdzięcznością

Magda Ziółkowski z mamą i bratem. | 2022-07-19

Najwyższa ocena za najwyższą jakość usług. Niezwykle sprawna organizacja od samego początku. Pani Monika R, z DP przy ul.Fosa, zasługuje na pochwałę. Nie spieszyła się, nie narzucała, odpowiadała na wszystkie pytania, przedstawiła szereg możliwości organizacji pogrzebu. Wszystkie uwagi notowała, pamiętała o detalach. Pomogła ze zmianą daty organizacji uroczystości. Sprawiła, że ten, trudny dla mnie, dzień był po prostu znośny. Dziękuję. Oby jak najmniej takich okazji ale polecam ten zakład.

Kamila, córka Aliny | 2022-07-18

Dom pogrzebowy godny polecenia. Na każdym kroku człowiek czuje się prowadzony i zaopiekowany przez prowadzącego sprawę. Wszystko jest jasno i uczciwie przedstawione bez niedomówień i poganiania. W szczególności polecam Panią Bogusławę O., która obsługiwała w placówce mieszczącej się przy ul. Fosa 19a. Pani Bogusława cierpliwie i dużym zaangażowaniem oraz empatią odpowiadała na pytania i wątpliwości oraz podpowiadała rozwiązania co do organizacji pogrzebu. W tych okolicznościach można było skupić się na sprawach duchowych resztą zajęła się Pani Bogusława.

Wnuk Barbary Teresy M. | 2022-07-07

Dziękuje pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za organizacje pogrzebu mojego Taty. Szczególnie wyrazy podziękowania kieruje do pani Agnieszki z biura na Woli, Pana koordynującemu działania w trakcie pogrzebu. Wszystkich pracowników cechował najwyższy profesjonalizm, wysoka kultura oraz bardzo duże doświadczenie. Dzięki temu uroczystości pogrzebowe przebiegły godnie i podniośle. W trakcie przygotowań otrzymałem ze strony pracowników pełne wsparcie w sprawach organizacyjnych, dbałość o wszystkie szczegóły, które mogły mi umknąć w tym trudnym czasie.

Michał Ostalski | 2022-07-06

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu i empatii podczas obsługi ceremonii pożegnania mojej Mamy. Panowie, w sposób niezwykle taktowny i dyskretny, reagowali na prośby rodziny, o wszystkim informowali, każdą czynność wykonywali w sposób nienaganny i pełny szacunku. Równie profesjonalnie i miło przebiegły formalności w Biurze. Organizacja i realizacja uroczystości znacznie przerosły moje oczekiwania. Bardzo dziękuję

Anetta Sałajczyk | 2022-07-05

Bardzo dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu mojej Babci. Czułam się jakby moja Babcia była królową żegnaną z honorami, miałam komfort spełniania każdej mojej prośby co do pogrzebu. Usługa wykonana na najwyższym poziomie, obsługa miła, kulturalna, empatyczna, niezwykle pomocna, zorientowana na pogrążoną w smutku rodzinę. Szczególne podziękowania dla Pani Bogusi, która stawała na rzęsach, aby we wszystkim pomóc. Słów mi brakuje, aby wystarczająco podziękować za pomoc w tym jakże trudnym dla mnie i mojej rodziny okresie. Dziękuję i szczerze polecam usługi tego Domu pogrzebowego.

Monika Renger | 2022-06-28

Niniejszym pragnę bardzo podziękować Pani Monice Rochalaskiej za okazane nam serce i zorganizowanie wraz z całym personelem uroczystości pożegnania mojej Mamy. Profesjonalizm pracowników, klimat lokalu i niezwykła życzliwość ludzi z DP "Służew " sprawiły, że ten trudny dzień stał się uroczystością godną zapamiętania dla wszystkich uczestników. Dziękuję również Mistrzowi Ceremonii, Panu Andrzejowi Molendzie za przeprowadzoną po mistrzowsku i z dużym taktem uroczystość.

Michał Czudowski | 2022-06-27

Śmierć bliskiej osoby to bardzo smutne chwile, dodatkowo człowiek jest zagubiony w procedurach/uzgodnieniach/wymogach/niuansach. Dom Pogrzebowy Służew (w osobie p. Bogusławy) stanął na wysokości zadania. Wszystkie zlecone sprawy były ogarnięte, monitorowane, otrzymywałem informacje na bieżąco. Nie było żadnych niedociągnięć, p. Bogusława swoim taktownym zachowaniem i opieką nad powierzonym zadaniem zdjęła mi z barków dodatkowy ciężar, dzięki temu mogłem spokojnie pożegnać się z Mamą. Panowie bezpośrednio obsługujący pogrzeb także wykazywali się wysoką kulturą i taktem. Chciałbym bardzo serdecznie podziękować Państwu za wysoki poziom obsługi, a to tak ważne w trudnych chwilach. Dziękuję.

Krzysztof Kobus | 2022-06-26

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że już po raz drugi wybraliśmy Dom Pogrzebowy Służew do organizacji uroczystości pogrzebowych. Dzięki profesjonalizmowi, kompetencji i miłemu podejściu Pani Kamili wszystko przebiegło bardzo sprawnie. Na etapie planowania pogrzebu ważne było jej doświadczenie, w każdej kwestii służyła radą, nic jednak nie narzucając. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Pani Kamilo.

Rodzina Władysława | 2022-06-24

Serdeczne podziękowania dla Pana Tomasza za pracę przy grobie Mojej Mamy na Cmentarzu Bródnowskim.Pan Tomasz to człowiek o wysokiej kulturze,miły i szanujący klienta. Dziękujemy

Rodzina Smolińskich | 2022-06-09

Serdeczne podziękowania dla DP "Służew" za bardzo profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej mojej Mamy Krystyny. Dzięki doświadczeniu i pomocy pani Anity wszystkie sprawy zostały sprawnie załatwione, a uroczystość zaplanowana w najdrobniejszych szczegółach, zgodnie z naszymi oczekiwaniami i prośbami. Profesjonalne doradztwo i pełne taktu wsparcie pani Anity pozwoliło nam uniknąć dodatkowego stresu związanego z organizacją tak szczególnej uroczystości. Był to już kolejne pożegnanie bliskiej nam Osoby, organizowane przez DP "Służew". Profesjonalizm i renoma tego Domu Pogrzebowego po raz kolejny zostały w pełni potwierdzone.

Małgorzata Nowotny | 2022-06-09

Dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej mamy. Pełen profesjonalizm. Podziękowania dla Pani Kamili (pracownicy biura) za pomoc i doradztwo przy zorganizowaniu uroczystości. Dominika z rodziną | 2022-01-12

Tomasz z Rodziną | 2022-05-26

Profesjonalna i miła obsługa całosci wraz wszystkimi szczegółami. Oczywiście to nie krytyka Państwa firmy, ale jedynym dysonansem w uroczystości było nie specjalnie miłe zachowanie księdza, którego oschłość była wręcz nie chrześcijańska.

Jacek Korzeniowski | 2022-05-24

Dziękuję za profesjonalne przygotowanie pogrzebu moich rodziców pani Monice Rochalskiej. Mimo tak trudnych chwil dla mnie obsługa pogrzebu była dobra, sprawna i kompetentna.

Grażyna P | 2022-05-22

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Wszystko odbyło się godnie i dostojnie. Szczerze polecam tę firmę. Dziękuję.

Tomasz Wojtera | 2022-05-20

Pełen profesjonalizm, duża wrażliwość i wielka pomoc w trudnym okresie jaki przechodziliśmy przy stracie bliskiej osoby. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom, a szczególnie Pani Monice Rochalskiej, która prowadziła przygotowania uroczystości pogrzebowych zajmując się najdrobniejszymi detalami. Dzięki Zakładowi Pogrzebowemu "Służew", mój Ojciec odszedł godnie, za co jeszcze raz bardzo dziękuję.

Paweł Możdżeń | 2022-05-20

Z całą odpowiedzialnością polecam tą firmę i Dom Pogrzebowy Służew. Wszystko dopięte na ostatni guzik, każa sugestia została wzięta pod uwagę. Całkowity profesjonalizm i cenne rady podczas gdy nie zawsze myśli się o różnych sprawach w tych trudnych chwilach. Cały zespół ludzi którzy chętnie pomagają i są do dyzpozycji klienta. Szczegółowo przedstawiony kosztorys i ceny przystępne. Szczególne podziekowania dla Pani Moniki R. która nas w tym wszystkim poprowadziła oraz Pana który grał na cmentarzu na trąbce. Dziękujemy.

Agnieszka Zwierzyńska | 2022-05-18

Dziękujemy za profesjonalne podejście i organizację pogrzebu naszego wujka. W tych trudnych chwilach przejęcie przez Zakład spraw około pogrzebowych jest szczególnie pomocne, kiedy człowiek nie ma sił i głowy do niczego. Szczególne podziękowania dla p. Moniki oraz Właściciela Pana Jana.

Tomasz Witek | 2022-05-09

Serdecznie dziękujemy za perfekcyjną organizację pogrzebu naszej Mamy. W tak bolesnej dla nas chwili pomoc p. Kamili była nieoceniona. Jest to osoba konkretna, kompetentna, a za razem pełna współczucia. Szczególne podziękowania dla Osób zajmujących się oprawą muzyczną. Przy takiej organizacji rodzina może skupić się na duchowym przeżywaniu ceremonii pogrzebowej. Jeszcze raz dziękujemy.

Joanna i Jacek K. | 2022-05-02

Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami, bardzo dziękujemy za pomoc w takich trudnych, smutnych okolicznościach.

Joanna | 2022-05-02

Dom pogrzebowy "Służew", to gwarancja pełnego profesjonalizmu od pierwszej do ostatniej chwili. Jako rodzina korzystaliśmy już wcześniej z usług DP "Służew", ale tym razem przyszło mi pierwszy raz organizować uroczystość pogrzebową osobiście. Mogłam liczyć na wsparcie i dobre rady Pani Katarzyny Krzymowskiej, która z cierpliwością odpowiadała na każde pytanie. Da się odczuć zaangażowanie wszystkich pracowników, uroczystość była dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. Naprawdę duże ułatwienie dla rodziny; Pani Katarzyna pomogła nam zorganizować ulubione kwiaty Babci, piękną oprawę muzyczną Pana klarnecisty, podpowiedziała jakie ubranie byłoby najlepsze i wszystko tak aby było zgodne z ostatnimi życzeniami zmarłej i stosowne do okoliczności. Bardzo dziękuję za pomoc w trudnych chwilach.

Joanna Karczewska | 2022-04-28

W imieniu mojej rodziny serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za profesjonalną organizację Uroczystości Pogrzebowej naszej kochanej Mamy i Babci śp. Ireny Heleny Ćwiąkała. Dziękujemy Państwu za świetną organizację, życzliwość, delikatność i okazaną empatię w tak smutnych i trudnych dla nas chwilach. Nikt nie jest nigdy w pełni gotowy na odejście Bliskiej Osoby, dlatego tak ważne i cenne jest wsparcie, wiedza i praca ludzi jakich spotkaliśmy w Państwa firmie, na każdym etapie Uroczystości. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Moniki Rochalskiej za okazaną w tym trudnym dla nas momencie serdeczność , wsparcie i wysoki profesjonalizm. Jest to kolejny raz, kiedy korzystamy z usług Waszej firmy, ponieważ wiemy że możemy w tych trudnych chwilach na Was liczyć.

Iwona Ćwiąkała-Przeździak | 2022-04-27

Bardzo profesjonalna i drobiazgowa obsługa pogrzebu. Zarówno prowadzenie przez Mistrza Ceremonii, muzyka jak i wszelkie szczegóły zostały dopracowane do końca. Serdeczniee polecam i pozdrawiam.

Bartosz M | 2022-04-25

Dziękuję bardzo za pomoc i doskonałą organizację uroczystości żałobnej mojej Mamy Św.P. Heleny Szopińskiej-Chrzczonowskiej. Pomoc,serdeczność i zaangażowanie Pani Edyty Gałkowskiej przekraczałyobowiązki zawodowe.Tą drogą jeszcze raz dziękuję Pani Edycie za wszystko co dla mnie zrobiła. Organizacja perfekcyna!!Muzyka na poziomie przekraczającym moje oczekiwania. Kwiaty piękne. DZIĘKUJĘ

Ewa Knebel | 2022-04-24

Serdecznie dziekuje za perfekcyjna organizacje Uroczystosci pogrzebowej mojej Mamy, S.P. Heleny Szopinskiej-Chrzczonowskiej ktora miala miejsce 21 kwietnia 2022. Od pierwszego kontaktu z Zakladem Pogrzebowym Sluzew do ostatniej minuty trwania pogrzebu odbywalo sie wszystko w atmosferze pelnej szacunku, wysokiej kultury i zyczliwosci. Ta droga dziekuje szczegolnie Pani Edycie Galkowskiej ktorej pomoc i osobiste zaangazowanie, przekraczalo wszelkie granice obowiazkow zawodowych. Szanowna Pani Edyto, jest Pani wspanialym czlowiekiem i nigdy nie zapomne jak bardzo mi Pani pomogla w tych ciezkich dla mnie chwilach! Serdeczne dziekuje rowniez Panom asystujacym w sali pozegnan, w kosciele i na cmentarzu. Wszyscy Panowie wykazywali wysoka kulture, takt i dbalosc o kazdy szczegol. Martwilam sie przed uroczystosia o jakosc oprawy muzycznej i kwiatow. Efekt koncowy przekroczyl moje oczekiwania. Moja rodzina korzystala z Panstwa uslug po raz trzeci i nigdy nie byla zawiedziona . Dziekuje Panstwu za godne Pozegnanie mojej Mamy. Ewa Knebel z Rodzina

Ewa Knebel | 2022-04-24

Serdecznie dziękujemy Pani Monice za perfekcyjna organizacje uroczystości pogrzebowej naszego brata Władysława Jazlowieckiego zmarłego 25.03.2022r Pani empatia i zaangażowanie bardzo nam pomogły w tak trudnych dla nas chwilach bardzo dziękujemy

Barbara Dabrowska | 2022-04-09

Serdecznie dziękuję za profesjonalną organizację 30 marca 2022 uroczystości pożegnania mojego męża Tadeusza. Szczególnie dziękuję Pani Alinie Mroczek z Zakładu Pogrzebowego na ul. Powązkowskiej za empatię, kulturę i profesjonalizm przy ustalaniu i załatwianiu wszelkich kwestii dotyczących uroczystości. Bardzo dziękuję Mistrzowi Ceremonii Panu Andrzejowi Molendzie za pełne szacunku i ciepła prowadzenie uroczystości, za piękną oprawę muzyczną. Dziękuję również Panom z obsługi za takt, kulturę i godne zachowanie w trakcie uroczystości.

Krystyna Chrostowska | 2022-04-05

W imieniu własnym oraz mojej mamy składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za profesjonalną organizację Uroczystości Pogrzebowej mojego Taty śp. Marka Pawliszewskiego. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Moniki Rochalskiej za pełen profesjonalizm, delikatność, życzliwość, kulturę oraz cierpliwość w tak smutnych i trudnych dla nas chwilach. Pani Monika zadbała o każdy, nawet najmniejszy szczegół Uroczystości.

Karolina Durman | 2022-04-03

Serdecznie dziękujemy Pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za organizację i godną oprawę Uroczystości Pogrzebowej Ś.P. Piotra Rudniewskiego, która miała miejsce 31. marca 2022 roku. Od pierwszej rozmowy do ostatnich minut uroczystości wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie. Szczególne podziękowanie  składamy Pani Alinie Mroczek, która z wyczuciem i dużą empatią przeprowadziła nas przez wszystkie formalności pogrzebowe i zadbała o każdy szczegół ceremonii. Panowie asystujący przy pogrzebie - w sali pożegnań, Kościele i na cmentarzu z poszanowaniem dla każdej osoby, z dużą starannością dbali o wszystkie szczegóły oraz wykazali się dużym taktem i kulturą osobistą. Skorzystaliśmy z Państwa usług trzeci raz i za każdym razem jest to usługa na najwyższym poziomie. Rodzina.

Beata Grycz | 2022-04-01

Składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”, a w szczególności pani Monice Rochalskiej za godnie przeprowadzoną uroczystość pochówku mojej Siostry śp  Lidii Sapeckiej. Dziękuję za dbałość o szczegóły, takt i kulturę okazaną na każdym etapie pogrzebu.

 

Ewa Kiszkowiak | 2022-03-28

W imieniu własnym i mojej Rodziny serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za profesjonalną organizację Uroczystości Pogrzebowej naszej kochanej Mamy i Babci śp. Wandy Nowackiej. Dziękujemy Państwu za pełen profesjonalizm, życzliwość, delikatność i okazaną empatię w tak smutnych i trudnych dla nas chwilach. Nikt nie jest nigdy w pełni gotowy na odejście Bliskiej Osoby, dlatego tak ważne i cenne jest wsparcie, wiedza i praca takich ludzi, jakich spotkaliśmy w Państwa firmie, na każdym etapie Uroczystości. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Aliny Mroczek za fachowość i okazaną serdeczność.

Anna Rucińska z Rodziną | 2022-03-25

Tą drogą chciałam Pani Monice Rochalskiej oraz całej firmie bardzo podziękować za profesjonalne przygotownie całej oprawy uroczystości pogrzebowej mojego męża Mariana Łuczyńskiego w dniu 28 stycznia 2022r. Będę Państwa firmę polecać każdemu. Pani empatia i cała reszta godna jest naśladowania. Pozdrawiam serdecznie

Ewa Łuczyńska | 2022-03-24

Dziękuję za organizację uroczystości pożegnania mojej Mamy w dniu 23 marca br. oraz dyskretną i kompetentną obsługę, co jest niezwykle ważne w tych smutnych okolicznościach. Szczegolne podziękowania kieruję do Mistrza Ceremonii, pana Andrzeja Molendy za pełne szacunku i empatii prowadzenie uroczystości. Dziękuję też pani Alinie Mroczek z Zakładu Pogrzebowego POWĄZKI za serdeczność i profesjonalizm.

Ewa Czerniakiewicz | 2022-03-24

Składamy serdeczne podziękowania za profesjonalne zorganizowanie pogrzebu naszej mamy. Pani Alina Mroczek z biura przy ulicy Powązkowskiej wykazała się empatią i pełnym zrozumieniem naszych oczekiwań. Wystarczyła jedna wizyta i zostały uzgodnione wszystkie szczegóły ceremonii. Formalności w ZUS-ie, kościele, kancelarii cmentarza dokonali pracownicy zakładu pogrzebowego. Nie musieliśmy także martwić się o oprawę muzyczną pogrzebu oraz kwiaty. Oferta firmy jest bogata, a ceny przystępne. Dziękujemy jeszcze raz za godne pożegnanie naszej mamy.

Anna K. | 2022-03-22

Serdeczne dziękuję za profesjonalne przygotowanie pogrzebu naszej mamy. Pani Alina z biura przy ulicy Powązkowskiej wykazała się dużą empatią i zrozumieniem, kompetentnie doradzając we wszelkich kwestiach dotyczących uroczystości. Podczas jednej wizyty dokonaliśmy wszystkich formalności, zostały ustalone szczegóły ceremonii, łącznie z oprawą muzyczną i kwiatami. Dziękuję za godne pożegnanie naszej mamy.

Piotr K. | 2022-03-22

W imieniu własnym i mojej Rodziny serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za profesjonalną organizację Uroczystości Pogrzebowej naszej kochanej Mamy i Babci śp. Wandy Nowackiej. Dziękujemy Państwu za pełen profesjonalizm, życzliwość, delikatność i okazaną empatię w tak smutnych i trudnych dla nas chwilach. Nikt nie jest nigdy w pełni gotowy na odejście Bliskiej Osoby, dlatego tak ważne i cenne jest wsparcie, wiedza i praca takich ludzi, jakich spotkaliśmy w Państwa firmie, na każdym etapie Uroczystości. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Aliny Mroczek za fachowość i okazaną serdeczność.

Anna Rucińska z Rodziną | 2022-03-18

Po raz trzeci w ciągu ostatnich lat korzystam z usług Domu Pogrzebowego "Służew" i muszę szczerze przyznać, że zawsze spotykałem się z profesjonalną, życzliwą, kulturalną i pełną zrozumienia obsługą. Pogrzeb mojej matki był zorganizowany perfekcyjnie , bez jakichkolwiek uchybień. Jest to zasługa głównie p. Kamili Karbolewskiej, której tą drogą pragnę serdecznie podziękować.

Zbigniew Piotrowski | 2022-03-18

Dziękujemy bardzo za profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej dla naszego ś.p. Taty. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, szczególnie oprawa muzyczna. Dziękujemy też Pani Alinie Mroczek za fachową i szybką obsługę w filii przy Powązkach. Rodzina Staśkiewiczów

Karol Staśkiewicz | 2022-03-17

dziękujemy serdecznie za pomoc przy organizacji uroczystości pogrzebowych naszego Wujka Krzysztofa. Pani Monika Rochalska wykazała się ogromnym taktem w bardzo trudnym dla nas momencie. Profesjonalne podejście ułatwiło przejście przez formalności i zminimalizowało nasz udział w sprawach urzędowych. Zespół Domu towarzyszący nam w ostatniej drodze był troskliwy i zaangażowany w swoje obowiązki - dyskretnie asystowali w całej uroczystości.

Westyna Kulczycka | 2022-03-04

Serdeczne podziękowania dla Pań i Panów, pracowników Domu Pogrzebowego „Służew”, którzy z wyjątkowym taktem i szacunkiem zorganizowali uroczystości pogrzebowe naszej Mamy i Babci Lidii Pysz. Państwa nieocenione wsparcie oraz godna oprawa samej ceremonii pozwoliły nam łatwiej przetrwać ten trudny dla nas czas. Jeszcze raz dziękujemy - Anna Szymańska z rodziną

Anna Szymańska | 2022-03-01

Serdecznie dziękujemy za perfekcyjne i z wielka wrażliwością zorganizowanie uroczystości pogrzebowych naszych bliskich. Jesteśmy pod wrażeniem wysokiego profesjonalizmu, zaangażowania i poczucia godności pracowników podczas całego obrządku. Szczególne podziękowania składamy Pani Monice Rochalskiej za Jej profesjonalny i pełen taktu sposób traktowania nas którzy przeżywamy trudne chwile. Jest to ważne ponieważ łagodzi nasz ból i pozwala łatwiej uporać się z naszą stratą. Raz jeszcze serdecznie Wam wszystkim dziękujemy. Elżbieta i Józef Kostrzewscy

EiJ Kostrzewscy | 2022-02-05

Dom Pogrzebowy Służew jest bez wątpienia miejscem godnym polecenia. Pracownicy biura są uprzejmi, profesjonalni i zaangażowani. Szczególnie dziękuję Pani Kamili Karbolewskiej za pomoc i cenne wskazówki. Załatwianie tak trudnych spraw jak pochówek bliskiej osoby jest łatwiejsze przy takiej wspaniałej opiece pracowników. Panowie towarzyszący w samej ceremonii i odprowadzeniu na cmentarz, są również uprzejmi i przygotowani do swojej pracy. Wszystko odbywa się w atmosferze szacunku i kultury. Terminowość i organizacja bez zarzutu.

Klara Zoll | 2022-02-01

Szanowni Państwo, Chciałbym Państwu bardzo serdecznie podziękować, za organizację pogrzebu mojej mamusi. Wszystko było przygotowane perfekcyjnie z dużą dozą empatii i profesjonalizmu. Począwszy od Pani Kamili i Pani Anity , kończąc na Panach, którzy byli w kościele i na cmentarzu oraz tych którzy zabierali moja mamę z domu – na pewno cały Państwa zespół nie jest z przypadku – pełne zaangażowanie i idealne wyczucie chwili oraz totalnie niezbędna pomoc i wczucie się w tą ciężką sytuację. DP Służew – nic dodać, nic ująć – życzyłbym wszystkim, którzy znaleźli się w tym trudnym czasie, żeby mogli na Was liczyć. Jeszcze raz, bardzo Wam dziękuję,

Mariusz O | 2022-01-29

Dziękujemy bardzo za organizację pogrzebu taty. W naszej ocenie Państwa pracownicy w dyskretny i profesjonalny sposób zajęli się wszystkim od strony techniczno - organizacyjnej.

Dominika z rodziną | 2022-01-12

Z końcem 2021 roku korzystaliśmy z usług Domu Pogrzebowego Służew. Pragniemy serdecznie podziękować za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowej naszego Taty. Szczególne podziękowania należą się Pani Monice Rochalskiej, która z wyczuciem oraz ogromną empatią przeprowadziła nas przez wszelkie niezbędne formalności pogrzebowe. Raz jeszcze dziękujemy.

Milena Wilczyńska | 2022-01-03

Witam, chciałbym z tego miejsca bardzo serdecznie podziękować całemu Zespołowi DP Służew za wspaniałą i bezstresową dla mojej Rodziny organizację ostatniego pożegnania mojej Mamy. Wszystko odbyło się z należną tej sytuacji atencją i sądzę, że Mama była bardzo zadowolona oglądając to wszystko " z góry ". Pełen profesjonalizm wszystkich zaangażowanych w to Państwa pracowników, sprawił, że nawet dawno niewidziana Rodzina, miała wyjątkową okazję aby oddać się pełnej zadumie, bez potrzeby rozwiązywania jakiś przypadkowych problemów, jakie potrafią się w takich sytuacjach pojawiać. Bardzo dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie.

Paweł z Rodziną | 2022-01-03

Serdecznie dziękuję za profesjonalne zorganizowanie przez Dom Pogrzebowy Służew, w dniu 15 grudnia 2021 r., pogrzebu mojej kochanej Mamy Zofii. Szczególne wyrazy uznania kieruję do Pani Anny. Od pierwszego spotkania Pani Anna przekazywała nam w sposób bardzo spokojny i kulturalny wszystkie niezbędne informacje. Na liczne pytania otrzymywaliśmy szybko - osobiście, telefonicznie lub mailowo - rzeczową odpowiedź. Panowie asystujący przy ceremonii pogrzebowej - w sali pożegnań, Kościele i na cmentarzu - dbali o wszystkie szczegóły oraz wykazali się kulturą i taktem.

A.G. | 2021-12-31

Serdecznie dziękuję za Państwa wkład w organizację pogrzebu mojego brata. Organizacja i przebieg uroczystości perfekcyjne. Specjalne wyrazy uznania i wdzięczności kieruję do opiekunki zlecenia, Pani Beaty Kalinowskiej, za jej fachowość i ogromną serdeczność.

Piotr Bader | 2021-12-23

Bardzo dziękuję Pani Kamili Karbolewskiej która organizowała przygotowanie uroczystości pogrzebu. Pani Kamila z pełnym profesjonalizmem i determinacją starała się zorganizować wszystko tak jak o to prosiliśmy. Bardzo dziękuję za zrozumienie i organizację pogrzebu, który został spersonalizowany na moją prośbę. Wspaniałe podejście do klienta i pełny profesjonalizm. Chciałbym ponadto podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną oraz za sprawną organizację wszystkich elementów pogrzebu całemu zespołowi firmy Służew.

Krzysztof | 2021-12-17

Serdeczne podziękowania dla Dyrektora Domu Pogrzebowego „Służew” – Pana Jana Szczucińskiego i Jego Pracowników za profesjonalizm i okazaną nam życzliwość w obrzędzie pogrzebowym Śp. Eulalii Gawrysiak. Państwa pomoc była nieoceniona w tak trudnych dla nas chwilach.

córka Iwona oraz chrześnica z rodzinami | 2021-12-06

Bardzo dziękujemy za niezwykle sprawną i kulturalną organizację uroczystości pogrzebowej śp Andrzeja Pereświet Sołtana w dniu 26 listopada 2021 r.

Żona Ewa i przyjaciele | 2021-12-05

Dobra organizacja, uzgodniony plan uroczystości od początku do końca, dopracowane szczegóły. Profesjonalizm.

Jerzy | 2021-12-04

Serdecznie dziękuję za organizację pogrzebu mojej mamy . Uroczystość przygotowana profesjonalnie z kulturą i taktem. Pozdrawiam zarówno panów, którzy przyjechali po ciało jak i panów, którzy przy pogrzebie , bez pośpiechu z poszanowaniem dla każdego wykonywali swoje obowiązki. Jestem pełna podziwu dla pracy Pani Aliny w biurze, która zasługuje na pochwałę poprzez uczynność, miłe słowo i podzielność uwagi. Jeszcze raz dziękuję M

Mirosława | 2021-12-03

Bardzo dziękuje w imieniu całej rodziny za pomoc i wsparcie oraz za organizację 2 pogrzebów , minęło trochę czasu od pogrzebów ale na podziękowania zawsze jest, sierpniu 2021 roku, zmarła moja teściowa i to był nasz pierwszy kontakt z Domem pogrzebowym Służew , z ramienia domu Pogrzebowego jak można tak powiedzieć zaopiekowała się nami Pani Alinka Mroczek , osoba bardzo życzliwa, kompetentna , we wszystkim nam doradziła za co jesteśmy jej bardzo wdzięczni po prostu profesjonalizm na każdym etapie załatwienia spraw związanych z pogrzebem, i gdy w październiku 2021 roku, zmarł mój teść od razu pojechaliśmy do Domu Pogrzebowego do Pani Alinki Mroczek ,oczywiście zajęła się nami Pani Alinka jak przy pierwszej organizacji pogrzebu ,profesjonalizm, serdeczność, wrażliwość ,kompetentność to chyba ma we krwi za to wszystko bardzo dziękujemy Pani Alince, życzymy dużo zdrowia aby mogła pełnić swoją misję jaką jest niesienie pomocy ludziom w tych trudnych chwilach. Donata

Donata Hetmańczyk | 2021-11-29

Z uslug Zakladu korzystalismy juz kolejny raz, tym razem chowajac moja Mame. Pogrzeb zostal zaplanowany w ciagu dwoch dni. Zaklad Pogrzebowy odciazyl nas od wszystkich rzeczy technicznych, jasno wyznaczajac jakich decyzji i kiedy spodziewa sie od nas. Osoba koordynujaca, pani Kamila, byla gotowa na kontakt z nami przez caly czas przygotowan, szanujac fakt, jak bardzo trudny dla nas byl to okres. Pracownicy Zakladu okazywali szacunek dla ciala i dotknietej zaloba rodziny. Ceremonia pogrzebowa odbyla sie zgodnie z planem, uwzgledniajac religijnych i niewierzacych czlonkow rodziny. Moge powiedziec, ze tak fachowa pomocy ze strony Zakladu uchronila nas przed dodatkowa trauma, jaka w przypadku smierci bliskich, moze stac sie pogrzeb, szczegolnie dla osob mieszkajacych za granica i przedzierajacych sie przez polskie realia. Dzieki Zakladowi Pogrzebowemu Sluzew udalo nam sie godnie pozegnac Mame.

Konrad Serafin | 2021-11-26

Nigdy nie jest się przygotowanym na odejście bliskiej osoby a w tak trudnym momencie kiedy człowiek czuje się kompletnie zagubiony, pomoc którą doświadczyliśmy w Domu Pogrzebowym „Służew” była bardzo cenna. Pani Monika oprócz miłego kontaktu i pomocy na absolutnie każdym etapie, była również po prostu wsparciem. Pani Moniko, Panie Molendo i całej ekipie, w imieniu Swoim i mojej rodzinie, SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Catherine K. | 2021-11-24

Chciałbym podziekować bardzo serdecznie głownie Pani Edycie G. ,ale też innym pracownikom firmy Służew ktorzy byli zaangażowani w przygotowanie uroczystości pogrzebu mojego wuja. Należe do ludzi wymagających i Wasze podejście do klienta,profesjonalizm w każdym calu zasługuje na uznanie  i wielki szacunek . Od pierwszej rozmowy do ostatniej chwili ceremonii wszystko było zorganizowane w sposób którego może tylko pozazdrościć Wasza  konkurencja.Moje wielkie uznanie i podziękowanie dla całego zespołu

Dolipski Andrzej | 2021-11-19

Pełen profesjonalizm i pomoc w przygotowaniu do pogrzebu w tak trudnym dla każdego momencie. Bardzo dziękujemy. Absolutnie polecamy.

Katarzyna Wójcik | 2021-11-10

Dom Pogrzebowy Służew polecił mi kolega, który z pomocą tej firmy, żegnał swojego tatę. Również zdecydowaliśmy się na tą firmę. Decyzji absolutnie nie żałuję. Od momentu przyjechania po ciało, aż do momentu składania trumny do grobu, wszystko było zapięte na ostatni guzik. Co ciekawe - cena za usługę jest średnią warszawską. Absolutnie każdej wydanej złotówki warta firma. Polecam bardzo skorzystanie z pożegnania ze zmarłym w sali pożegnalnej firmy - wieczorem przy spokojnej muzyce jest możliwość zebrania myśli. Uprzejmie dziękuję firmie za znakomity profesjonalizm. Pani Kamilo oczywiście również i dla Pani za przeprowadzenie nas przez wszystkie etapy.

Marcin Wójcik | 2021-11-10

Wdzięczny jestem za okazaną pomoc w przeprowadzeniu pochówku mojej Żony śp Anny Rosińskiej. Spotkałem się z wielką empatią w Państwa zakładzie. Panowie obsługujący pogrzeb wykazali się dbałością o szczegóły, taktem i kulturą. W szczególności podziękowania kieruję do pani Moniki, która wyręczyła mnie w szeregu formalności i cierpliwie z wielkim wyczuciem dopilnowała wszystkich szczegółów, aby uroczystość była godna. I taka była. Godna i elegancka.

Józef Rosiński | 2021-11-09

Pełny profesjonalizm i doświadczenie w organizacji pogrzebu. Jestem bardzo zadowolona ponieważ nie musiałam niczego robić ze swojej strony. Wszystkim zajęła się bardzo pomocna i delikatna oraz profesjonalną Pani Kamila. Polecam w 100%

Beata Chochura | 2021-11-09

Korzystam z usług Domu Pogrzebowego Służew już trzeci raz. Profesjonalizm w każdym szczególe. Bardzo polecam. Wiadomo że są to dla Klientów bardzo trudne chwile ( ja tydzień temu pochowałem swoją Mamę ), ale profesjonalizm z jakim spotkałem się w tym Domu Pogrzebowym pozwala przejść przez wszystkie procedury najmniej boleśnie jak to możliwe. Dodatkowo Pani która mnie obsługiwała ( Pani Edyta Gałkowska ) potrafi połączyć cechy które po tragedii spotykającej Klientów są trudne do połączenia. Jest spokojna, kompetentna ale sprawia że procedury i rzeczy które trzeba załatwić szybko idą do przodu. Ani przez sekundę nie odniosłem wrażenia że Pani Edyta jest zniecierpliwiona czy że gdzieś się spieszy. Potrafi doradzić wysłuchać i spowodować że sprawy jakby dzieją się same. To cechy na prawdę godne podziwu zwłaszcza że jak wspomniałem Klienci którzy trafiają są na świeżo po mega traumatycznych przeżyciach. Polecam z czystym sumieniem i bardzo dziękuję.

Tomasz Trautman | 2021-11-03

Składam serdeczne podziękowania panom asystującym przy pogrzebie, za staranność i dbałość o wszystkie szczegóły uroczystości. Dziękuję pani Monice za empatię i poprowadzenie mnie przez trudne formalności. Mistrz ceremonii jak również oprawa muzyczna sprawiły, że pożegnanie mojego Męża Włodzimierza Kozarzewskiego odbyło się w wyjątkowej atmosferze i szacunku

Żona | 2021-10-08

Chciałam bardzo podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojego Taty - Kazimierza w dniu 1 października na Starych Powązkach. Pani Anna i Agnieszka starały się ułatwić mi wszystkie formalności ( dostałam druki), decyzję ( doradzały , które białe kwiaty z dostępnych będą wyglądały efektowniej w wieńcu), która urna jest bardziej jednolita i prosta w swojej formie oraz które zdjęcie wybrane do portretu będzie lepsze na taką uroczystość. W dniu pogrzebu Panowie z urną przyjechali na tyle wcześnie, że wszystko odbywało się zgodnie z moimi oczekiwaniami. Odbierali kwiaty od gości możliwie najlepiej eksponując szarfy, podstawili wózek inwalidzki dla mamy. Kościół św Boromeusza był oświetlony, ksiądz Stanisław pozwolił mi odczytać laudację przybliżającą obraz mojego Taty obecnym. Pani grająca na organach dopełniała obrazu uroczystości. Czułam się zaopiekowana szczególnie przez pana kierującego poczynaniami innych pana Zygmunta Jachacy. Przy grobie zostali pracownicy Domu Pogrzebowego do końca aby wszystkiego dopilnować. Następnego dnia usłyszałam od Mamy : że to był najpiękniejszy pogrzeb w jakim uczestniczyła... Polecam Dom Pogrzebowy Służew z całego serca. Sprawnie. Godnie. Empatycznie.

Elżbieta Niedolistek | 2021-10-05

Z usług DP Służew korzystałam dwukrotnie. 18 lat temu zmarł mój Ojciec i wtedy polecono nam Służew jako firmę godną zaufania. We wrześniu br. zmarła moja Mama, więc mając dobre doświadczenia sprzed lat ponownie skorzystałam z usług Służewa. W chwili straty bliskiej osoby, zwłaszcza Rodzica, bliscy potrzebują pomocy. Kompetentni pracownicy Służewa dzięki dobrze opracowanym procedurom, prowadzili nas krok po kroku od chwili złożenia dokumentów. Oboje rodzice zmarli poza Warszawą. Usługa była całościowa. Przewożenie zwłok do Warszawy, przechowywanie i przygotowanie zwłok do pochówku, trumna, wieńce, klepsydry, pamiątkowe obrazki, msza św., prace na cmentarzu, aż po ułożenie kwiatów na grobie na zakończenie uroczystości. Przewidziano wszystkie detale. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które bezpośrednio uczestniczyły w całym procesie pożegnania moich Rodziców. Czułam się prowadzona za rękę. Polecam usługi Domu Pogrzebowego Służew.

Ewa Z-M | 2021-10-01

Składamy wyrazy uznania dla profesji pracowników Domu Pogrzebowego Służew. Dziękujemy za godnie przeprowadzoną uroczystość pochówku śp. Jarosława Dobosza Jak również dziękujemy Pani Monice za dopilnowanie wszystkich szczegółów. Rodzina

| 2021-09-29

Dziękuję Domowi Pogrzebowemu Służew oddział Powązki za organizację pogrzebu Tadeusza Detko. Byli Państwo bardzo pomocni i pełni zrozumienia. Otrzymałam od bliskich i znajomych podziękowanie za piękną uroczystość pożegnania Tadeusza.

dabroagn | 2021-09-28

Szanowni Państwo, Doceniamy pracę całego Zespołu i naszej cierpliwej, taktownej Pani Opiekun. Pani Anito to bardzo ważne co Pani dla nas zrobiła ❤️ Na każdym etapie było wzorowo. Dziękujemy, rodzina Ś. P. Marii Krystyny Wyłupek, mąż Jerzy, córka Malgorzata, wnuczka Grażyna.

Córka Wspanialej Matki, Marii Krystyny, Małgorzata | 2021-09-22

Chcielibyśmy podziękować Państwu za organizację uroczystości pożegnalnych Naszego Męża , Ojca Dziadka i Pradziadka Czesława Łukaszewicza. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do Pani Agnieszki Kacprzak-Tyburskiej , za taktowne i ciepłe przeprowadzenie nas w tych trudnych chwilach przez formalności i pomoc we wszystkich kwestiach. Pracownikom Domu Pogrzebowego Służew bardzo dziękujemy za wzorowe, eleganckie przeprowadzenie uroczystości pogrzebowych, zaś Państwu muzykom za piękną oprawę muzyczną. Żona Jolanta, córka Beata i syn Andrzej z rodzinami

Andrzej Łukaszewicz | 2021-09-15

Wszelkie formalności dopięte szybko i w profesjonalnej atmosferze. Muzyka podczas ceremonii była przepiękna. . Dziękujemy za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszego taty i męża.

Jadwiga | 2021-09-15

Szanowni Państwo, chcielibyśmy podziękować Państwu za organizację obu uroczystości pogrzebowych - naszej Mamy w czerwcu oraz Taty w sierpniu. Państwa pełne taktu, zrozumienia, a zarazem profesjonalizmu podejście stanowiło dla nas ważne wsparcie w trudnych chwilach.

Piotr i Karolina | 2021-09-05

Podziękowanie za profesjonalną organizację i obsługę uroczystości pogrzebowych

Marek | 2021-08-26

PODZIĘKOWANIE! Pragnę serdecznie podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za wzorcową organizację pogrzebu mojego Męża Jerzego Cieślika. Uroczystość przebiegła profesjonalnie i godnie. Żona

Żona | 2021-08-24

Bardzo dziękujemy za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszego taty i męża. Wszelkie formalności dopięte szybko i w miłej atmosferze. Muzyka podczas ceremonii była przepiękna, mistrz ceremonii wrażliwa i konkretna. Emocje były, ale wszystko, dzięki Waszej ekipie, było w rozsądnej normie. Bardzo dziękujemy i serdecznie pozdrawiamy. Proszę przekazać ekipie mocne uściski.

Grzegorz Z | 2021-08-18

Chciałem gorąco podziękować za wzorową organizację pogrzebu mojej Żony Zofii Romeckiej-Przeździeckiej. Uroczystość przebiegła godnie. Pani Monika, która się nami zajmowała profesjonalnie zadbała o wszystkie szczegóły.

Leszek Przeździecki | 2021-08-18

pracownikom Domu Pogrzebowego Służew składamy wyrazy wdzięczności za bardzo profesjonalną obsługę pogrzebu naszej Mamy Śp. Janiny Pfeil W szczególności panu, który towarzyszył nam na cmentarzu troszcząc się o wszystkie elementy uroczystości a najbardziej o nas. Dziękujemy pani Monice za ciepłe poprowadzenie nas przez wszystkie formalności, jak również za piękną oprawę muzyczną mszy świętej. Korzystamy po raz kolejny z państwa pomocy i po raz kolejny się nie zawiedliśmy.

córka i brat z rodziną | 2021-08-13

Bardzo dziękujemy Pani Monice, za organizację pogrzebu naszej Mamy Danuty Ramotowskiej. Zawsze mogłyśmy liczyć na pomoc i kontakt w razie potrzeby. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Panowie obsługujący ceremonię pogrzebową byli bardzo taktowni i kulturalni. Mistrz ceremonii pan Andrzej stworzył wyjątkową atmosferę, która była dodatkowo podkreślona piękną oprawą muzyczną.

Dorota Pietkiewicz | 2021-08-13

Bardzo dziękuję za pomoc, profesjonalna i perfekcyjna obsługę w tym szczególnie trudnym dla całej rodziny czasie.

Agata | 2021-08-10

W tak trudnych chwilach, pełna empatii, taktu i kultury organizacja uroczystości pogrzebowej jest nieoceniona. Szczególne podziękowania dla Pani Kamili za wsparcie i cenne rady. Na każdym etapie przygotowań oraz uroczystości pełen profesjonalizm. Dom Pogrzebowy SŁUŻEW jest godny polecania.

Aleksandra Drogosiewicz | 2021-08-10

Profesjonalizm , takt i kultura w tych trudnych chwilach dla rodziny. Szczególne podziękowania dla Pani Moniki oraz całego Domu Pogrzebowego .

Iwona Konca | 2021-08-06

Dom Pogrzebowy"Służew" Biuro przy Cmentarzu Wolskim . Serdecznie dziekuje a w szczegolnosci Pani Agnieszce za wyjatkowa organizacje ceremonii pogrzebowej mego syna. Jestescie WIELKIMI LUDZMI i wielkim wsparciem w tak trudnych chwilach dla rodziny. Zycze Wszystkim pracownikom Firmy wszystkiego co najlepsze w zyciu.

Ewa Kasztalska | 2021-08-06

W imieniu własnym i całej rodziny serdecznie dziękujemy Pani Agacie Ronga za perfekcyjną organizację uroczystości pogrzebowej mojej żony. Szczególnie dziękujemy za zajęcie się wszystkimi aspektami pogrzebu, doradztwo, empatię oraz profesjonalizm. Stworzenie klimatu serdeczności i ciepła w tych ciężkich chwilach, profesjonalizm w połączeniu z elegancją ceremonii zostało docenione przez wszystkich uczestników uroczystości – za co bardzo w imieniu własnym i całej rodziny jeszcze raz dziękuję.

J. Żelazik | 2021-08-04

Serdecznie dziękuję całemu Zespołowi Domu Pogrzebowego „Służew” za perfekcyjną organizację i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej mojego męża w dniu 24.07.2021 r. Szczególne podziękowania kierują do Pani Moniki Rochalskiej, na której wsparcie, profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość mogłam liczyć w tak trudnych dla mnie chwilach. To już czwarty pogrzeb w naszej rodzinie organizowany przez Dom Pogrzebowy „Służew” i za każdym razem jest to usługa na najwyższym poziomie od początku do końca.

Małgorzata Grabarska | 2021-08-04

Bardzo dziękuję w imieniu swoim i mojej mamy za wielki profesjonalizm w organizacji pogrzebu.Szczególne podziękowania dla Pani Kamili Karbolewskiej oraz dla pracowników za wsparcie,empatię,oraz kulturę osobistą.

Dorota Socharska | 2021-07-28

W imieniu swoim i Najbliższych serdecznie dziękuję Pani Kamili Karbolewskiej za perfekcyjną organizację uroczystości pogrzebowej. Dziękuję również za zajęcie się wszystkimi aspektami pogrzebu, milą atmosferę, wsparcie i profesjonalizm. Janusz Próchnicki

| 2021-07-14

Dziękuję bardzo za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu mamy w dniu 9. lipca 2021 r. Składam serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za takt, kulturę osobistą i profesjonalizm. W tak trudnej chwili jak pogrzeb kochanej osoby, jest to szczególnie ważne. Dziękuję serdecznie Pani Alinie M z filii przy ul. Powązkowskiej za pomoc, cierpliwość i wyrozumiałość. Firma "Służew" jest godna polecenia za perfekcyjną organizację każdego z etapów tej smutnej uroczystości. Agnieszka Goryszewska 10 lipca 2021 r.

Agnieszka Goryszewska | 2021-07-10

Pani Moniko, Pani Edyto, Pani Violetto, Szanowni Państwo! Dziękuję za w pełni profesjonalną obsługę związana z przygotowaniem ostatniej, ziemskiej drogi mojego taty. Sprawność działania, elastyczność, zrozumienie i wyczucie sytuacji ze strony Pań i wszystkich Pracowników DP „Służew” na każdym etapie przygotowań oraz ceremonii pożegnalnych były dla nas bardzo ważne, pomocne w tym trudny czasie. Jestem pełen uznania dla pana Andrzeja Molendy, który pięknie poprowadził pożegnanie taty na Cm. Północnym. Było to smutne wydarzenie, ale perfekcyjne prowadzenie uroczystości, przygotowanie zespołu muzycznego, empatia i bardzo stosowne, eleganckie działania pracowników „Służewa” (także pracowników firmy kamieniarskiej przy kolumbarium) - wszystko to stworzyło wokół uroczystości swoistą aurę niezwykłości. Bardzo serdecznie za to dziękuje.

Jacek R. Sasin | 2021-07-01

Składam serdeczne podziękowania dla pracowników Domu pogrzebowego Służew za sprawną organizację uroczystości pogrzebowych mego św.p męża Andrzeja Szczepana Białynickiego-Biruli i wyjście na przeciw naszym potrzebom. Szczególne wyrazy wdzięczności dla pani Kamilli za serdeczność i wsparcie.

Magdalena Borsuk-Białynicka | 2021-06-30

Bardzo dziękujemy Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”, a w szczególności Pani Kamili, za organizację pogrzebu naszej Mamy. Zawsze mogłyśmy liczyć ze strony Pani Kamili na wsparcie, pomoc i kontakt w razie potrzeby. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Panowie obsługujący ceremonię pogrzebową byli bardzo pomocni, taktowni i kulturalni. Podobnie jak w przypadku pogrzebu naszego Taty, również zorganizowanego przez Dom Pogrzebowy Słuzew 4 lata temu, spotkałysmy się ze strony rodziny i znajomych z wieloma wyrazami uznania co do organizacji pogrzebu przez Państwa Dom Pogrzebowy. Pani Kamilli jeszcze raz bardzo dziękujemy za niezwykle ważne porady! Pozdrawiam serdecznie i imieniu moim i siostry

Agnieszka Karewicz | 2021-06-24

Śmierć mojej Mamy spowodowała poszukiwanie zakładu pogrzebowego. Wybrałem Dom Pogrzebowy Służew. Była to dobra decyzja. Organizacja pogrzebu przebiegła bardzo sprawnie . Była to dobra - profesjonalna robota. Dziękuję Im za to . Szczególne wyrazy podziękowania dla Pani Kamili Karbolewskiej. Dzięki jej wiedzy i pomocy udało mi się podjąć właściwe decyzje w tym trudnym dla mnie czasie. Ostatnia droga człowieka to czas refleksji i zadumy. Dobrze jeśli organizują do fachowcy. Zachęcam wszystkich do korzystania z ich usług. 23.06.2021 Majewski Marek syn zmarłej Haliny Majewskiej

| 2021-06-23

Pracownicy domu pogrzebowego Służew w sposób profesjonalny wywiązali się z powierzonej im organizacji pogrzebu mojej siostry i szwagra. Każde działanie zakładu jest przemyślane i zostało rzetelnie wykonane. Podczas załatwiania spraw związanych z pogrzebem spotkałam się z empatią, kulturą i zrozumieniem. Serdecznie dziękuję p. Wioletcie Tabaka-Grabowskiej za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej siostry Krystyny (12 maja 2021 r.), a p. Anicie Jastrzębskiej za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojego szwagra Kazimierza (18 czerwca 2012r.). Barbara Cieciura 19.06.2021 r.

Barbara Cieciura | 2021-06-19

Bardzo dziękujemy pani Kamili za pomoc w organizacji pogrzebu naszej mamy, także za spełnienie dodatkowych zleceń zgłaszanych już po uzgodnieniach dotyczących pogrzebu. Dziękujemy pracownikom Domu Pogrzebowego obsługującym kaplicę za cierpliwość, a także pracownikom transportu za sprawne przewiezienie dodatkowych wiązanek kwiatów.

Cezary i Waldemar Rossa z rodziną | 2021-06-15

Serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, a zwłaszcza Pani Kamili, za doskonałą organizacje pogrzebu mojego ojca. Zawsze mogłam liczyć na jej pomoc, co jest bardzo ważne w takich trudnych chwilach i oszczędziło mi wiele czasu w załatwianiu formalności. Ceremonia przebiegła perfekcyjnie, kwiaty i oprawa muzyczna były piękne, obsługa profesjonalna i empatyczna.

Iwona Harris | 2021-06-13

Bardzo dziękujemy w pomoc i wsparcie przy organizacji uroczystosci pogrzebowych (na dwóch cmentarzach !) naszego Taty Henryka Samsonowicza .Wymagało to nie tylko profesjonalizmu, ale także zrozumienia i empatii.

Anna SamsonowiczMajdecka | 2021-06-11

Serdecznie chciałam podziękować w imieniu swoim i moich najbliższych Pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew", szczególnie Pani Kamili, za zorganizowanie pogrzebu Mojego Najukochańszego Męża. Całą ceremonia pogrzebowa była przeprowadzona szybko, perfekcyjnie i pełnym zaangażowaniem. Mimo trudnych chwil bardzo dziękuję za pomoc, wsparcie i serdeczność. Bardzo polecam usługi Domu Pogrzebowego Służew.

Iwona Stępień | 2021-06-09

Bardzo dziękujemy za pomoc, organizację i przeprowadzenie ceremonii! Cała usługa wykonana perfekcyjnie, a przede wszystkim w taki sposób aby jak najmniej angażować klienta w tak trudnym okresie. Pełen profesjonalizm, super kontakt, świetna oprawa muzyczna ceremonii pożegnania.

Robert Szczepanik | 2021-06-06

Serdeczne podziękowania dla Pracowników Domu Pogrzebowego „Służew”, w szczególności dla Pani Kamili, która pomogła nam zorganizować pogrzeb mojego taty. Zawsze mogliśmy liczyć na jej wsparcie, pomoc i kontakt w razie potrzeby. Wszystko przebiegło bez najmniejszych problemów. Wszelkie koszty jasno określone w kosztorysie. Panowie obsługujący ceremonię pogrzebową bardzo profesjonalni, taktowni i kulturalni. Otrzymaliśmy wiele miłych słów od naszej rodziny o profesjonalnej organizacji, znacznie odbiegającej od tego z czym się wcześniej spotkali. Także obsługa na najwyższym poziomie od początku do końca. Bardzo dziękujemy.

AniaK | 2021-06-03

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Słuźew " , którzy uczestniczyli w przygotowaniu a następnie przeprowadzeniu ceremonii pogrzebowej mojego Męża dr Roberta Wyrzykowskiego w dniu 28 kwietnia 2021 - za wysoka kulturę i pełen profesjonalizm. Szczególne słowa wdzięczności i uznania kieruję do Pani Moniki Rochalskiej, której zaangażowanie, dbałość o każdy szczegół ceremonii, takt , okazaną mi niezwykłą życzliwość i pomoc już od pierwszego kontaktu telefonicznego były wyjątkowe i w pełni profesjonalne. Był to czas bardzo trudny dla mnie. Wsparcie , pomoc i spełnianie wszystkich naszych życzeń i oczekiwań p. Moniki Rochalskiej były niezwykle ważne. Dziękuję  też za mądre  sugestie i rady p.Moniki aby uroczystość była perfekcyjna. Cala ceremonia pogrzebowa mojego Męża odbyła się z zachowaniem godności i szacunku dla Zmarłego.

Teresa Wójcik-Wyrzykowska z całą rodziną | 2021-05-30

Serdecznie dziękujemy Pracownikom Domu Pogrzebowego "SŁUŻEW" przy ul. Fosa 19a, za profesjonalizm i kulturę przy przygotowaniu wraz z organizacją pogrzebu naszej Mamy ś.p. Marianny Martynowskiej, 21 maja 2021 r. Szczególne podziękowania składamy Pani Annie Tolak za pomoc i delikatność, otwartość na potrzeby rodziny. Dla wszystkich Pracowników, którzy przygotowali ceremonię pogrzebową, należą się też za piękną oprawę muzyczną ceremonii. Podziękowania od Dzieci i Wnuków.

Robert Martynowski z rodziną | 2021-05-27

Chciałabym bardzo podziękować całemu zespołowi domu pogrzebowego Slużew, a w szczególności Pani Kamili Karbolewskiej, za perfekcyjną organizację uroczystości pogrzebowej mojego męża. Dziękuję za zajęcie się wszystkimi aspektami pogrzebu, miłą atmosferę, wsparcie, zrozumienie i profesjonalizm. Bardzo dziękuję za wysoką kulturę Panów obsługujących pogrzeb oraz muzykę w kościele i na cmentarzu.

Hanka Majewska | 2021-05-25

Składam serdeczne podziękowania na ręce Pani Kamilii Karbolewskiej za życzliwość, miłą atmosferę i kulturę w organizacji wszelkich formalności związanych z pogrzebem mojego męża Waldemara Gąski w dn. 20.05.2021r. Dziękuję również za profesjonalną i kulturalną obsługę uroczystości pogrzebowej Pracownikom Domu Pogrzebowego Służew towarzyszącym nam w ostatnim pożegnaniu. Elżbieta Gąska z rodziną,

Elżbieta Gąska z rodziną. | 2021-05-21

Serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, szczególnie Pani Alinie za organizację pogrzebu mojego Taty i za cenne wskazówki podczas załatwiania formalności. Dziękuję również Panu czuwającemu nad uroczystością w kościele i na cmentarzu, za jego dyskretną obecność i pomoc.

Alicja | 2021-05-20

Serdecznie dziekuję za pomoc w organizacji pogrzebu mojego Męża. Szczególne słowa uznania kieruję do Pani Kamili. Dziękuję za ciepło, takt i kulturę. Uroczystość odbyła się na najwyższym poziomie. Cecylia Stężycka

| 2021-05-18

Pragnę serdecznie podziękować za zorganizowanie pożegnania i pogrzebu mojej mamy Marii Galperyn .Dziękuję za życzliwość, wyrozumiałość i praktyczne porady jakie otrzymałam od Pani Kamili Karbolewskiej. Wszyscy pracownicy, z którymi się zetknęłam byli taktowni, mili i profesjonalni. Oprawa i obsługa podczas obu uroczystości na najwyższym poziomie. Jeszcze raz składam podziękowania w imieniu swoim i rodziny za umożliwienie nam godnego pożegnania mamy.

Beata Galperyn-Kołodziejska | 2021-05-15

Bardzo dziękuję pani Kamili Karbolewskiej za zorganizowanie pogrzebu mojego taty Mariana Aleszczyka w dniu 11.05.2021.Wszystko profesjonalnie przygotowane od początku do końca. Piękna oprawa muzyczna w kościele i na cmentarzu.Panowie obsługujący pogrzeb z wysoką kulturą.Bardzo dziękuję.

Małgorzata Milewska | 2021-05-15

Bardzo serdecznie dziękuję w imieniu własnym i mojej rodziny p. Kamili Karbolewskiej oraz pracownikom Domu Pogrzebowego SŁUŻEW za profesjonalną organizację i perfekcyjne przeprowadzenie uroczystości pogrzebowej mojej Żony Wiesławy Markiewicz w dn. 5.05.2021 r Załatwienie spraw pogrzebu odbyło się sprawnie, szybko i z kulturalnym podejściem. Wzruszająca i taktowna była oprawa muzyczna ceremonii w kościele. Bardzo wysoko oceniam jakość świadczonych usług przez Dom Pogrzebowy SŁUŻEW i w pełni go polecam.

Janusz Markiewicz 13.05.2021 | 2021-05-13

Serdecznie dziękuję za sprawną organizację pogrzebu mojej Mamy, za takt i profesjonalizm na każdym etapie. Wszystko odbyło się zgodnie z ustaleniami, z dużą kulturą.

Łukasz Mazurkiewicz | 2021-05-10

Chciałbym serdecznie podziękować p. Monice oraz Pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za zorganizowanie uroczystośco pogrzebowej mojego taty . Naprawdę wszystko wyszło perfekcyjnie . Dziękuję za taktowne i profesjonalne podejście . J. Gogolewski 05.05.2021

| 2021-05-05

W bardzo szczególny sposób chciałam podziękować p. Monice za perfekcyjną obsługę i serdeczną pomoc przy organizacji pogrzebu mojej jedynej siostry. Okazana mi empatia i serdeczność była dla mnie wsparciem w tak trudnych chwilach. Podziękowania ślę również wszystkim pracownikom - dziękuję za takt i profesjonalizm.

M.Mieczkowska | 2021-04-29

Składam serdeczne podziękowania wszystkich Pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej moje męża w sposób godny i pełen szacunku. W szczególności dziękuję Pani Kamili Karbolewskiej za wyrozumiałość, takt, empatię i profesjonalizm. Joanna Lis 16.04.2021

Joanna Lis 16.04.2021 | 2021-04-22

Chciałam serdecznie podziękować Domu Pogrzebowemu Służew za organizację pogrzebu mojego męża Arkadiusza Chłopika w dn. 31.03.3021 r. Szczególne podziękowania składam Pani Katarzynie Krzymowskiej za wszelką pomoc, fachowość, rzetelność, zaangażowanie, ale przede wszystkim za życzliwość i cierpliwość jaką mi okazała. Bardzo dziękuję też żałobnikom, szczególnie jednemu z Panów, który pomógł nam, gdy podczas pogrzebu zasłabła starsza osoba. Bezzwłocznie ruszył z pomocą. Pomimo smutnych okoliczności bardzo cieszę się, że skorzystałam z Państwa usług, a tym samym poznałam tak miłą i pomocną osobę w tej trudnej chwili, jaką jest Pani Kasia.

Bożena Chłopik | 2021-04-22

Pani Monika Rochalska Pani Moniko! Pragnę z całego serca podziękować Pani i całemu Zespołowi DP Służew za perfekcyjne wykonanie usługi związanej z przeprowadzeniem pogrzebu mojego męża Jerzego Sińczuka. Czuliśmy się zaopiekowani na każdym etapie tego trudnego dla nas działania. Jesteśmy pełni uznania dla Państwa doświadczenia , taktu , kultury , odpowiedzialności i zrozumienia potrzeb klienta. Wszystko na czas i najlepszej jakości. Panowie na pogrzebie wykazali się wielkim taktem i umiejętnościami, byli tam gdzie trzeba, kiedy trzeba  i jak potrzeba. Wielkie podziękowanie dla Muzyków (P. Ewa Jaczkowska - wiolonczela i P. Andrzej Molenda -trąbka)  Ogromny  szacunek dla Firmy i jej pracowników. Życzymy powodzenia i dalszego rozwoju . Będziemy polecać DP Służew wszystkim znajomym.

Barbara Sińczuk | 2021-04-22

Bardzo profesjonalna, kompleksowa obsługa nastawiona na spełnienie wymagań klienta. Pani Monika była bardzo uprzejma, życzliwa i dopilnowała aby każdy element uroczystości był dopracowany do perfekcji.

ZL | 2021-04-19

Profesjonalnie przeprowadzona uroczystość. Bardzo dziękuję za serdeczność w tych trudnych chwilach.

Justyna O | 2021-04-16

Serdeczne podziękowania dla Pani Moniki reprezentującej Dom Pogrzebowy "SŁUŻEW" za takt, zrozumienie i profesjonalizm w organizowaniu uroczystości związanych z utratą bliskiej mi osoby. W tym trudnym dla mnie i mojej rodziny czasie przeprowadziła wszelkie sprawy związane z pogrzebem z uwzględnieniem naszych życzeń i oczekiwań. Mogę z całą odpowiedzialnością polecić Dom Pogrzebowy "SŁUŻEW" w przeprowadzeniu smutnych uroczystości związanych z odejściem bliskiej osoby.

Bogusław Pieńkowski | 2021-04-15

Z usług Domu Pogrzebowego Służew skorzystaliśmy na podstawie polecenia naszej rodziny (pogrzeb przed dwoma laty). Rekomendacja była jak najbardziej zasłużona i możemy w pełni potwierdzić bardzo wysoką ocenę świadczonych usług. Przygotowanie i realizację uroczystości pogrzebowej mojego Ojca w marcu 2021 oraz załatwienie wszystkich związanych z tym wydarzeniem formalności przebiegło niezwykle sprawnie i taktownie. Szczególne podziękowania w tym miejscu przekazujemy dla Pani Moniki Rochalskiej. Trudny moment pożegnania zmarłego w Sali Pożegnań został przygotowany i zrealizowany z zachowaniem dyskrecji i z ogromnym wyczuciem dla tej bolesnej sytuacji. Także ceremonia w kościele (msza święta) oraz pożegnanie na cmentarzu – sposób przygotowania i przeprowadzenia świadczy o wysokim profesjonalizmie oraz kulturze osobistej wszystkich biorących w tych wydarzeniach osób. Bardzo dziękujemy bo to niezwykle cenne w takich trudnych chwilach. kwiecień 2021

Tomasz Siemek | 2021-04-01

Profesjonalna obsługa pogrzebu mojej mamy. Serdecznie dziękuję.

Jerzy Maminski | 2021-03-24

W imieniu mojego męża oraz swoim składam serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew". Szczególne wyrazy wdzięczności kieruje do Pani Kamili Karbolewskiej za perfekcyjną organizację pogrzebu, a także ogromną empatię i serdeczność. Cała uroczystość pogrzebowa zorganizowana była profesjonalnie i przebiegła godnie, z zaangażowaniem, oddaniem Państwa pracowników z obsługi pogrzebu, którzy na każdym kroku okazywali wysoką kulturę osobistą podczas ceremonii. Załatwienie spraw pogrzebu odbyło się sprawnie i szybko, Państwa pomoc pozwoliła nam uwolnić się od uciążliwych formalności związanych z pogrzebem. To był już czwarty pogrzeb w mojej rodzinie organizowany przez Dom Pogrzebowy Służew, zatem polecam wszystkim korzystanie z usług tej firmy. Serdecznie dziękuje raz jeszcze za pomoc w organizacji ostatniej drogi naszej Mamy Bożeny Wysockiej.

Agnieszka Wysocka | 2021-03-22

Bardzo serdecznie dziękuje p.Kamili za organizację całej ceremonii! Organizacja pogrzebu to ogromny stres, p. Kamila bardzo profesjonalnie i rzetelnie wszystko zorganizowała. Cały zespół stanął na wysokości zadania, ceremonia była piękna! Polecam!

Kamila Rzeźnik | 2021-03-22

Serdeczne podziękowania dla pani Moniki, która wzorowo zorganizowała pogrzeb mojego ojca. W tym trudnym czasie profesjonalizm i sprawne załatwienie wszelkich formalności, a także ciepłe słowo i mniej formalna rozmowa znaczyły dla mnie bardzo wiele.

Katarzyna Bassa | 2021-03-18

Składamy serdeczne podziękowania dla Pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” za sprawną i profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej mojego Męża Czesława Kalickiego.

Pani Kamili po raz kolejny już dziękuję za pełną pomoc, świetny kontakt, wsparcie oraz dbałość o każdy szczegół, aby ceremonia była godna i wzruszająca. Panom z obsługi za takt, godne zachowanie i cierpliwość w tak trudnym i smutnym dla nas momencie. Fachowość i empatia całego zespołu zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie. Dziękuję w imieniu swoim oraz całej Rodziny.

Barbara z Rodziną | 2021-03-17

kolejny raz skorzystałam z usług Domu Pogrzebowego Służew, dziękuje za profesjonalne, perfekcyjne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej, szczególnie dziękuje Pani Kamili za ogromną pomoc oraz intuicję w spełnieniu moich oczekiwań. Z pełnym przekonaniem polecam Państwa usługi, Jolanta Piotrowska, 17marca 2021r.

| 2021-03-17

Serdecznie dziękujemy za wprost wzorowe zorganizowanie uroczystości pogrzebowych śp. Ludmiły Niedbalskiej. Państwa profesjonalna pomoc pozwoliła nam przejść przez ten trudny okres.

D.A.Orlińscy | 2021-03-11

Bardzo dziękuję Pani Monice , w tak smutnym i trudnym czasie zostałam otoczona niezwykle serdecznym i profesjonalnym wsparciem. Empatia i mądre doradztwo pomogło mi przejść przez wszystkie formalności, zostałam odciążona w podejmowaniu tak trudnych decyzji, jednocześnie pozostawiając mi decyzję w sprawach kluczowych. Serdecznie dziękuję. Polecam

Maja | 2021-03-08

W imieniu rodziny wyrażam podziękowanie i uznanie dla firmy mając na uwadzę wielokrotną pomoc w organizowaniu ceremonii pogrzebowych na przestrzeni kilkunastu lat.

Marta Żółtowska | 2021-03-04

Chciałbym podziękować za profesjonalne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej Babci. Pełne zaangażowanie i dbałość o szczegóły. Szczególnie chciałem podziękować pani Monice Rochalskiej.

Mikołaj Andrych | 2021-03-02

Z całego serca dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu przez Zakład Pogrzebowy Służew. Wszyscy Pracownicy z którymi mieliśmy styczność byli bardzo taktowni i pełni profesjonalizmu. Szczególne podziękowanie składamy Pani Kamili Karbolewskiej która zajęła się organizacją tej smutnej uroczystości. Dziękujemy.

Krystyna i Grzegorz Bruśniccy | 2021-02-26

Pragnę bardzo podziękować pracownikom Zakładu pogrzebowego "Służew" a w szczególności Pani Monice Rochalskiej za pomoc, serce, zrozumienie i zaangażowanie. Śmierć bliskiej osoby nie jest łatwym doświadczeniem, szczególnie kiedy przychodzi nagle. Tak właśnie zmarł mój Tata. Od pierwszego kontaktu telefonicznego mogłem w każdej chwili liczyć na pomoc Pani Moniki. Każdy szczegół ceremonii został dokładnie omówiony i dopracowany z niezwykłą dbałością. Pomimo tego, że był to pogrzeb covidowy Pani Monika stworzyła nam "poczucie normalności". Szczególne podziękowania należą się również Panom, którzy obsługiwali ceremonię. Wykazali się wielką empatią i niezwykłym profesjonalizmem. W imieniu swoim i najbliższych jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Mariusz Kowalski | 2021-02-26

Jestem ogromnie wdzięczna za zorganizowanie uroczystości pogrzebowej mojego Taty. Zespół pana Molędy w doniosły sosób zadbał o oprawę tej uroczystości. Cała nasza rodzina jest Wam wszystkim bardzo wdzięczna.

Anna Mròwczyńska | 2021-02-18

Serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego Służew za zoorganizowanie pogrzebu mojej babci. Miła i profesjonalna obsługa, a co ważniejsze z ludzkim podejściem. Wszystko wyszło tak jak to było ustalone. Dziękujemy również za cierpliwość i empatię, którą otrzymaliśmy w trakcie wizyty. Również ogromne podziękowania dla Pani Kamili, która cały czas służyła pomocą i doradziła nam ze wszystkim. Bardzo polecam każdemu.

Paulina | 2021-02-18

Dziękujemy za dobrą obsługę podczas załatwiania formalnosci związanych z pogrzebem naszego Taty oraz samą jego realizację . Wszystko odbyło się tak jak zostały umówione. Zachowanie Panów z obsługi ceremonii profesjonalne, dyskretne i pełne empatii.

Piotr | 2021-02-14

Dziękuję za organizację (pomoc w wyborach) a także obsługę samej uroczystości. Gorąco polecam.

Michał Giermasz | 2021-02-11

Wszystko zorganizowane tip top, o nic nie musieliśmy się martwić, polecam w szczególności wybrać oprawę muzyczną skrzypce, trąbka

Jacek | 2021-02-04

Jesteśmy pełni słów uznania dla Mistrza Ceremonii, pana Andrzeja Molendy, który 20. stycznia poprowadził uroczystość pogrzebową naszej Siostry, Jadwigi Klemby-Hass. Dzięki jego profesjonalizmowi i kulturze osobistej pożegnanie Jagódki odbyło się w klimacie serdeczności, ciepła i szacunku. Do naszych słów pożegnania, naszkicowanych jedynie, pan Andrzej w sposób zgodny z naszymi odczuciami i oczekiwaniem wplótł perfekcyjnie kilka własnych zdań. Pan A. Molenda w pełni zasługuje na określenie: Mistrz. Słowa wdzięczności kierujemy również do Księdza Szymona, który w sposób osobisty i niesztampowy uświetnił tę bolesną dla nas uroczystość. Opinie Rodziny były zgodne: to był piękny, wzruszający pogrzeb. Dziękujemy. Katarzyna Tomaszewska i Jerzy Klemba

K.Tomaszewska | 2021-02-03

Chciałbym Państwu podziękować za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Wszystko odbyło się tak jak powinno, a uczestnicy chwalili jakość uroczystości. Kwiaty były piękne, co najmniej tak samo ładne jak w katalogu. Oprawa muzyczna była bardzo dobra, w szczególności gra muzyka na trąbce na cmentarzu.

JotKa | 2021-02-03

Serdecznie dziękuję Państwu za wysoce profesjonalną organizację pogrzebu naszego Przyjaciela - Witolda Kona - szczególne podziękowania należą się p. Kamili Karbolewskiej, która swoim ciepłym i serdecznym podejściem do trudnych spraw, a zarazem wysokim profesjonalizmem, była więcej niż pomocna dla nas w czasie pełnym bólu.

Piotr Sikorski | 2021-02-02

Miła, życzliwa i szybka obsługa.

Wojtek | 2021-02-01

W imieniu swoim i całej swojej Rodziny bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie w tych trudnych dla nas chwilach. Swoje podziękowania składamy na ręce Pani Moniki, która profesjonalnie, rzetelnie, a przede wszystkim z wielkim wyczuciem pomogła nam w organizacji pogrzebu naszej Ukochanej Mamy Marii Grachel. Pożegnanie i pogrzeb odbyły się w godny sposób dla naszej Zmarłej Mamy i z wielkim wyczuciem i zrozumieniem dla całej naszej Rodziny. W tym trudnym czasie czuliśmy wsparcie od wszystkich Pracowników. Bardzo dziękujemy!

Zofia Chmielewska | 2021-01-26

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, zaangażowanym w organizację i obsługę uroczystości pożegnania mojego Taty Juliusza Smardzewskiego. Profesjonalizm i empatia pracowników, którzy z należytą starannością zajęli się wszystkimi niezbędnymi formalnościami, uczyniły łatwiejszym dla bliskich trudny czas po odejściu Zmarłego. Szczególne podziękowania dla pani Kamili Karbolewskiej, koordynującej wszystkie czynności związane z pożegnaniem, a także dla Mistrza Ceremonii pana Jacka Borowika, dzięki któremu uroczystość w Sali Pożegnań oraz na Cmentarzu Powązkowskim przebiegły w sposób godny i pełen szacunku dla Zmarłego.

Renata Smardzewska-Lasota | 2021-01-25

Dziękuję za profesjonalizm, i nie oceniona pomoc w tych trudnych chwilach. Każdego z nas to czeka, i nikt nie jest w stanie się do tego przygotować. Wiadomo dużo spraw trzeba załatwić po zmarłej bliskiej osobie. W tym aspekcie Pani Monika wszystko wytłumaczyła, pomogła, i za to chciał bym jeszcze raz podziękować. Polecam usługi tej firmy, bo naprawdę waro.

Łukasz Skalski | 2021-01-25

Dziękuję za organizację pięknego i godnego pożegnania i pogrzebu mojego Taty, zdjęcie wielu problemów z barków najbliższej rodziny, empatię i klasę Pracowników Dom Pogrzebowego Służew. Szczególnie dziękuję Pani Agacie Rondze oraz Mistrzowi Ceremonii Panu Andrzejowi Molendzie.

Agata Liwska-Gołoś | 2021-01-22

Dziękujemy za profesjonalną usługę w tak szczególnym dla każdej rodziny czasie. Szczególnie pani Agnieszce za miłe i cierpliwe podejście do naszych potrzeb i dopięcie terminów pogrzebu naszego taty w trudnym czasie pandemii. Dziękujemy Panom obecnym w kościele i na cmentarzu. Będziemy polecać innym Państwa firmę.

Piotr Sz | 2021-01-21

Pełen profesjonalizm, kompleksowa usługa, wiele podpowiedzi co i jak najlepiej zrobić. Piękne pożegnanie Taty w sali pożegnań, piękna, świecka, uroczystość pogrzebowa, w całości zorganizowana i przeprowadzona przez Dom Pogrzebowy "Służew". Bardzo dziękuję wszystkim Pracownikom , a w szczególności Pani Agacie oraz Mistrzowi Ceremonii Panu Andrzejowi. Za takt, empatię, życzliwe podejście w bardzo trudnych chwilach, za perfekcyjne przygotowanie i poprowadzenie uroczystości pogrzebowych. Bardzo Państwu dziękuję.

Agata Liwska-Gołoś | 2021-01-21

Dziękuję za wspaniale zorganizowany pogrzeb mojej mamy, Ireny Dryll-Gutkowskiej. Uroczystość była naprawdę piękna! Jestem też bardzo wdzięczna za delikatność, dyskrecję i życzliwość wszystkich pracowników, z którymi mieliśmy kontakt, zwłaszcza pani Agaty Ronga, która była naszą "prowadząca".

Agnieszka Gutkowska | 2021-01-21

Bardzo dziękuję za bardzo profesjonalną, perfekcyjną organizację uroczystości pogrzebowych mojego Ojca, za serdeczność i ogromną kulturę wszystkich Pracowników Domu Pogrzebowego Służew. Ogromne podziękowania kieruję do Pani Kamili, która kompetentnie, cierpliwie i z empatią reagowała na nasze sugestie dotyczące przebiegu Uroczystości. Zdecydowanie polecam Dom Pogrzebowy Służew na ciężki czas Pożegnania Bliskiej Osoby.

Marzena | 2021-01-20

Dziękuję Zakładowi Pogrzebowemu "Sluzew" i Pani Kamili za profesjonalizm,empatię i organizacje wraz z oprawa muzyczna uroczystości pożegnania mojej zmarłej mamy.Nasza rodzina od lat i wielokrotnie korzystała z usług tego zakładu, gdyż świadczy ona usługi na najwyższym poziomie.

Ewa GS | 2021-01-16

Na ręce Pani Agaty Rongi i pracowników Domu Pogrzebowego Służew chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za niezwykle delikatną obsługę i pomoc w organizacji pożegnania mojej żony Ewy w dniu 9 stycznia 2021 r w kaplicy Domu Pogrzebowego oraz podczas pogrzebu na cmentarzu w Legionowie w dn 14 stycznia. Prowadząca krótką świecką uroczystość Pani Ania Borowik okazała wielką empatię i stworzyła dla bliskich atmosferę pełną rodzinnych uczuć i wspomnień. W imieniu rodziny bardzo dziękuję.

Bolesław Wegner | 2021-01-15

Serdecznie dziękuję Pani Kamili Korbolewskiej oraz wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za pełen profesjonalizm, zaangażowanie i empatię. Zarówno przygotowania jak i ceremonia pogrzebu zostały dopracowane w każdym szczególe, sprawnie, dyskretnie i z taktem.

Małgorzata de Wailly | 2021-01-14

Bardzo profesjonalne podejście. Pomoc Pani Kamili nieoceniona. Jeden z Panów w kościele od razu przedstawił się jako osoba sprawująca nad wszystkim pieczę i do samego końca został trzymał rękę na pulsie. Po przyjściu na drugi dzień wszystko było schludnie ułożone. Bardzo pomocna jest taka osoba w tym trudnym czasie.

Katarzyna | 2021-01-13

Indywidualne podejście oraz pełen profesjonalizm sprawiają, że nawet sprawy związane z organizacją pogrzebu można załatwić w komfortowej atmosferze. Bardzo dziękuje za podejście do Klienta i w pełni profesjonalną organizacje.

Andrzej Kościjańczuk | 2021-01-08

Ogromnie się cieszę, że wybrałam Państwa zakład. Bardzo mi zależało na najlepszym jakie może być pożegnaniu mojej kochanej Mamy. Dzięki Państwu takie właśnie było. Szczególne podziękowania dla Pani Moniki za niezwykłą troskę i zrozumienie potrzeb w tych bardzo trudnych chwilach. Zrozpaczony człowiek jest przez Państwa zaopiekowany bardzo profesjonalnie i z sercem. Dziękuję bardzo.

Małgorzata Hirszel | 2020-12-30

Bardzo dziękuję Pani Monice Rochalskiej oraz pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za pomoc przy organizacji pogrzebu mojego Taty. Państwa podejście przy załatwianiu formalności oraz podczas uroczystości są niezwykle taktowne, profesjonalne tak jak wymaga tego ta trudna dla rodziny chwila. Pani Moniko, raz jeszcze bardzo dziękuję .

Agata Grądziel | 2020-12-21

W imieniu całej rodziny chcę podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, a w szczególności Pani Kamili Karbolewskiej, za wsparcie i opiekę w tym trudnym dla nas momencie.

Ania Bober | 2020-12-17

W imieniu własnym i całej rodziny chciałabym podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, w szczególności Pani Kamili Karbolewskiej, za wsparcie i życzliwą opiekę w tym trudnym dla nas momencie.

Ania Bober | 2020-12-17

Chciałam podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, za wsparcie i kompetentną i życzliwą opiekę w trudnych dla mnie momentach. Zarówno Pani Kamili jak i Panu, który sprawował czujny i dyskretny nadzór nad przebiegiem cywilnej ceremonii na powązkowskim cmentarzu.

Józefa | 2020-12-15

W imieniu własnym i Rodziny pragnę podziękować Pani Alinie Mroczek i pracownikom Zakładu Pogrzebowego Służew Filia Stare Powązki za profesjonalizm i empatię w tak trudnych dla nas chwilach.

Bożena Wójcik | 2020-12-02

Po raz drugi korzystałam z Państwa usług w Filii na Powązkach. Prowadząca biuro Pani Alina Mroczek jest osobą kompetentną , życzliwą i empatyczną, a pracownicy obsługujący uroczystość pogrzebową dyskretni i profesjonalni. W imieniu własnym i rodziny pragnę podziękować Pani Alinie i Panom z obsługi za sprawne przeprowadzenie nas w tym trudnych dla nas chwilach

Bożena Wójcik | 2020-11-24

Pierwszy raz korzystałam z usług Domu Pogrzebowego Służew, ale już wiem, że w razie potrzeby znów się do niego zwrócę. Bardzo dziękuję pani Kamili Karbolewskiej za życzliwość i daleko idącą pomoc w przebrnięciu przez wszystkie formalności, a wszystkim zaangażowanym w pochówek mego ojca - za profesjonalizm i takt.

Ewa Dmowska | 2020-11-19

Nie pierwszy raz korzystałem z usług Domu Pogrzebowego Służew. Zawsze spotykałem się tu z profesjonalnym i kulturalnym podejściem. Trudno nie docenić punktualności i rzetelności pracowników. Z podziękowaniami Jacek Martusewicz

Jacek Martusewicz | 2020-11-15

Serdecznie dziękuję pani Kamili Karbolewskiej za zorganizowanie pożegnania mojej Mamy. Z powodu pandemii był to pogrzeb inny niż wszystkie dotychczasowe w naszej licznej rodzinie, skromny, co napawało mnie dodatkowym smutkiem. Mimo to, uroczystość okazała się bardzo wzruszająca, Mamusia została pochowana profesjonalnie, godnie i z szacunkiem. Myślę, że Jej też się podobało.....Dziękuję pani Kamilo za empatię i za wszelką pomoc przy organizacji tego smutnego wydarzenia.

Beata Wiśniowska | 2020-11-13

Chciałabym serdecznie podziękować za profesjonalne zorganizowanie ostatniej drogi mojej Mamy Stanisławy Krystyny Kawałkowskiej, wszystko było na najwyższym poziomie, począwszy od perfekcyjnej organizacji pogrzebu, empatyczne podejście pracowników. Panowie obsługujący pogrzeb wykazali się profesjonalizmem i empatią. Oprawa muzyczna była naprawdę przepiękna. Dziękuje bardzo Pani Wiolettcie która przeprowadziła nas profesjonalnie przez ten trudny czas.

Hanna Burza | 2020-11-13

Dziękuję za wsparcie w organizacji uroczystości pogrzebowych. W tym trudnym dla rodziny czasie bardzo liczy się świadomość, że pracownicy Domu Pogrzebowego pamiętają o wszystkich potrzebnych detalach pogrzebu. Dziękuję Pani Monice za poprowadzenie wszystkich formalności, cierpliwość i stały kontakt smsowy z nami, dziękuje p. Pawłowi Klejnowskiemu za dyskretną i spokojną asystę podczas samego pogrzebu. To jest naprawdę ważne, by w tym smutnym czasie mieć pomoc życzliwych i kompetentnych osób.

Joanna Gospodarczyk | 2020-11-12

Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc w tych trudnych chwilach. Szczególne podziękowania dla Pani Kamili oraz Pan , który zadbał o ułożenie kwiatów i szarf z dedykacjami w trakcie uroczystości kościelnej.

Aga i Tomek | 2020-11-12

Serdeczne podziękowania dla Pani Kamili Karbolewskiej i Zakładowi Pogrzebowemu Służew za profesjonalne przygotowanie pogrzebu.

Iwona Różańska | 2020-11-12

Serdeczne podziękowania dla Pani Kamili Karbolewskiej za pomoc, profesjonalizm i tę nutę serdeczności, która w takich momentach jest człowiekowi niezbędna. Jeszcze raz wielkie dzięki Pani Kamilo!

Stefan Makarczyk | 2020-11-09

W imieniu swoim i Rodziny bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego 'Służew" filia przy Starych Powązkach, za organizację uroczystości pogrzebowych naszego Taty - Eugeniusza Tokarskiego. Szczególne podziękowania za pomoc, profesjonalizm oraz empatię kieruję do Pani Aliny Mroczek, która pomogła nam wszystkim w zorganizowaniu godnego pożegnania Taty. Wszystkie działania, zarówno w sprawach zasadniczych dotyczących uroczystości, jak i w sprawach z pozoru drobnych ale istotnych, wykonane zostały taktownie, ze zrozumieniem intencji Rodziny i w pełni profesjonalnie. Dziękuję również wszystkim Panom, pracownikom filii przy Starych Powązkach, którzy brali bezpośredni udział w obsłudze uroczystości pożegnania naszego Taty. Swoje obowiązki wykonali z należnym szacunkiem dla naszego Taty oraz uwzględniając wszystkie życzenia Rodziny. Dzięki działaniom całego zespołu filii Stare Powązki uroczystość pogrzebowa, w tym jej oprawa, pozostanie w naszej pamięci, jako przykład bardzo dobrej organizacji. Wiesław Tokarski | 2020-10-25

Wiesław Tokarski | 2020-11-03

Serdecznie dziękuję za pomoc i organizację pogrzebu. Wszystko załatwiliście Państwo tak taktownie i kompetentnie. Perfekcyjna organizacja z Państwa strony bardzo mi pomogła w tych ciężkich chwilach. Dodatkowe wyrazy wdzięczności dla Pani Moniki za takt, empatię i olbrzymią pomoc przy załatwianiu tak trudnych spraw.

Małgorzat J. | 2020-10-28

W imieniu swoim i Rodziny bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego 'Służew" filia przy Starych Powązkach, za organizację uroczystości pogrzebowych naszego Taty - Eugeniusza Tokarskiego. Szczególne podziękowania za pomoc, profesjonalizm oraz empatię kieruję do Pani Aliny Mroczek, która pomogła nam wszystkim w zorganizowaniu godnego pożegnania Taty. Wszystkie działania, zarówno w sprawach zasadniczych dotyczących uroczystości, jak i w sprawach z pozoru drobnych ale istotnych, wykonane zostały taktownie, ze zrozumieniem intencji Rodziny i w pełni profesjonalnie. Dziękuję również wszystkim Panom, pracownikom filii przy Starych Powązkach, którzy brali bezpośredni udział w obsłudze uroczystości pożegnania naszego Taty. Swoje obowiązki wykonali z należnym szacunkiem dla naszego Taty oraz uwzględniając wszystkie życzenia Rodziny. Dzięki działaniom całego zespołu filii Stare Powązki uroczystość pogrzebowa, w tym jej oprawa, pozostanie w naszej pamięci, jako przykład bardzo dobrej organizacji.

Wiesław Tokarski | 2020-10-25

Pełen profesjonalizm, firma zajeła sie wszystkim , moglismy w spokoju pograzyc sie w zalobie, polecam wszystkim poszukujacym sprawdzonej i czułej na cierpienie klienta firmy.

Piotr Rytko | 2020-10-15

Bardzo dziękuję p. Kamili Karbolewskiej za zo bardzo sprawne zorganizowanie pogrzebu mojej Teściowej. Ze względu na sytuację i konieczność załatwiania dziesiątek kolejnych spraw związanych z odejściem obawiałam się również niezbyt przyjemnego doświadczenia w domu pogrzebowym. Jednak dzięki profesjonalnemu oraz pozytywnej osobowości p. Kamili - otwarte, szczere podejście, zrozumienie, elastyczność i łatwość w komunikowaniu się - przeżyłam "dobre" doświadczenie, jeśli tak to mozna określić w tych okolicznościach. Dziękuję Pani Kamilo!

Grażyna Bąk | 2020-10-15

Pragnę uprzejmie podziękować za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie całego procesu pogrzebowego, w tym zapewnienia transmisji, dzięki której mimo Pandemii mogła uczestniczyć w Ceremonii rodzina będąca w USA oraz Irlandii i innych częściach Polski. Dom pogrzebowy godny polecenia.

Piotr Łukawski | 2020-10-14

Bardzo dziękuję Pani Kamili Karbolewskiej za sprawne zorganizowanie pogrzebu mojego Taty. Od początku Pani wskazówki były mi niezbędne do załatwienia formalności urzędowych. Bez nich nie dałabym rady tak szybko dokonać istotnych formalności. Firma posiada pełną gamę usług, podchodzi do klienta z sercem i mając doświadczenie w tego typu działalności, potrafi doradzić aby zleceniodawca o niczym nie zapomniał. Jestem bardzo wdzięczna Pani za fachowe podejście.

Mateusz Willmann | 2020-10-13

Dziękujemy Pani Monice oraz Panu opiekującemu się pochówkiem za sprawne i empatyczne zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojej Mamy Alicji. Syn Marek z Rodziną

| 2020-10-07

Bardzo dziękuję Pani Kamili K. z Domu Pogrzebowego Służew za organizację uroczystości pogrzebowych mojego męża Jacka Rzepeckiego. Z usług Zakładu korzystam od 1993 r. , pożegnałam już większość swojej rodziny i wszystkie uroczystości powierzałam temu Domowi. Zawsze pełen profesjonalizm, pełna kultura, pomoc, takt i zaangażowanie. Pani Kamila sprawnie dopełniła wszelkich formalności, uroczystość pożegnania męża przebiegła w pięknej oprawie, w pełnej dbałości o każdy najmniejszy szczegół, za takie pożegnanie podziękowania otrzymałam ze strony rodziny , znajomych i przyjaciół . Pani Kamilo na Pani ręce serdeczne podziękowania, także dla Panów obsługujących uroczystość, serdecznie pozdrawiam.

Małgorzata Rzepecka 04.10.2020 | 2020-10-04

W imieniu swoim i najbliższych składam serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew". Szczególne wyrazy wdzięczności kieruje do Pani Kamili Karbolewskiej za perfekcyjną organizację pogrzebu, a także ogromną empatię i serdeczność. Cała uroczystość pogrzebowa zorganizowana była profesjonalnie i przebiegła godnie, z zaangażowaniem, oddaniem Państwa pracowników z obsługi pogrzebu, którzy na każdym kroku okazywali wysoką kulturę osobistą podczas ceremonii. Załatwienie spraw pogrzebu odbyło się sprawnie i szybko, Państwa pomoc pozwoliła nam uwolnić się od uciążliwych formalności związanych z pogrzebem. W ciągu ostatnich 3 miesięcy był to już drugi pogrzeb w mojej rodzinie organizowany przez p. Kamilę Karbolewską, zatem polecam wszystkim korzystanie z usług tej firmy. Serdecznie dziękuje raz jeszcze za pomoc w organizacji ostatniej drogi mojej Mamy Heleny i mojego Taty Zdzisława.

Barbara Danielczyk z rodziną | 2020-10-01

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA PANI ALINIE MROCZEK Z FILII DOMU POGRZEBOWEGO SŁUŻEW NA STARYCH POWĄZKACH, ZA ZROZUMIENIE, PROFESJONALIZM I BARDZO ŻYCZLIWE I KOMPETENTNE OTOCZENIE OPIEKĄ W TYCH TRUDNYCH DLA NAS CHWILACH POGRZEBU MOJEGO MĘŻA

EWA ZUKOWSKA | 2020-09-30

Bardzo dziękujemy za wspaniałe przygotowanie uroczystości pogrzebowych naszego Taty. Wszystko było bardzo dobrze zorganizowane, elegancko i bez żadnych zacięć. Czuliśmy się odciążeni, niczym nie dodatkowym się nie zajmowaliśmy i nie stresowaliśmy. Jesteśmy wdzięczni Pani Kamili za ogromną pomoc i wsparcie.

Irena i Maciek | 2020-09-29

Bardzo dziękujemy za pomoc i organizację uroczystości pogrzebowych mojej żony.. Obsługa od samego początku była bardzo profesjonalna, sprawna i na wysokim poziomie. Pani Kamila okazała mnóstwo empatii i profesjonalizmu.Jednoczesnie nas wspierała w tym trudnym momencie.

Mąż Jacek z rodziną | 2020-09-21

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Rochalskiej oraz wszystkim pracownikom Domu Służew, za profesjonalizm i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości Pogrzebowych, podczas których żegnaliśmy Henryka Wujca. W trudnych chwilach, po śmierci bliskich osób, Państwa wyczucie i dbałość o zorganizowanie i dopięcie wszystkich większych i mniejszych spraw, na które pogrążonej w smutku rodzinie zwyczajnie brak siły, jest ogromnym wsparciem. Dziekujemy też Pani Monice, za samodzielne podejmowanie decyzji, zawsze tam gdzie było to konieczne a my nie bylismy w danej chwili dostępni. Byliśmy przez Was serdecznie zaopiekowani we wszelkich kwestiach okolopogrzebowych i na wszystkich etapach - od pierwszego dnia, kiedy do Was przyszliśmy, aż po kilka tygodni jeszcze po Pogrzebie. Bardzo dziękujemy!

Kasia i Pawel Wujec | 2020-09-20

W imieniu Rodziny chciałbym serdecznie podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, w szczególności Pani Alinie Mroczek z filii prze Powązkach za perfekcyjne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszej Mamy i Babci Jolanty Małeckiej Jędrzejowicz (pogrzeb w dniu dzisiejszym tj. 16 września 2020). Wszystko było doskonale przygotowane i dyskretnie nadzorowane. Szczególnie jesteśmy wdzięczni Pani Alinie Mroczek za bardzo sprawne załatwienie w dniu 9 września 2020 wszystkich formalności związanych z pogrzebem, mimo ze nie byliśmy umówieni na godzinę. Dzięki Pani Alinie nie musieliśmy jeszcze raz przychodzić do biura. Jest to już trzeci pogrzeb w naszej rodzinie organizowany przez Dom Pogrzebowy Służew, wszystkie pogrzeby były doskonale zorganizowane. Będziemy polecać Dom Pogrzebowy Służew jako najlepszy (w naszej opinie) dom pogrzebowy w Warszawie. Dziękujemy za wszystko! Przedstawiciel Rodziny Maciej Mączyński.

Maciej Mączyński | 2020-09-16

Bardzo dziekuje Pani Monice Rochalskiej z domu pogrzebowego Sluzew za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy Dzieki jej Fachowej pomocy udało nam się zorganizować wszystko zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Uzyskaliśmy wsparcie w kwestiach formalnych jak również możliwość wyboru oprawy uroczystości . Wszystko przebiegło zgodnie z planem i było zorganizowane tak aby ukoić nasz bol i pomoc nam w tej trudnej chwili. Chcieliśmy szczególnie podziękować muzykom którzy wspaniale wykonali wybrane przez nas utwory podczas mszy był to piękny i wzruszajacy moment. Dziękujemy wszystkim osobom które brały udział w organizacji i wykonaniu tego pogrzebu wszyscy byli niezwykle profesjonalni i pomocni.

Joanna Rouvrais | 2020-09-10

Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy. Pomoc z strony Pani Kamili K. i Pana Wojciecha M. była bardzo profesjonalna , taktowna i bezcenna. Czułam się bardzo zaopiekowana przez Pañstwa. Cenne uwagi i propozycje oraz cierpliwość ze strony Pani Kamili na moje setki pytań były dla mnie bardzo pomocne. Cała ceremonia i fachowość zasługuje na ogromne uznanie. Bardzo serdecznie Panstwu dziękuję .

Elżbieta Król z Rodziną | 2020-09-07

W imieniu wszystkich uczestników uroczystości pogrzebowej (całkowicie jednomyślnych w tej kwestii) pragnę wyrazić Państwu podziękowanie za jej zorganizowanie i przeprowadzenie w sposób doskonały w każdym aspekcie i na każdym etapie - sprawnie, dyskretnie i z taktem. Szczególne podziękowania chciałbym skierować do p. Moniki w uznaniu jej kompetencji i życzliwości. Dziękujemy!

Marek S. | 2020-09-07

Serdecznie dziękujemy Pani Kamili i pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za zorganizowanie pogrzebu mojego Taty. Przygotowania odbyły się bardzo sprawnie i profesjonalnie. Ceremonia z przepiękną oprawą muzyczną.

Ala Stułka | 2020-09-06

Fachowo, Profesjonalnie, z dbałością o szczegóły.

| 2020-09-01

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Rochalskiej i pracownikom DP Służew za bardzo profesjonalne, staranne i taktowne przygotowanie pogrzebu brata i wujka. Pełni wdzięczności

Zofia Pawłowska i syn | 2020-09-01

Bardzo dziękuję pracownikom za zorganizowanie pogrzebu mojej Mamy Janiny Sobieszek. Pani w biurze była niezwykle empatyczna i pomocna. Pozostali Panowie także w sposób delikatny byli bardzo pomocni w tych trudnych chwilach. dziekuję

Ewa Berger | 2020-08-23

Korzystałam z usług Domu Pogrzebowego Służew przy organizacji pogrzebu mojej Mamy. Jestem pod wrażeniem empatii, profesjonalizmu i zaangażowania tylu osóbz DP Służew! Gdyby nie pomoc Pani Moniki, nie udałoby nam się tak tego wszystkiego zgrać, - Kościół, przygotowanie w Domu Pogrzebowym, przewóz na Bródno do określonej godziny przed zamknięciem, organizacja mszy pogrzebowej, oprawa muzyczna, celebrowanie pochówku na Cmentarzu, kwiaty, skrzypce, klepsydry, pamiątkowe obrazki. Pani Moniko, bardzo, bardzo Pani dziękuję. Przejęła Pani ogarnięcie tylu spraw, do których nie miałam głowy. Słowa uznania kieruję również do Panów, którzy przewozili zmarła, do mistrza ceremonii, który dbał o całość i kierował innymi osobami. Jeśli ktoś chce, aby jego bliski był godnie i profesjonalnie pochowany, powinien wybrać Dom Pogrzebowy Służew.

Irmina Jabłońska-Witek | 2020-08-23

Po raz drugi miałem okazję korzystać z Domu Pogrzebowego Służew i po raz drugi jestem zadowolony z powodu profesjonalnej usługi oraz wsparcia w trakcie podejmowania trudnych decyzji odnośnie wielu szczegółów przy pochówku bliskiej osoby.Nie wchodząc w szczegóły dostałem więcej niż było możliwe - utwory odśpiewane w kościele, na czas przywieziona trumna do kaplicy przed mszą, Panowie nie napinali z czasem otwarcia trumny itd. Może nie jest to najtańszy Dom pogrzebowy ale można poszukać wspólnie takich rozwiązań ,które cenowo będą podobne jak w innych miejscach. Ale czy w innych miejscach po całej ceremonii będziemy czuli się tak szczęśliwi ,że wszystko przebiegło bez zbędnych nerwów w tak trudnym zawsze dla nas momencie? Polecam z czystym sumieniem i dziękuje za pomoc Pani z Domu Pogrzebowego Służew na Ursynowie przy KEN . R

Robert Hermanowski | 2020-08-19

Bardzo dziękujemy za pomoc i organizację uroczystości pogrzebowych mojej Mamy. Obsługa od samego początku była bardzo profesjonalna, sprawna i na wysokim poziomie. Pani Kamila okazała mnóstwo empatii, zrozumienia i nas wspierała w tym trudnym momencie.

Ewa Skołożyńska | 2020-08-14

Dziękujemy serdecznie za zorganizowanie pogrzebu Mamy - ceremonia przebiegła sprawnie i w pełni profesjonalnie, a Pani Kamila była niezwykle pomocna w załatwianiu wszelkich formalności i udzielenia wsparcia w tych ciężkich chwilach. Była bardzo dobrze zorganizowana i jej propozycje/pytania pomogły podejmować decyzje w sprawach, które w stresie często umykają, choć są istotne. Dzięki jej sprawności nic nam nie umknęło, a sama ceremonia i fachowość obsługi zasługuje na pełne uznanie.

Janusz Lutyński | 2020-08-12

Dziękuję za sprawne załatwianie formalności związanych z pogrzebem. Sama ceremonia przebiegła szybko i była dobrze zorganizowana. Obsługa fachowa i kompetentna.

Mirosław | 2020-08-10

Z usług Domu Pogrzebowego "Służew prz ul.Fosa 19a skorzystałam po raz kolejny. Pamiętając ich wysoki standard z jakim spotkałam się podczas pochówku mojej mamy w 2012 r., zdecydowałam się ponownie powierzyć temu zakladowi organizację pogrzebu bliskiej mi osoby. I tym razem uważam, że podjęłam słuszny wybór.Jestem bardzo wdzięczna Pani Kamili Korbolewskiej, która od początku do końca z wielką kulturą osobistą ,profesjonalnie przeprowadzila mnie i mojego męża przez cały proces zalatwiania i dogrywania wszystkich koniecznych formalności. Z wielką starannością i zaangażowaniem pomogła przy wyborze trumny, kwiatow.Dopracowała i dopilnowala by wszelkie terminy i ustalenia odnośnie ostatniego pożegnania w Kaplicy Pożegnań , uroczystej ceremonii mszy św. w kościele Św. Katarzyny w dniu 30.04 2020 z przepiękną oprawą po muzyczną aż po ostatnią drogę na cmentarz przebiegly bez zakłóceń. Pani Kamilo dziekujemy za wszystko, ciepłe słowa i za wrażliwe serce. Sprawila Pani , że czuliśmy się w pelni zaopiekowani. Dziękujemy także za wszystko Dyrekcji Domu Pogrzebowego "Służew" i gratulujemy takiego pracownika. A wszystkim którzy chcieliby godnie z szacunkiem żegnać bliskich z całą odpowiedzialnością polecamy uslugi tego zakladu pogrzebowego.

J.Wasiak | 2020-07-30

Bardzo profesjonalne, życzliwe podejście do klienta. Obszerna wiedza w temacie i bardzo duża pomoc. Uroczystość zorganizowana perfekcyjnie, spełniając różne potrzeby. Bardzo dziękuję.

AlicjaG | 2020-07-29

Bardzo dziękuję za profesjonalne, a za razem z sercem przygotowanie ceremonii, która była dla nie wierzących i wierzących. Bardzo dziękuję, że nie musiałam martwić się o nic, i ten trudny obrządek przeszedł gładko i bez problemowo.

AlicjaG | 2020-07-29

Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania za ludzką i bardzo profesjonalnąobsługę

Mirosław Jaworski | 2020-07-28

Doskonała obsługa, komunikacja i wspaniała opieka Pani Kamili w każdym momencie i przy każdym omawianym szczególe. Odnośnie samej ceremonii wystawiam ocenę 5! Polecam Dom Pogrzebowy Służew – solidna firma godna zaufania.

Adam | 2020-07-22

Dziękuję bardzo Pani Kamili za bardzo profesjonalne podejście i kompetencje. Obie ceremonie pogrzebowe niezwykle trudne dla nas potrafiła znakomicie przygotować – bez zarzutu. Szczrze polecam wszystkim.

Małgorzat Zgutczyńska-Drag | 2020-07-19

Dziękuję za sprawną i bardzo rzetelną organizację uroczystości. W takich chwilach można na Was polegać.

Przemek | 2020-07-09

To już drugi raz korzystam z Domu Pogrzebowego Służew i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że tak jak za pierwszym razem stanęli na wysokości zadania. Doskonała obsługa i opieka nad klientem, doradztwo, wsparcie, załatwienie wszystkich spraw papierkowych z ZUS włącznie, b.duży wybór jakościowych trumien, dodatków – tabliczki, uchwyty, kwaty/wiązanki, itp, kończąc na schludnie ubranych Panach w białych rękawiczkach. Polecam Dom Pogrzebowy Służew – solidna firma godna zaufania.

Adam | 2020-06-20

25-05-2020 roku odbył się pogrzeb mojej Mamy. Całość przygotowań jak i przebieg ceremonii na Powązkach nie budziły najmniejszych zastrzeżeń; wszystko przebiegało sprawnie, w pełni profesjonalnie. Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego SŁUŻEW, którzy byli zaangażowani w organizację uroczystości za pomoc, cenne sugestie i empatię.

Włodzimierz Nowacki | 2020-06-20

Dzięki firmie i osobom pracującym w "Dom Pogrzebowy SŁUŻEW" mogła nastąpić ceremonia pogrzebowa mojego Taty. Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa z dużą empatią. Bardzo serdecznie dziękuję dwóm Panom którzy o Pierwszej w nocy przejęli Tatę w domu pogrzebowym. Dziękuję przemiłej i bardzo sympatycznej Pani Wioli Tabace która od samego początku prowadziła perfekcyjnie sprawę pogrzebu mojego Taty, cały czas zostając ze mną w kontakcie oraz pomogła przy wypełnianiu i załatwieniu ogromnej ilości dokumentów. Na koniec chciałbym podziękować panom którzy byli przy odprowadzeniu na cmentarz. Pełen profesjonalizm, pomoc, empatia, serdeczność oraz wyrozumiałość tylko z tym się spotkałem. Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za piękną ceremonie.

Maciej | 2020-06-16

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy, życzliwości i empatii z jaką spotkaliśmy się podczas spotkania z Panią Violettą Tabaka, w jednej z filii Domu Pogrzebowego SŁUŻEW przy ul. Powazkowskiej 14 w Warszawie. Dzięki Państwa firmie odbył się piękny pogrzeb mojej teściowej a wszyscy zebrani byli pod dużym jego wrażeniem. Tak życzliwego podejścia, pomocnych wskazówek, taktownego zachowania oraz ogromnej cierpliwości nie spotyka się codzień.  Życzę każdej rodzinie, pogrążonej w bólu  takiego zaopiekowania i pomocy w tak trudnym momencie życia.

Violetta Suszyńska | 2020-06-10

Profesjonalna obsługa cała ceremonia i załatwianie spraw odbyły się bez problemów

Andrzej R | 2020-06-06

Bardzo dziękujemy za bardzo sprawne i na wysokim poziomie zorganizowanie uroczystości pogrzebowych. Dopracowaliście wszelkie szczegóły i stworzyliście podniosłą atmosferę sami będąc w tle tej uroczystości. Pani Kamila w miły i fachowy sposób pomogła dobrać wszelkie najdrobniejsze elementy i szczegóły tej uroczystości. Załatwiła w naszym imieniu niezbędne formalności co pozwoliło rodzinie skupić się w bólu i smutku we wspomnieniach o zmarłym . Bardzo dziękuję w imieniu całej rodziny. Wasz Dom Pogrzebowy polecam do organizacji tego typu uroczystości.

Dariusz Podgórski | 2020-06-01

Uroczystość pogrzebowa przygotowana w ekspresowym tempie, a jednocześnie na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dobra współpraca, szybki kontakt, bardzo wysoki standard oferowanych usług. Dzięki temu, mimo jakże przykrych okoliczności, dzień pogrzebu nie był dla nas traumą. Przekonaliśmy się, że wybór biura pogrzebowego ma ogromne znaczenie i jesteśmy bardzo zadowoleni ze zlecenia Państwu tych usług.

Maria | 2020-05-26

Nasza rodzina korzystała z usług domu pogrzebowego Służew już piąty raz. Fachowe, wszechstronne doradztwo i rzetelne, na bardzo wysokim poziomie wykonanie usługi. W tych trudnych dla każdego chwilach Pani Kamila, reprezentant domu pogrzebowego SŁUŻEW załatwiła za mnie prawie wszystkie formalności, w reszcie bardzo pomogła. Polecam

Piotr K. | 2020-05-25

Bardzo polecam! Dom pogrzebowy Służew realizuje usługi na najwyższym poziomie! Pani Kamila potrafiła odpowiedzieć na wszystkie pytania, starała się zorganizować wszystko zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami rodziny. Bardzo dziękuję!!!

Antonina | 2020-05-24

Składam ogromne podziękowania Pani Edycie Gałkowskiej oraz całemu zespołowi Domu Pogrzebowego Służew za pełen profesjonalizm, empatię, zaangażowanie i prawdziwie ludzkie podejście w tak trudnej sytuacji jaką jest organizacja pogrzebu ukochanej osoby. Pani Edyta cierpliwie i z ogromnym ciepłem poprowadziła mnie przez ten trudny proces, rozwiewając wątpliwości, podpowiadając i słuchając uważnie. Ceremonia pogrzebowa zorganizowana została przepięknie i wzruszająco. Wspaniała oprawa muzyczna (wiolonczela, skrzypce, fortepian), ceremonia dopracowana w każdym szczególe. Szczególnie dziękuję też Panu Andrzejowi Molendzie- mistrzowi ceremonii. Pan Andrzej jest człowiekiem o niezwykłej kulturze, takcie i cieple. Pięknie opowiadał o moim Tacie a już na cmentarzu przepięknie zagrał na trąbce wybrane utwory. Bardzo Państwu dziękuję że dzięki Waszej pomocy udało mi się przez to wszystko przejść.

Anna Chmielewska | 2020-05-21

W ostatnim okresie zmarła moja kochana mama. W celu przeprowadzenia czynności pogrzebowych skorzystałem z usług Domu Pogrzebowego "Służew". Byłem mile zaskoczony kompletną i profesjonalną usługą pogrzebową jaką zorganizowali dla mojej mamy. Dom Pogrzebowy "Służew" ma dobrą lokalizacją, nowoczesne i na wysokim poziomie zaplecze (m.in. poza biurami są dwie sale/kaplice pożegnań) i nowoczesne środki transportu. Bardzo ważnym elementem jest profesjonalny i uprzejmy personel Biura (ze szczególnym uwzględnieniem Pani Moniki - Kierownika Biura), który pomoże i doradzi we wszystkich sprawach związanych z pogrzebem. Jestem bardzo zadowolony i wdzięczny z organizacji pogrzebu mojej mamy jaką przeprowadził Dom Pogrzebowy "Służew", a szczególne podziękowania chciałem złożyć dla Pani Moniki (Kierownika Biura), która włożyła w to wiele pracy i serca.

Krzysztof 19-05-2020 | 2020-05-19

Pragnę serdecznie podziękować Pani Monice Rochalskiej i pracownikom DP Służew Fosa za wyjątkową życzliwość, fachowość i zaangażowanie w tych trudnych chwilach związanych z organizacją pochówku mojego brata Andrzeja. Szczególne podziękowania należą kieruję w swoim i rodziny imieniu do Pana kierującemu i nadzorującemu przebieg pożegnania w kościele a następnie złożenia prochów w grobie rodzinnym za takt, życzliwość i kompetencje Wojciech Malinowski z rodziną

W. Malinowski | 2020-05-19

Serdeczne podziękowania dla Pani Kamili i pracowników Domu Pogrzebowego Służew przy ul. Fosa 17 w Warszawie, za profesjonalną obsługę, wysoką kulturę, okazanie taktu, zrozumienia oraz piękne zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu mojego Taty śp. Kazimierza Cyranowicz w dniu 16.05.2020 r. składa Marzena Krawiecka

Krawiecka | 2020-05-19

Bardzo dziękuję Pani Kamili Karbolewskiej za sprawne zorganizowanie pogrzebu mojego Taty.

Od początku Pani wskazówki były mi niezbędne do załatwienia formalności urzędowych. Bez nich nie dałabym rady tak szybko dokonać istotnych formalności.

Firma posiada pełną gamę usług, podchodzi do klienta z sercem i mając doświadczenie w tego typu działalności, potrafi doradzić aby zleceniodawca o niczym nie zapomniał.

Jestem bardzo wdzięczna Pani za fachowe podejście.

 

Bożena Socha | 2020-05-15

Bardzo dziękujemy za sprawne, kompetentne i przyjazne wsparcie w organizacji ceremonii. Szczególne podziękowanie dla Pani Kamili za osobiste zaangażowanie, profesjonalizm a przede wszystkim dyskretną pomoc w podejmowaniu takich niecodziennych decyzji.

M.P | 2020-05-12

W tych trudnych chwilach pomoc Domu Pogrzebowego Służew była w każdym aspekcie perfekcyjna. Dziękuję

Tomasz Czujkowski | 2020-05-06

Obsługa bez zastrzeżeń od początku do konca : profesjonalna, dyskretna taktowna , z wyczuciem.

| 2020-05-02

22 kwietnia 2020 odbył się pogrzeb mojej Mamy dr inż. Zofii Majerowskiej. Panowie: Tomek, Hubert, Marek, Mariusz, obsługujący uroczystość spełnili wszystkie nasze oczekiwania. W trudnych dla mnie chwilach wykazali się wielkim taktem, cierpliwością, zwłaszcza podczas pożegnania w kaplicy w prosektorium! Prędkość auta podczas przejazdu była taka jaką by sobie życzyła Mama. Panowie byli sprawni i "znikali" kiedy nie wykonywali pracy, zawsze jednak "pod ręką". Umożliwili przejście piechotą między kościołem a cmentarzem. Bardzo dyskretnie uzgadniali niezbędne szczegóły (np. tabliczka). JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ICH PROFESJONALIZM! Pomogli mi przetrwać te trudne chwile. Tak jakby stali się członkami Rodziny, przejęli część bólu! Andrzej Majerowski

Andrzej Majerowski | 2020-05-01

Składam serdeczne podziękowanie pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" a w szczególności Pani Monice za profesjonalne wsparcie przy zorganizowaniu pogrzebu mojego stryja. Uroczystość była piękna, wzruszająca i uduchowiona. Na pewno pozostanie w pamięci członków Rodziny jak i osób biorących udział uroczystości. Dodam, że z usług Domu Pogrzebowego "Służew" korzystam już od ponad 20 lat i zawsze zlecona usługa wykonana była profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Dziękuję.

Arek Z. | 2020-04-28

Bardzo dziękujemy za sprawne, kompetentne i przyjazne wsparcie w organizacji i przeprowadzeniu ceremonii. Szczególnie w obecnych skomplikowanych okolicznościach doceniamy takie podejście. Szczególne podziękowanie dla Pani Kamili za osobiste zaangażowanie.

Michał Buda | 2020-04-20

Bardzo dziękujemy za perfekcyjną organizację uroczystości. Najwyższy profesjonalizm pracowników, ich empatia oraz wsparcie udzielone w tych trudnych chwilach były dla nas nieocenione.

Michał Z. | 2020-03-27

Bardzo dziękujemy za profesjonalną pomoc i doradztwo przy organizacji ceremonii pogrzebowej Naszego Męża, Ojca i Dziadka, Ś.P. Romualda Dzienio. Od ponad dwudziestu sześciu lat korzystamy z Państwa usług, które pozostają na najwyższym poziomie. To bardzo pomaga w tych trudnych chwilach.

Rodzina Dzienio | 2020-03-26

22.02 mieliśmy pogrzeb naszej ukochanej mamy po długiej ciężkiej chorobie. Trudno się było zebrać w sobie by załatwić wszelkie formalności związane z pogrzebem, pomogła nam w tym. p. Kamila Karbolewska, pracownik domu pogrzebowego Służew. Bardzo dziękujemy, uroczystość była ładnie zorganizowana, godnie i rzetelnie. Wieslaw z rodziną.

Wieslaw | 2020-03-06

Bardzo dziękuję za organizację uroczystości pogrzebowych i za miłe i wielce kulturalne podejście do trudnych dla rodziny okoliczności.Cała obsługa pogrzebu była bardzo sprawna,profesjonalna,a zarazem cicha.Piękne zamówione kwiaty i przejmująca muzyka.Szczególne podziękowania dla Pani Wioletty.

Iwonna Makowska | 2020-03-04

6 lutego br. zmarła moja Mama – Barbara Scheiner. Choć spodziewaliśmy się tego, ale zawsze jest to zaskoczenie gdy się to stanie. W sprawie formalności oraz organizacji pogrzebu zwróciliśmy się do firmy Służew , konkretnie do agencji znajdującej się na ulicy Powązkowskiej 14 w Warszawie. Z przekonaniem chciałbym podziękować za profesjonalne wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji. Szereg spraw , które musiały być załatwione – zabranie, przechowanie i przygotowanie zwłok do pogrzebu, ustalenie dogodnej daty Mszy Św., opublikowanie i wydrukowanie nekrologów, pogrzebu, dostarczenie wybranej trumny, wybranego wieńca, Warta jest podkreślenia niezawodna łączność konieczna do ustalenia wielu szczegółów związanych z uroczystością pogrzebową. Na koniec sporządzono rachunki i odpowiednią dokumentację, gotowe do odbioru następnego dnia po pogrzebie. Specjalne podziękowanie przekazujemy Pani Alinie Mroczek, która bezbłędnie czuwała nad przebiegiem zlecenia oraz uroczystości. Wdzięczni jesteśmy także za wskazanie doskonałego miejsca na spotkanie rodziny po pogrzebie.

Tomasz Scheiner | 2020-02-24

Najwyższa kultura i profesjonalizm. Nasza rodzina korzystała z usług domu pogrzebowego Służew już piąty raz. Spokojne, rzeczowe i pełne empatii podejście do klienta. Fachowe, wszechstronne doradztwo i rzetelne, na bardzo wysokim poziomie wykonanie usługi. Dziękuję za pomoc w trudnych chwilach. Była ona nieoceniona.

Anna Sawicka | 2020-02-07

Składam serdeczne podziękowanie Dyrekcji oraz pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za profesjonalną organizację oraz życzliwą, pełną empatii obsługę ceremonii pogrzebowej mojej Mamy Śp. Józefy Papis. W szczególności, dziękuję Pani Wioletcie Tabace-Grabowskiej oraz Panu Jackowi Łagowskiemu za zrozumienie, wsparcie i serce jakie okazali nam w tych trudnych dla nas chwilach. Stworzyliście Państwo wyjątkowe miejsce, którego atmosfera, otoczenie, a przede wszystkim niezwykli ludzie, pozwalają przetrwać najtrudniejsze momenty ziemskiego życia.

Ewa Papis-Polakowska | 2020-02-06

Serdecznie dziękuję Pani Ali, przedstawicielce Domu Pogrzebowego Służew za okazanie niezwykłej i serdecznej pomocy. Dzięki Niej sprawy niemożliwe do załatwienia okazały się dostępne. Dziękuję za poświecenie dodatkowego czasu i poprowadzenie przez meandry spraw urzędowych, które dzięki Jej pomocy i radzie udało się załatwić na czas. Dziękuję za okazaną życzliwość i wielkie serce oraz perfekcję w organizacji!

Joanna Kis. | 2020-02-06

Dziękujemy za bardzo sprawne i szybkie zorganizowanie pogrzebu naszej Mamy, jak również za pomoc w ogarnięciu formalności, przy których niezbędna była nasza obecność. Szczególne podziękowania kierujemy do muzyków, którzy nadali tej smutnej uroczystości piękną oprawę w kościele oraz na cmentarzu podczas złożenia prochów do grobu.

Basia, Krysia i Wiesiek | 2020-02-05

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego SŁUŻEW za perfekcyjną organizację ceremonii pogrzebowej w dniu 21-01-2020 r. naszego męża, ojca i dziadka BOHDANA. Szczególnie dziękujemy Pani Barbarze za profesjonalne, a zarazem indywidualne podejście oraz wszechstronną pomoc w przygotowaniu pogrzebu. Dzięki m.in.oprawie muzycznej uroczystość była piękna i wzruszająca. Polecamy usługi Domu Pogrzebowego SŁUŻEW. W. , J. Lipiński 2020-01-30

Wanda Lipińska | 2020-01-30

Podziękowanie W imieniu swoim i mojej córki składam podziękowania dla Domu Pogrzebowego „SŁUŻEW” za organizację w dniu 09.01.2020r. uroczystości pogrzebowej mojego męża ŚP Donata Wasylczuka Szczególne podziękowania należą się Pani Elżbiecie Urbańskiej z Biura w Śródmieściu Warszawa, ul. Marszałkowska 27/35, która z ogromną empatią przez cały miesiąc towarzyszyła nam w naszej rozpaczy, do każdej z naszych wielu wizyt podchodząc z troską i ogromną cierpliwością. Dziękujemy również Panu Andrzejowi Molendzie, który w sposób niebywale ciepły, wzruszający i godny poprowadził pożegnanie. Poleceni muzycy w mistrzowski sposób przygotowali oprawę muzyczną zgodną z naszymi niestandardowymi prośbami. Dzięki Wszystkim wspaniałym ludziom wymienionym powyżej ta trudna dla nas uroczystość była pod każdym względem taką jaka powinna być. Dziękujemy z całego serca Alina Wasylczuk i Milada Wasylczuk

Alina Wasylczuk i Milada Wasylczuk | 2020-01-29

Składam podziękowanie dla pracowników Domu Pogrzebowego Służew za profesjonalną pełną taktu i powagi obsługę pogrzebu naszej Mamy Sabiny Staszewskiej który odbył się w dniu 21 stycznia 2020 roku. Rodzina

Wiesława Głowecka | 2020-01-28

Podziękowanie Pracownikom Firmy Pogrzebowej Służew Wyrazy najwyższego uznania i szacunku za profesjonalne i indywidualne podejście, empatię, pełną ciepła troskę, i odpowiedzi na wszelkie pytania związane z organizacją w dniu 13 stycznia 2020 roku złożenia prochów naszego brata, wujka i przyjaciela Josepha A.Hertera na cmentarzu. Szczególne podziękowania i wyrazy szacunku dla pani Elżbiety Urbańskiej z biura przy ul Marszałkowskiej 27/35, która w sposób bardzo ciepły poprowadziła wszystkie sprawy. Składają Joane i Gergory Moore, Diane Camillieri oraz Wojciech Hulewicz

Wojciech Hulewicz | 2020-01-20

Składam serdeczne podziękowanie pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" a w szczególności Pani Monice za profesjonalne wsparcie przy zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy. Uroczystość była piękna, wzruszająca i uduchowiona. Na pewno pozostanie w pamięci Rodziny i wszystkich żałobników. Dziękujemy.

Córka Ewa z wnuczką Sylwią | 2020-01-15

Firma Służew okazała nam wielką i wszechstronna pomoc, wprost nieocenioną - w sytuacji gdy sprawa pogrzebu bliskiej nam osoby nagle się skomplikowała. Wszystko zorganizowano wzorowo i dzięki pomocy pracowników Służewa udało się pokonać wszelkie problemy. Raz jeszcze dziękujemy.

Władysław | 2020-01-04

12 grudnia chowałam swoja przyjaciółkę.Dom pogrzebowy Służew profesjonalnie,uprzejmie,sprawnie i nie najdrożej załatwil wszystko.Polecam usługi Domu pogrzebowego Służew. Na ul. Fosa 19 szczególnie p. KAMILE.zofia Myrcik.

| 2019-12-13

Pełen profesjonalizm, wysoka kultura pracowników to podstawa do szczerych podziękowań za organizacje pogrzebu mojego taty. Szczególnie dziękuje Pani Kamili i Panom bezpośrednio uczestniczącym w uroczystości.

Dariusz Ganysz | 2019-11-20

Bardzo dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za pomoc przy zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy. Wszyscy wykazali się profesjonalizmem i wysoką kulturą. Czułam się naprawdę bezpiecznie.

Anna | 2019-08-31

Dyrekcji i Wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" składam płynące z serca podziękowania za zorganizowanie pełnej wzruszeń ceremonii pogrzebowej mojego syna Jacka Janaśkiewicz. Szczególne słowa uznania dla Mistrza Ceremonii Pana Andrzeja Molendy, który z wielkim taktem i wyczuciem poprowadził uroczystość. Mama Teresa Glice

Teresa Glice | 2019-06-10

Chciałabym jeszcze raz gorąco podziękować za pomoc w zorganizowaniu ostatniego pożegnania mojego męża. Szczególne podziękowania przekazuję dla Pani Agnieszki Kacprzak, która z wyjątkowym taktem i troską odnosiła się do wszystkich naszych próśb. Uroczystość była zorganizowana i przeprowadzona w sposób absolutnie perfekcyjny, uczestnicy byli pod wrażeniem profesjonalizmu i jakości obsługi. Dziękuje za pomoc, za cierpliwość i za bycie w kontakcie na każdy telefon.

Dorota Zielińska | 2019-05-14

Piękne podziękowania należą się Pani Edycie Gałkowskiej oraz wszystkim pracownikom z Zakładu Pogrzebowego Służew filia w Pyrach. Pani Edyta przeprowadziła mnie niezwykle sprawnie przez cały proces przygotowań pogrzebu mojej ukochanej Mamy, Teresy Banaszak (18.02.2019), wykazując się przy tym niezwykłym taktem i empatią. Prowadziła mnie "za rękę", czytając bez mała w moich myślach. Zadbała też o wspaniałą oprawę muzyczną, a śpiew, skrzypce i wiolonczela - to byli wspaniali artyści. Dali prawdziwy i poruszający koncert, budzący zachwyt i wzruszenie. Serdecznie też dziękuję całej obsłudze Zakładu za dyskrecję, dużą kulturę i punktualność.

Elżbieta Strojny | 2019-03-21

Podziękowanie za nadzwyczaj profesjonalna pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej mojej Ciotki. Pani Anna Tolon jest najlepsza wizytòwka Zakładu. Niezwykle pomocna, zawsze pod telefonem i z właściwa porada, sprawiła, że załatwianie pochòwku z dużej odległości odbywało się bezproblemowo. Ceremonia w sali pogrzebowej Zakładu przy Fosie bez zarzutu, przeprowadzona z taktem i elegancja. Serdeczne podziękowanie dla Anny Tolon, Dwie uwagi: kwartet muzyczny grał pięknie, może bardziej stosowne dla muzykòw miejsce byłoby z przodu sali, tuż obok trumny/urny, pod warunkiem ubioru stosownego do sytuacji. Doceniliśmy obecność Księdza w posłudze, docenilibyśmy bardziej, gdyby umòwionej 20-minutowej modlitwy nie zamknał w 10 minutach. Ksiadz się spieszył, jestem pewna, że tak się zazwyczaj nie zdarza.

Iwona Krysiak 23/2/19 | 2019-03-04

Wspaniała obsługa i profesjonalne podejście w tym ciężkim dniu dla rodziny i przyjaciół. Formalności zostały załatwione szybko i profesjonalnie, a pogrzeb został zorganizowany perfekcyjnie i z należytą starannością. Dziękuję obsłudze z Zakładu z Powązek.

Paweł | 2018-11-05

Chciałem gorąco podziękować za wzorową organizację pogrzebu naszego Taty Krzysztofa Kowalskiego. Pani Monika, która się nami zajmowała ujęła nas swoją życzliwością, pomocną radą i skutecznością działania. I jeszcze ciepłe słowo o muzykach - przepięknie wzbogacili swą muzyką nabożeństwo żałobne. Bardzo dziękujemy!

Witek Kowalski z Rodziną | 2018-08-08

Bardzo dziękujemy Pani Alinie Mroczek za okazaną nam pomoc przy organizowaniu pogrzebu naszej matki i tesciowej. W tej smutnej dla nas sytuacji Pani Mroczek byla po prostu wspaniala - solidna, madra i doswiadczona. Dawala nam dobre rady i byla przy tym bardzo zyczliwa. Uroczystośc przez nia zorganizowana przebiegla bardzo pieknie. Dzieki Pani Mroczek pozegnalismy mame godnie i spokojnie.

A. i P. Karwaccy z Niemiec / | 2018-07-01

Serdeczne chciałbym podziękować w imieniu swoim jak i Najbliższych za profesjonalną i bezproblemową organizację pożegnania naszego przyjaciela Erazma Pruszyńskiego. Pani Alinie a także Kierownikowi Ceremonii, najwyższe uznanie za profesjonalizm i wyrozumiałość przez okres przygotowania, w trakcie, a także po ceremoni. Ukłony od Najbliższych. Pozdrawiam serdecznie. Michał Lachowski

Michał Lachowski | 2018-06-13

W imieniu swoim i Rodziny serdecznie dziekujemy pracowikom Domu Pogrzebowego Sluzew, a w szczegolnosci Pani Alinie Mroczek za nadzwyczajnie profesjonalna organizacje uroczystosci pogrzebowej dla naszego Meza, Ojca i Dziadka Tadeusza . Dziekujemy za ogromna zyczliwosc, empatie, i zrozumienie w tak trudnej dla nas chwili. Pani Alino dziekujemy bardzo za Pani niezwykla pomoc w aranzacji uroczystosci pogrzebowych.

B. i Z. Jagiello 2018-03-25 | 2018-03-25

Wyrażamy ogromną wdzięczność i uznanie Pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za zaangażowanie, takt i kulturę przy organizacji pogrzebu naszego Syna MARCINA KOŚMIDER w dn.11.01.2018r. Z niezwykłą starannością zadbano nawet o takie detale jak piękne, z dużym poczuciem estetyki ułożenie wieńców i kwiatów. Z całego serca dziękujemy Pani BARBARZE OBUSZYŃSKIEJ za jej troskę, wsparcie i empatię. Za to, że w każdej chwili i o każdej porze dnia służyła nam radą i dbała o każdy szczegół tej smutnej uroczystości. Była dla nas jak najlepszy przyjaciel. Składamy podziękowania za piękną i wzruszającą oprawę muzyczną. Dziękujemy również wszystkim współpracującym z Państwem firmom i osobom które uczestniczyły w organizacji ceremonii. To dzięki Wam mogliśmy godnie i pięknie pożegnać naszego ukochanego Syna. Z wyrazami szacunku i wdzięczności Maria i Dariusz Kośmider.

Maria i Dariusz Kośmider | 2018-02-24

Co prawda upłynęło już trochę czasu ale pragnę bardzo, bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Państwa firmy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego Ojca Dominika Banaszka w dniu 6 października br. Szczególnie pragnę podziękować Pani Alinie Mroczek za fachową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, poświęceniu nawet prywatnego czasu w szukaniu odpowiedniego miejsca na cmentarzu oraz doradztwie i zadbaniu o KAŻDY szczegół dotyczący pogrzebu. Pragnę również podziękować Panu Wojciechowi Ziembińskiemu i Andrzejowi Szuleckiemu za wykazanie cierpliwości podczas zabierania ciała mojego Ojca z domu a także Panu Zygmuntowi Jachacy za przepiękne ułożenie kwiatów w kościele a potem na grobie Ojca. Dziękuję za wszystko i pomoc w tak trudnej chwili.

Alicja Banaszek | 2017-12-18

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego"Służew" Stare Powązki, szczególnie Pani Marysi Kordek (Służew) i Pani Alinie Mroczek za pełny profesjonalizm,miłą obsługę i dużą kulturę osobistą. Pąństwo zajęli się kompleksowo całą organizacją odciążając całą rodzinę. Za to jestem Państwu niezmiernie wdzięczna. Z wyrazami szacunku Basia Dembinska

| 2017-10-29

Bardzo dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego"Służew" Stare Powązki za profesjonalizm,zaangażowanie,odpowiedzialność,empatię i wysoką kulturę osobistą.Sprawiliście Państwo, że pożegnaliśmy naszą Kochaną Mamę Prymę Mierkiewicz godnie i uroczyście.

Zofia Dybowska-Piętka | 2017-10-25

W imieniu własnym i najbliższej rodziny pragnę złożyć podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego Służew. Doceniamy Państwa profesjonalizm i organizację ale również klasę i ogromne wyczucie taktu, które jest tak ważne dla osób pogrążonych w żałobie po stracie bliskiej osoby. Ceremonia, która upamiętniała moją zmarłą babcię – Katarzynę Rosiak – była zindywidualizowana i wzruszająca. Opowiadała właśnie o niej, przedstawiając fakty z jej życia, angażując najbliższych, zachęcając do wspomnień i pozwalając zachować w pamięci epizody z jej ciekawego i wypełnionego miłością 100-letniego życia. Pani Anna Borowik, mistrzyni ceremonii, dzięki empatii i znajomości ludzkiej psychiki, poprowadziła wspomnienie o Katarzynie wzruszająco, ciepło i bardzo przyjaźnie. Dzięki oprawie muzycznej, harmonii pianina i skrzypiec, ta skromna uroczystość stała się wzniosła i uduchowiona. Dziękujemy za tę, jakże humanistyczną ceremonię i przygotowanie Katarzyny do jej ostatniej drogi. Pozostajemy z szacunkiem, Jarosław Brożek wraz z rodzicami, Marią i Bogdanem.

wnuk, Jarosław Brożek | 2017-09-30

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za zaangażowanie w organizację uroczystości pogrzebowej mojego Taty – Tadeusza Hebda. Znakomite wyczucie chwili, dbałość o szczegóły i takt rozmów o sprawach niezwykle bolesnych dały mi ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach. Podziękowania kieruję także pod adresem pracowników Domu Pogrzebowego Służew, którzy sprawowali opiekę nad ceremonią pożegnania Taty na Cmentarzu Komunalnym Północnym w dniu 2 sierpnia 2017 r. Dziękuję za niecodzienny takt i szacunek dla powagi ceremonii. Oprawa muzyczna uroczystości także nie pozostała niezauważona. Szczególne podziękowania kieruję dla Pani Barbary Obuszyńskiej z Filii na Cmentarzu Wolskim. Doskonała znajomość procedur, umiejętność dopasowania do oczekiwań, możliwości i wyobrażeń świadczące o wysokim poziomie wykonywanej pracy, to przy tak wysokich standardach Firmy rzecz oczywista. Umiejętność stworzenia wyjątkowo ciepłych i mocno zindywidualizowanych relacji z pogrążoną w smutku rodziną Zmarłego dających poczucie więzi, wsparcia i zrozumienia jest umiejętnością szczególną i niezwykle rzadko spotykaną. Tacy pracownicy Firmy to potwierdzenie najlepszych jej rekomendacji.

Izabela Hebda-Czaplicka z Rodziną | 2017-08-23

Pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność za organizację uroczystości pogrzebowej mojego Taty Stefana w dniu 5 lipca 2017r. Dziękuję Wszystkim Pracownikom Domu Pogrzebowego "SŁUŻEW" za ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz kulturę osobistą. Szczególne podziękowania składam Pani Monice za empatię, ciepło i serdeczność. Profesjonalizm Pani Moniki na najwyższym poziomie, Jej pomoc oraz rady, były dla mnie w tych ciężkich chwilach, nieocenionym wsparciem. Bardzo serdecznie dziękuję również za piękną oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Z wyrazami szacunku córka Ewa z Rodziną

11.07.2017r. | 2017-07-11

Brakuje mi słów, aby wyrazić swoją wdzięczność za organizację uroczystości pogrzebowych mojej Mamy i zaledwie kilka miesięcy później, mojego Taty. Dziękuję Wszystkim Pracownikom za ich niezwykły profesjonalizm i zaangażowanie, kulturę osobistą i sumienność. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Moniki, która nie tylko wykazywała się ogromną pomocą, radą, ale niespotykanym profesjonalizmem. W tych trudnych chwilach była dla mnie nieocenionym wsparciem. Jeszcze raz, bardzo serdecznie dziękuję.

Katarzyna Kreft | 2017-06-27

Serdecznie dziękujemy za bardzo profesjonalną organizację pogrzebu naszego Taty Kazimierza Górskiego w dniu 4.05.2017r. Oprawa muzyczna i takt pracowników zasługują na najwyższe uznanie. Z wyrazami szacunku córki

córka E.Suchocka | 2017-05-07

Pragnę serdecznie podziękować za wielkie zaangażowanie i pomoc techniczną zmianie obsługującej pogrzeb śp. Mirosławy Popieleckiej w Kościele św. Aleksandra w dn.28.11.2016. Wielkie słowa uznania za bezinteresowne zaangażowanie, profesjonalizm i bezproblemową pomoc w obsłudze nietypowego zlecenia kwiatowego. Dodatkowo obsługa kulturalna, elegancko i stosownie ubrana do uroczystości. Wielka kultura ludzi i pełen zawodowy profesjonalizm. Za wszystko

| 2016-11-28

Z całego serca dziękuję Pani MONICE ROCHALSKIEJ - osobie niezwykle dobrej, taktownej i pełnej szacunku dla Zmarłych oraz empatii dla Ich rodzin. Dziękuję Jej Współpracownikom za kulturę i profesjonalizm. Dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny oraz przyjaciół, a również w imieniu Mojego Ukochanego ŚP BRATA - DR MED. KAROLA PURSKIEGO, bo wierzę, że, także duchem, był wśród nas i podziela naszą opinię.

Ewa Purska-Rowińska | 2016-09-30

Bardzo dziękuję pracownikom domu pogrzebowego "Służew" za organizację pogrzebu mojej mamy Ś.P Ireny Osuch

Grażyna Lipska | 2016-08-23

Składam serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego Służew na Woli za profesjonalizm i dużą kulturę przy organizacji i przebiegu pogrzebu mojej mamy Ś.P. Alfredy Łysik .

Córka Małgorzata | 2016-06-07

Razem z bratem składamy podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul.Fosa 17 w W-wie za najwyższy profesjonalizm i doskonałą organizację. W szczególności z całego serca dziękujemy Pani Ani Tolak, za: empatię, ciepło i serdeczność, oraz niezwykle indywidualne podejście do uroczystości pogrzebowej naszej mamy Ś.P Grażyny Modzelewskiej.

Ewa Lenart | 2016-04-23

Serdecznie dziękujemy Pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17, za profesjonalizm i kulturę przy organizacji pogrzebu naszego Taty ś.p. Jana Jantosa, 8 kwietnia 2016 r. Szczególne podziękowania składamy Pani Annie Tolak za pomoc i delikatność, otwartość na potrzeby rodziny oraz dla Pracowników, którzy przygotowali ceremonię pożegnania naszego Taty w Kaplicy Przycmentarnej 6 kwietnia 2016 r.

córki, Irena Jackiewicz i Anna Jantos-Wojdak | 2016-04-10

Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew", którzy zajęli się zorganizowaniem ostatniej drogi mojej Mamy. Zrobili to z empatia i kulturą. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się za piękną oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Mama kochała śpiew i muzykę. Jako dziecko marzyła o tym, aby grać na fortepianie. I choć pozostało to w sferze marzeń, to dobrze, że i po śmierci towarzyszyła jej muzyka.

Syn Wiesław | 2015-11-27

Pragniemy podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za profesjonalne i z dużą kulturą przygotowanie ostatniej drogi naszego ojca Janusza. W tak ciężkiej dla nas chwili, służyli radą i pomocą. Formalności ograniczone były do minimum. Oprawa i przebieg ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. W imieniu własnym i żałobników dziękujemy za „piękny” pogrzeb.

P. Grudnik z rodziną | 2015-10-02

Składamy podziękowania dla całego zespołu Domu Pogrzebowego “SŁUŻEW” za organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej śp. Wojciecha Łuczaka. Dbałość o niezbędne szczegóły oraz profesjonalne, sprawne, taktowne działanie obsługujących tę uroczystość były wsparciem dla najbliższych i wyeliminowały troskę w tej trudnej chwili. Z wyrazami wdzięczności i szacunku. Najbliżsi.

| 2015-08-28

Składamy podziękowania dla całego zespołu Domu Pogrzebowego “SŁUŻEW” za organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej śp. Wojciecha Łuczaka. Dbałość o niezbędne szczegóły oraz profesjonalne, sprawne, taktowne działanie obsługujących tę uroczystość były wsparciem dla najbliższych i wyeliminowały troskę w tej trudnej chwili. Z wyrazami wdzięczności i szacunku. Najbliżsi.

Elżbieta Łuczak oraz Katarzyna i Robert | 2015-08-28

Pragniemy bardzo podziękować Pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, a w szczególności Pani Barbarze z filii na ul. Wolskiej 180/182 za życzliwość i zaangażowanie w organizację pogrzebu śp. Władysława Tadeusza Roszczyka oraz Panom: Zygmuntowi, Adamowi, Tomaszowi i Arturowi za profesjonalną i taktowną obsługę uroczystości.

Żona, Córka, Wnuki i Prawnuki śp. Władysława Tadeusza Roszczyka | 2015-05-04

Bardzo dziękujemy za organizacje pogrzebu mojego taty Bolesława Redo który odbył się w dniu 01.04.2015 na cmentarzu wolskim.W szczególności za takt i troskę Pani w filii na cmentarzu wolskim oraz pozostałym pracownikom domu pogrzebowego Służew.

Beata Mętlak | 2015-04-30

Uprzejmie dziękujemy pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za przygotowanie pochówku naszego taty, a przede wszystkim Pani Alinie i Pani Agnieszce, że w tak trudnej chwili dla nas służyły radą i pomocą. Pracownicy zakładu ze szczególną empatią poprowadzili nas przez kolejne etapy przygotowań, o których nic nie wiedziałyśmy. Oprawa muzyczna piękna. Szczególne podziękowania dla mistrza ceremonii Pani Anny Borowik za kulturę osobistą i spełnienie oczekiwań rodziny zmarłego. Dziękujemy również za organizację i nadzór nad wszystkim i współpracującymi z Państwem firmami i osobami, które brały udział w tej smutnej ceremonii. Pracownicy dyskretnie, ale sprawnie nadzorowali nad przebiegiem każdego etapu tej smutnej dla nas uroczystości. Delikatność i wyczucie na każdym etapie załatwienia formalności, pozwoliła nam łatwiej znieść te trudne chwile. Z wyrazami podziękowania - córki zmarłego Ryszarda Grundmana, Iwona i Małgorzata.

córki;iwona i Małgorzata | 2015-04-22

Serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17 za profesjonalizm i kulturę przy organizacji pogrzebu mojego męża ś.p. Edwarda Stachnika. Szczególnie serdecznie dziękuję Pani Violettcie Tabaka.

Danuta Stachnik | 2015-02-28

W imieniu swoim i rodziny serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17 w Warszawie,a szczególnie Pani Violetcie Tabace za miłą i empatyczną pomoc, indywidualne podejście oraz niezwykły profesjonalizm z jakim zorganizowano pogrzeb mojego teścia Śp.Wacława Kolarczyka.

Tenczo Dełczew | 2014-11-06

Serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego “Służew”,a w szczególności dla Dyrektora Jana Szczucińskiego,pani Anny Tolak oraz pana Sylwestra Onisk za profesjonalne i wysoce kulturalne zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu ŚP Tadeusza Grąbala. Wzruszająca ceremonia ułatwiła nam pożegnanie kochanego Męża,Ojca,Dziadka i Pradziadka. Serdeczne dzięki

Żona i Rodzina Zmarłego | 2014-09-22

Bardzo serdecznie dziękujemy P. Jankowi Szczucińskiemu i P. Violetcie Tabace oraz pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ulicy Fosa 17 w Warszawie za wyjątkową życzliwość,empatię oraz doskonałą organizację ceremonii pogrzebowej naszej Mamy, Łucji Wilczyńskiej. Urszula i Grzegorz Wilczyńscy

Urszula i Grzegorz Wilczyńscy | 2014-03-24

Serdecznie dziękuję za profesjonalną, dyskretną i kulturalną obsługę mojego zlecenia przez Waszych współpracowników, a szczególnie pani Violetcie Tabaka, która z prawdziwym znawstwem i subtelnością poprowadziła organizację, jakże smutnej i trudnej, ostatniej drogi mojej zmarłej Mamy w dn. 18.03.2014r.

Adam Seremento | 2014-03-21

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za profesjonalizm, kulturę osobistą, zrozumienie w tak trudnych dla nas chwilach, wszelkie sugestie i wielką pomoc. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zorganizowanie w dniu 11.03.2014r. tak pięknie ostatniej drogi Naszej Mamy.

Monika Stempke, Beata wraz rodzinami | 2014-03-12

W imieniu rodziny Śp. Jerzego Stańczykowskiego chcę bardzo podziękować za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Na każdym etapie począwszy od ustalania szczegółów, tu dziękujemy pani Agnieszce Kacprzak, poprzez pożegnanie w siedzibie firmy i w końcu podczas ceremonii pogrzebu pracownicy wykazali się taktem i empatią. Nie było żadnych problemów i kłopotliwych sytuacji które mogłyby zakłócić powagę ceremonii. Dziękujemy też za oprawę wokalno-muzyczną na b.dobrym poziomie (a wiem co mówię - mamy w rodzinie artystów muzyków). Jeszcze raz dziękujemy i polecamy.

Andrzej Stańczykowski | 2014-03-10

Bardzo,bardzo serdecznie dziękujemy pracownikom Domu Pogrzebowego Służew przy ul.Fosy w Warszawie za przygotowanie i poprowadzenie świeckiej uroczystości pogrzebowej naszej Mamy, Babci i Prababci Lucyny Markiewicz.Uroczystość została przygotowana z wielkim profesjonalizmem,kulturą. Byliście zawsze tam gdzie Was potrzebowaliśmy. Pięknie przygotowano oprawę muzyczną. Szczególne podziękowania dla mistrza ceremonii Pana Michała Millera za wielki takt, kulturę osobistą i spełnienie oczekiwań uczestników ceremonii. Dziękujemy syn Lech z rodziną

Monika i Lech | 2014-02-28

W imieniu swoim i rodziny serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17 w Warszawie oraz Pani Violetcie Tabace za ogromną kulturę, radę, indywidualne podejście oraz niezwykły profesjonalizm z jakim zorganizowano pogrzeb mojej Babci ŚP. Jadwigi Bartosiewicz.

Dorota Borowska 2014-01-14 | 2014-01-14

Bywają w życiu człowieka chwile, kiedy jest mu szczególnie trudno. Żal i ból po stracie bliskiej osoby paraliżują własną aktywność. Jakże wówczas przydaje się pomocna dłoń. I właśnie wtedy kiedy odszedł od nas śp Tadeusz spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, taktem, zrozumieniem i konkretną pomocą okazaną nam przez P.Monikę Rochalską.Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi SŁUŻEW za pomoc , radę, indywidualne podejście oraz profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej.Wasza życzliwość przetrwa w Nas tak długo jak pamięć o Tadeuszu.Dziękujemy.

Mariola Popławska z Rodziną | 2013-12-27

Pragniemy podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego"Służew" przy ulicy Fosa 17 w Warszawie za profesjonalną organizację pogrzebu naszego kochanego Męża, Taty i Dziadka, który odbył się 23.11.2013 roku w kosciele św Dominika. Szczególne podziękowania dla Pani Agaty.

rodzina Szymańskich i Wysockich | 2013-11-28

W imieniu swoim i całej rodziny chciałbym gorąco podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17 w Warszawie oraz Pani Marioli Onel Marambio za ogromną kulturę oraz niezwykły profesjonalizm, z jaką zorganizowała pogrzeb naszej mamy ŚP. Alicji Perskiej. Na każdym etapie załatwiania spraw spotkaliśmy się z wielką wyrozumiałością, taktem i zaangażowaniem każdego Pracownika Domu Pogrzebowego "Służew". Podziękowania kierujemy również do Pana, który pięknie grał na skrzypcach i Pani, która śpiewała anielskim głosem podczas ceremonii pogrzebowej, dziękujemy za pełny profesjonalizm. Rodzina 2013-11-23

| 2013-11-23

Podziękowanie Pragniemy podziękować Personelowi Domu Pogrzebowego Służew w Warszawie, za profesjonalną obsługę związaną z pogrzebem Ryszarda Zelwiańskiego. Dziękujemy serdecznie także Panu Michałowi Millerowi za ułożenie scenariusza i poprowadzenie ceremonii Ostatniego Pożegnania zmarłego zgodnie z oczekiwaniem Rodziny. Żona Joanna Hanke i Pasierb Jacek Markowski Warszawa, dnia 14 października 2013

| 2013-11-05

Serdeczne podziękowanie za pełen profesjonalizm pracowników zakładu Służew - a w szczególności dla Pani Aliny Mroczek z fili na ul. Powązkowskiej, która przyjęła moje zlecenie i poprowadziła je od A do Z. Bardzo dziękuję Pani Alino.

Paweł Kacperski | 2013-09-03

Pragnę podziękować personelowi Domu Pogrzebowego"Służew" za profesjonalną obsługę,oraz pani Violi i pani skrzypaczce za piękny pogrzeb mojej mamy w dn.26.08.2013r.

Joanna Matusiewicz | 2013-09-02

W życiu rodzica najboleśniejszy jest moment, gdy trzeba pochować Swoje Dziecko... Chcieliśmy podziękować za niezwykły takt, okazany szacunek i profesjonalizm, który w tak trudnych dla Nas chwilach był niezbędny dla przetrwania i zorganizowania przepięknego (w każdym szczególe), świeckiego pożegnania i pochówku naszej Ukochanej Córeczki Bereniki Kwiatkowskiej w dn. 2 grudnia 2011 r. Dożyła tylko drugich urodzin. Szczególne podziękowania kierujemy dla Panów, którzy przyjechali po ciało córeczki oraz dla Pana Michała Mistrza Ceremonii - za szczere zaangażowanie. Dziękują rodzice.

Ania i Błażej | 2013-08-13

Serdeczne podziękowania dla Pani Barbary Obuszyńskiej, Pani Agnieszki Kacprzak i innych pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” za profesjonalną obsługę, wysoką kulturę oraz piękne zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu mojej Mamy Śp. Haliny Rydzewskiej składa Andrzej Rydzewski z rodziną.

Andrzej Rydzewski | 2013-08-01

Serdeczne podziękowania dla pracowników Domu Pogrzebowego "Służew" przy Cmentarzu Wolskim za ogromną kulturę oraz niezwykłą profesjonalność, z jaką przygotowali pogrzeb naszego Męża, Ojca, Dziadka i Pradziadka, ś.p. Zbigniewa Wroniaka.

rodzina | 2013-07-31

W imieniu swoim i całej rodziny chciałbym tą droga bardzo gorąco podziękować za zorganizowanie i przebieg pożegnania i uruczystości pogrzebowej mojej mamy. Na każdym etapie tego bolesnego dla nas faktu, jakim jest odejście bliskiej osoby spotkaliśmy się z wyrozumiałością, taktem, kulturą, zaangażowaniem każdej z osób które zaangażowane były we wszystkie czynności godnego spoczynku. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pani Tatiany Frączak-Cieślak z filii na Ursynowie za profesjonalne, wielce empatyczne i ludzkie podejście w stosunku do mojej rodziny w tych ciężkich dla nas chwilach.

Jakub Andziak | 2013-06-13

Z całego serca dziękujemy pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" oraz Panu Michałowi Millerowi za profesjonalne, a jednocześnie niezwykle empatyczne podejście do nas w trudnych dniach po śmierci naszego Męża i Ojca oraz wzorowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Oby każdy miał tak pełną ciepła i godności ostatnią drogę!

Barbara i Beata Łazarz | 2013-06-04

Chciałem serdecznie podziękować zakładowi pogrzebowemu Służew za organizację pogrzebu mojej Mamy Hanny Góreckiej. Pogrzeb był zorganizowany nie standardowo zgodnie z moimi zaleceniami. Obecnie w środę 13 marca Br Zakład Pogrzebowy Służew organizował będzie pogrzeb mojej Cioci. Dziękuje

Robert K | 2013-03-11

Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszej Najukochaszej Siostry Grażynki Żochowskiej. Dziękujemy za profesjonalizm,serdeczność,uprzejmość, klasę i wszystko co nam w tym dniu było potrzebne

Siostry Grażynki i Siostrzenica Ewa | 2013-01-28

Serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego "Służew" w tych trudnych dla nas chwilach, za wyrozumiałość, za takt w każdym momencie, oraz za wzorową organizację uroczystości pogrzebowej Ś.P. Romualda składa: Żona z rodziną

Danuta Główka | 2012-06-26

Serdeczne podziękowania dla Pani Violetty Tabaka i pracowników Domu Pogrzebowego Służew przy ul. Fosa 17 w Warszawie, za profesjonalną obsługę, wysoką kulturę, okazanie taktu, zrozumienia oraz piękne zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu mojego Taty śp. Zbigniewa Chodorowskiego w dniu 18 kwietnia 2012 r. składa Iwona Giza.

Iwona Giza | 2012-04-19

Pragnę podziękować personelowi Domu Pogrzebowego "Służew" za znakomitą organizację pogrzebu mojej matki w dniu 08. 11. 2011 r. Z całego serca dziękuję.

Jacek Jasion | 2011-11-08

Bardzo dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za sprawne,

taktowne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszego Syna, Męża, Taty, Brata i Dziadka

ŚP

Stanisława Kazimierza Poniatowskiego

która odbyła się 20 października 2011 r. na cmentarzu w Grabowie

rodzina

 

rodzina | 2011-10-25

Drodzy Państwo – zwracam się do firmy Służew ze słowami podziękowania i to w całym tego słowa znaczeniu, a podziękowanie pragnę złożyć za profesjonalność solidność i miłe oraz ciepłe bycie wtak trudnych chwilach dla każdego w załatwianiu oraz w omówieniach pochówku bliskiej osoby. Pragnę osobiście złożyć najmocniejsze i z całego serca płynące podziękowanie Pani Monice Rochalskiej za pomoc ludzką – psychiczną, tak cierpliwą i serdeczną oraz pełną elegancji w tak trudnych dla mnie chwilach. Firmo Służew i Pani Moniko – dziękuję bardzo za wszystko.

L. Leska-Rajska | 2011-07-15

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za sumienność, z jaką przygotowali Państwo pogrzeb naszej 102 letniej seniorki rodu Mamy, Babci i Prababci, ś.p. Barbary Nowak.

Dziękujemy za uwzględnienie wszystkich naszych potrzeb i sugestii, szacunek, delikatność i ciepło w kontaktach z nami. Szczególnie piękna była oprawa Mszy Świętej.

córka z rodziną | 2011-07-07

Szanowni Państwo, w dniu 11 maja b.r. zorganizowaliście pogrzeb Mirosława Salamucha, mojego Taty. Byliśmy bardzo zadowoleni z całej organizacji pogrzebu. Dziękowaliśmy firmie, był też zamieszczony w gazecie nekrolog z podziękowaniem dla firmy.

Jednakże wobec upływu czasu od pogrzebu, przebywając nadal w wielkim smutku po utracie bliskiej osoby, zdaliśmy sobie sprawę, że tak wspaniała obsługa nas, klientów, przez firmę możliwa była dzięki Pani Monice Rochalskiej, która załatwiała z nami wszystkie formalności.

To właśnie Pani Monice skłądamy te podziękowania i wielką wdzięczność za nadzwyczaj serdeczne, ciepłe i przy tym profesjonalne nas przyjęcie.

To dzięki Pani Monice zorganizowanie pogrzebu nie było dla nas ciężarem w tak trudnym momencie.

Pani Moniko dziękujemy ponownie za wielki takt, kulture i spokój z jakim nas Pani przyjęła, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego.

E. Szadkowska-Bieniek | 2011-06-13

Od 20 lat załatwiam wszelkie rodzinne sprawy pogrzebowe przez firmę „Służew”. Firmę tę wielokrotnie rekomendowałem moim krewnym i znajomym. Wszyscy jesteśmy zgodni w ocenie, iż firma „Slużew” świadczy usługi na najwyższym profesjonalnym poziomie. Jest wręcz wzorem jak firma pogrzebowa winna być zorganizowana i winna działać. Usługi tej firmy mogę wszystkim bez wahania zarekomendować. Napisane po pogrzebie naszej mamy Anny

syn | 2011-05-18

Składamy serdeczne podziękowanie dla pracowników Domu Pogrzebowego Służew za okazaną serdeczność i za profesjonalne przygotowanie uryczostości pogrzebowej naszego Męża, Taty i Dziadka, który odbył się w dniu 11.05.2011 na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

żona, córka z mężem, syn i wnuczek | 2011-05-18

Szanowni Państwo,

W dniu 4 kwietnia b.r. orgniazowaliście Państwo pogrzeb mojego Dziadka – Jana Góreckiego. Trochę późno, niemniej jednak chciałbym przekazać Państwu mooje podziękowania za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie całej uroczystości pogrzebowej. Obsługa całości przez Państwa pracowników była przeprowadzona niezwykle profesjonalnie, co jest niezwykle ważne w tych trudnych dla najbliższych zmarłego chwilach.

Proszę o przekazanie moich podziękowań wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje i obsługę tego pogrzebu.

M. Trzebiatowski | 2011-04-30

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za sumienność, z jaką przygotowali Państwo pogrzeb naszego Męża, Taty i Dziadka, ś.p. Zygmunta Jana Hlebowicza. Dziękujemy za uważne wsłuchanie się w potrzeby, szacunek, delikatność, ciepło w kontaktach z nami i Państwa rzetelność.

Wszystko to było dla nas ważnym wsparciem i pomogło przeżyć te trudne dni. Dziękujemy.

J. Hlebowicz z rodziną | 2011-02-14

Składam gorące podziękowania dla Pani Wioletty Tabaka za serce, jakie włożyła w uroczyste, godne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego Męża, ś.p. Mieczysława Tadeusza Kwoczyńskiego, która odbyła się 12 stycznia 2011 r. na starym cmentarzu służewskim.

Serdeczne Bóg Zapłać składam wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”, a wszczególności Paniom  Annie Tolak, Agacie Babik oraz Panu Wojtkowi Włodkowskiemu za okazaną pomoc i życzliwość, z jaką się spotkałam w tych trudnych dla mnie chwilach.

T. Kwoczyńska | 2011-01-12

Kiedy odchodzi od nas bliska osoba, ból i smutek ograniczają nasze myślenie i racjonalne działanie. Wtedy to często na naszej drodze stają ludzie, którzy wyciągają pomocną dłoń w naszym kierunku. Takie cierpienie nie ominęło również i nas, najbliższych ś.p. Henryki Rakowskiej która odeszła do Domu Ojca 8 października 2010.

Wtedy to, poza przyjaciółmi, na naszą prośbę pomocną dłoń wyciagnął Dom Pogrzebowy „Służew”.

Dzięki kompetencji pracowników organizacja pogrzebu naszej nieodżałowanej siostry i cioci nie była zawiłą i krętą drogą, którą bardzo często musi przejść zrozpaczona rodzina, ale pełną delikatności i zrozumienia formalnością.

Również dzięki zaangażowaniu i fachowości Panów, których Dom Pogrzebowy „Służew” skierował do obsługi uroczystości pogrzebowych, ostatnia ziemska droga naszej ukochanej osoby była drogą pełną szacunku, godności i honoru.

Za wszelką pomoc oraz wyświadczone dobro w tych ciężkich dla nas chwilach skłądamy gorące, płynące z głębi naszych serc podziękowania całemu zespołowi pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” w Warszawie.

siostra z mężem oraz cała rodzina | 2010-10-26

W dniu 28.09.2010 odbył się pogrzeb mojego męża ś.p. Tomasza Wacha, adiunkta Warszawskiej Szkoły Zarządzania, wieloletniego specjalisty – legislatora w Ministerstwie Pracy i Polityki oraz Sejmie. Organizatorem ceremonii był Zakład Pogrzebowy „Służew”.

Profesjonlizm personelu oraz rzetelność i sumienność załatwiania pochówku w tym ostatecznych rozliczeń finansowych, a także takt i delikatność jaki okazano rodzinie przy załatwianiu wszelkich formalności zasługuje na uznanie.

Możliwość – tylko w gronie najbliższych – skupienia się przy trumnie ś.p. Tomasza w Kaplicy Przycmentarnej chcącej osobiście pożegnać zmarłego była bardzo ważna. Ten – choć krótki moment – pozwolił na spędzenie z Nim ostatnich chwil. W tym miejscu rodzina mogła, po raz ostatni, poczuć duchową więź i w pewnym sensie obecność tego, który musiał opuścić najbliższych mu ludzi.

Powaga i zachowanie wszystkich pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” uczestniczących w ceremoii Mszy Świętej w kościele O.O. Domikinaów, a następnie bardzo dobra organizacja pochówku na Cmentarzu Służewskim przy ul. Fosa nie budziła żadnych zastrzeżeń i zasługuje na podziękowanie.

W. A. Wach (żona) | 2010-09-29

Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność i podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu „Służew” za profesjonalną obsługę, za to że w tak trudnych dla mnie chwilach okazali mi zrozumienie i ciepło. Szczególnie dziękuję Pani Agacie Babik za całkoształt.

mąż T. Trautman | 2010-09-07

Szanowna i Droga Pani Moniko,

chciałabym Pani podziękować za wszystko, co Pani uczyniła, aby jak najgodniej i jak najlepiej pożegnać mojego Tatę, ś.p. Jerzego Rakowskiego.

Pani ciepło, spokój, cierpliwość, takt, zaangażowanie w sprawy formalne na równi z ogromnym zorganizowaniem, to w pełni profesjonalne wsparcie w tak trudnych chwilach. Efektem Pani starań było przepięknie zorganizowane pożegnanie zarówno w kaplicy jak i na cmentarzu, niezakłócony niczym spokój i możliwość przeżywania ciężkich chwil naszej Rodziny w należytym w takiej chwili spokoju, bez oabw, że napotkamy jakiekolwiek trudności.

Dziękuję także wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” z którymi miałam naprawdę ogromną przyjemność spotkać się, za niespotykane ciepło i szacunek jakim otoczyliście mnie i Tatę oraz za ogromność staranność z jaką zadbaliście o wszystko w tym smutnym momencie mojego życia.

K. Kosmala | 2010-07-08

Na ręce Pani Aliny Mroczek składam wyrazu ogromnej wdzięczności i podziękowań dla Pani i wszystkich (!) Panów za niecodzienną kulturę i sprawną organizację przy pogrzebie mojego Brata Janusza Jabłkowskiego.

Postawa całego zespołu była nam ogromną, psychiczną pomocą w tych trudnych chwilach. Z pełnymi wdzięczności wyrazami szacunku.

siostra Aniela | 2009-07-31

Witam serdecznie,

Po raz drugi korzystałem z Państwa usług, najpierw jako wnuk osoby zmarłej, niedawno jako syn zmarłego.

Chciałbym się wypowiedzieć na temat Państwa usług.

Dla rodziny dotkniętej taką tragedią jest to bardzo trudny czas, każdy chciałby, aby „ostatnie pożegnanie” było godne osoby, która odchodzi.

Towarzyszy temu stres, obawa czy wszystko będzie dobrze…

Ponieważ zaufałem Wam po śmierci Dziadka – zaufałem i teraz.

Słusznie, spisali się Państwo pięknie  a ceremonia choć smutna – pozostanie niezapomniana…

Panowie z Zakładu Służew podeszli do wszystkiego z sercem, taktem, wyczuciem. Mistrz ceremonii (niestety nazwiska nie pamiętam) zajął się wszystkim. Wszelkie małe prośby na miejscu zostały spełnione, chociażby ta, by karawan nie jechał zbyt szybko (mam chorą Matkę).

Ani przez moment nie czułem, że jest to rutyna, że to dla Panów kolejny pogrzeb tego dnia. Pełen profesjonalizm. Obsługa była poważna, grzeczna, a podczas grania marszu pogrzebowego Panowie stali z pełną powagą w czterech rogach trumny co stanowiło niezapomniany, wzruszajacy obraz.

Podobnie jak mowa mistrza ceremonii na cmentarzu, pełna wzruszeń i powiedziana w piękny sposób.

Wiele szczegółów złożyło się na piękne pożegnanie mojego Ojca, szczegółów oraz spraw bardzo ważnych.

Chciałem w imieniu swoim oraz rodziny podziękować z całego serca.

Waszą firmę będę polecał osobom dotkniętym tragedią utraty kogoś bliskiego i na pewno przyjdę do Was jeśli sam pogrążę się w smutku, choć mam nadzieję, że nie nastąpi to szybko.

Sprawa dotyczy pogrzebu Janusza Królaka na cmentarzu w Pyrach 14 stycznia b.r.

Pozdrawiam cały zespół D.P. Służew.

J. Królak | 2009-01-30

Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie ostatniego pożegnania i pochówku naszej Mamy Danusi Sikorskiej.

Szczególne podziękowania za serdeczność, takt i wyrozumiałość Paniom Agacie Babik i Paulinie Szysz. Jesteśmy również wdzięczne Panom, którzy przewozili naszą drogą Mamę ze szpitala w Międzylesiu, dyżurowali w trakcie pożegnania w kaplicy Domu Pogrzebowego „Służew”, przewozili Ją do Kościoła w Rembertowie i na Cmentarz w Zielonce. Obsługa Państwa Domu była w pełni profesjonalna, serdeczna i taktowna.

córki Małgorzata i Elżbieta | 2008-08-20

Bardzo dziękujemy Państwu za dobrą i profesjonalną organizację pogrzebu naszego dziecka. szczególnie chcielibyśmy podziękować Państwa pracownikowi – panu (niestety nie znamy imienia) który towarzyszył nam podczas mszy i na cmentarzu. Chcielibyśmy podkreślić, że nie był tylko pracownikiem wypełniajacym swoje obowiązki, ale również uczestnikiem tego wydarzenia, co było dla nas ważne. Proszę przekazać mu nasze serdeczne podziękowania i wyrazy uznania.

M. i M. Opęchowscy | 2008-01-28

Pragnę serdecznie Państwu podziękować w imieniu swoim i moich najbliższych za pełną zrozumienia, dyskrecji i profesjonalizmu pomoc – bo nie nazwałabym Państwa wsparcia usługami – zarówno podczas załatwienia niezbędnych formalności związanych z pogrzebem mojej Mamy – Krystyny Lau – jak i w dniu Jej pogrzebu.

Szczerze przyznaję, że byłam bardzo miło zaskoczona sposobem Państwa pracy, szczególnie pełnym empatii podejściem do sytuacji, możliwością spokojnej rozmowy – w przeciwieństwie do osób co do których spodziewalibyśmy się zrozumienia, czyli lekarzy i księży, a których mieliśmy tę watpliwą przyjemność napotkać podczas tych niezwykle trudnych dla nas dni.

Pragnę szczególnie podziękować Pani Monice Rochalskiej za wszelką pomoc i za dobre słowo, którym wspierała mojego Tatę, siostrę i mnie. Jeszcze raz bardzo za wszystko dziękujemy.

M. Lau | 2007-08-13

Serdecznie dziękujemy za profesjonalną, życzliwą i serdeczną obsługę i organizację pogrzebu mojego Taty Józefa Papisa. W szczególności dziękujemy Pani Ani Tolak oraz Panu Wojciechowi za wsparcie i serce jakie okazali nam w tych trydnych dla nas chwilach.

E. Papis-Polakowska | 2007-04-20

W imieniu swoim i mojej rodziny pragnę złożyć podziękowania dla pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” a wszczególności dla Pani Wioletty Tabaki za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych moich bliskich – Babci i Taty.

Profesjonalizm Państwa, a przede wszystkim zwyczajna ludzka serdeczność pomogły nam przebrnąć przez trudy formalności w tych najcięższych dla każdego człowieka chwilach. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

córka I. Makowska | 2007-03-09

Szanowni Państwo,

W imieniu własnym jak również całej rodziny chcieliśmy serdecznie podziękować za przygotowania, rady i realizację pogrzebu naszej Siostry i Szwagierki Zuzanny Tyblewskiej, który miał miejsce dnia 20 lutego 2007 roku.

Podczas Mszy Świętej w kościele Najświętszego Zbawiciela zarówno organizacja, punktualność jak i przepiękna polecona muzyka stwarzały godną oprawę smutnej uroczystości. Podobnie było na cmentarzu w pyrach podczas samego pogrzebu.

Takt i kultura osób – pracowników Państwa instytucji zasługuje na wyrazy szczególnego uznania. Jeszcze raz dziękujemy za bardzo dobrą organizację uroczystości pogrzebowych.

B. Kapuścińska i A. Kapuściński | 2007-02-23

Pragnę serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi i wszystkim Pracownikom Domu Pogrzebowego za godne przygotowanie pogrzebu mojej córki, ś.p. Madzi Ligęza. Dziękuję za wyrozumiałość, za pomoc w najtrudniejszych dla mnie chwilach  życia.

Serdeczne podziękowanie pragnę złożyć wszystkim tym, którzy utulili moje ukochane Dziecko na wieczny spoczynek, za zamknięcie Jej szeroko otwartych przerażonych oczu i ust, otwartych w niemym krzyku.

Dziękuję za godne pożegnanie Madzi w Domu Pogrzebowym, Kościele i na Cmentarzu – miejscu Jej wiecznego spoczynku.

Łączę wyrazy szacunku.

matka W. Galińska-Ligęza | 2006-10-12

12 lat temu Dom Pogrzebowy „Służew” zajmował się pogrzebem mojej Mamy, a obecnie – w sierpniu 2006 roku pogrzebem mojego Taty.

Cudowna atmosfera, ogromna życzliwość i kompetencje wszystkich bez wyjątku pracowników D.P Służew sprawiły, że ogromny ból związany z odejściem moich ukochanych Rodziców był do zniesienia w tych ciężkich dniach pogzrebu i przygotowań do niego. Jest to bez wątpienia wielka zasługa właściciela i szefa Domu Pogrzebowego „Służew” – p. Jana Szczucińskiego. Jaka szkoda, że nie możemy stykać się z Takimi Ludźmi w  życiu codziennym załatwiając inne usługi. Serdecznie dziękuję.

B. Czerniak | 2006-08-22

Jesteśmy pełni uznania i wdzięczności za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy. Szczególne słowa podziękowania kierujemy dla pana który był mistrzem ceremonii i kierował przebiegiem uroczystości z tak wielkim taktem i kulturą, że czuliśmy się dumni iż tak godnie pożegnaliśmy najbliższą nam osobę.

H. Rydzyńska | 2006-06-21

Szanowni Państwo,

Dom Pogrzebowy „Służew” już po raz drugi, w okresie ostatnich trzech lat, organizował uroczystości pogzrebowe członków najbliższej mi rodziny.

Z dużą satysfakcją chciałbym podkreślić i podziękować za takt, sprawność i profesjonalizm realizacji organizowanych przez Państwa uroczystości pogrzebowych.

Szczególnie chciałbym podziękować za organizację i nadzór nad wszystkimi współpracującymi z Państwem firmami i osobami, które brały udział w przeprowadzeniu pogrzebu mojej Mamy w dniu 11.04.2006 r. na cmentarzu północnym w Warszawie.

Cała uroczystość została zorganizowana i przeprowadzona w sposób absolutnie perfekcyjny i godny najwyższego uznania. Wszystko i wszędzie było tak jak w najsprawniej zorganizowanej firmie i cały czas miałem świadomość dyskretnego ale bardzo sprawnego nadzoru pracowników D.P. Służew nad przebiegiem każdego elementu tej smutnej dla mnie uroczystości.

Współpracujący z Państwem Pan Borowik – mistrz ceremonii świeckiej – prowadził uroczsytość pożegnania mojej mamy z dużym wyczuciem i dostojeństwem.

Równie duże wyrazy uznania dla Pana nadzorującego przebieg uroczystości na cmentarzu (niestety nie znam Jego nazwiska) oraz dla Pani Doroty Szuby, która sprawnie i z dużym taktem prowadziła moje zlecenie od samego początku.

Według staropolskiej tradycji, ostatnią powinnością syna wobec Matki jest Jej godne pogrzebanie. Dzięki Państwa firmie mogłem tego dokonać.

Z poważaniem A. Nowak

A. Nowak | 2006-04-12

Bardzo gorąco pragnę podziękować za wspaniale, z orgormnym taktem i kulturą, świetnie zorganizowany pogrzeb mojego męża Mariana Witolda Godzisza, który odbył się 13.01.2006 roku na Bródnie. Szczególne podziękowanie kieruję do p. Tatiany Frączak Cieślak za profesjonalizm, prawdizwe człowieczeństwo i ogromną pomoc w załatwieniu trudnej sprawy grobu rodzinnego. Czułam troskę i serdeczność jakby Pani Tatiana była kimś bardzo bliskim. Bardzo bardzo dziękuję!!!

Ogromną wdzięczność i wyrazy uznania chcę złożyć na ręce Mistrza Ceremonii p. Zygmunta Jachacego, który w niezwykle trudnych warunkach (na pogrzebie było ponad 300 osób) wykazał się inteligencją, niezwykłą pomysłowością, m.in. w układaniu kwiatów i troską o komfort najbliższej rodziny. Dziękuję Panu za wszystko!!!

M. Godziszowa | 2006-01-31

Serdecznie dziękuję za nadzwyczaj staranne, profesjonalne i kulturalne zorganizowanie uroczystości pożegnalnej i pogrzebowej ś.p. Grzegorza Kępińskiego. Dzięki całemu personelowi zakładu „Służew” z mistrzem ceremonii włącznie, te bolesne i bardzo ciężkie chwile łatwiej było przetrwać. W imieniu całej rodziny dziękuję.

żona S. Kępińska | 2005-09-28

Pragniemy przekazać wyrazy naszej wdzięczności Pani Tatianie Frączak oraz wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”, za to iż wspaniałą organizacją, pełnym profesjoanlizmu zaangażowaniem i wielką dyskrecją sprawili że dostojnie i bez najmniejszych zakłóceń mogliśmy towarzyszyć Pawłowi Różańskiemu w Jego ostatniej ziemskiej drodze. Dziękujemy z całego serca.

A. i M. Różańscy | 2005-09-13

W imieniu rodziny i Zarządu Głównego Mazowieckiego Towarzystwa „Powrót z U” wyrażamy głęboką wdzięczność Domowi Pogrzebowemu „Służew” za w pełni profesjonalną, bardzo sprawną, kulturalną i godną obsługę pogrzebu naszego nieodżałowanego Przyjaciela, Prezesa ś.p. Zbigniewa Rutkowskiego.

Bardzo wysoka kultura osobista pracowników, których cechuje niesłychana delikatność i wyczucie, na każdym etapie załatwiania formalności, pozwoliła Rodzinie i nam, jego najbliższym współpracownikom, łatwiej znieść te trudne chwile.

Z szacunkiem .t Rutkowski, M. Wojciechowski, P. Słomczyński

współpracownicy | 2005-08-23

Serdecznie dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej cioci Krystyny Wilkoszewskiej. Formalności prowadziła Pani Wioletta Tabaka, która wykazała się wysoką kulturą i profesjonalizmem. Serdeczność, cierpliwość, dobra informacja – to elementy potrzebne rodzinie zmarłego w tak trudnych chwilach. Będę polecać Państwa usługi. Wdzięczna za pomoc Krystyna.

siostrzenica Krystyna | 2005-05-31

W imieniu pogrążonej w żałobie rodziny i swoim własnym wyrażam Panu Dyrektorowi Janowi Szczucińskiemu i wszystkim Pracownikom Domu Pogrzevbowego „Służew” w Warszawie  bardzo serdeczne podziękowanie za godne przeprowadzenie wszystkich czynności z odprowadzeniem naszej Kochanej Zmarłej ś.p. Adeli Kaźmierczak z domu Borowiec na miejsce wiecznego spoczynku.

Szczególnie dziękuję za profesjonalne, pełne serdeczności, taktu i ciepła świadczenie wszystkich usług od początku aż po ułożenie wieńców i wiązanek kwiatów w dniu 4 stycznia 2005 r. na cmentarzu parafialnym w Komorowie koło Warszawy. Za to wszystko składam staropolskie BÓG ZAPŁAĆ.

J. Kaźmierczak | 2005-01-14

Szanowni Państwo,

Telewizja TVN dziękuje Państwu za bardzo eleganckie i sprawne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej naszego kolegi redakcyjnego Marcina Pawłowskiego. Podziękowanie składamy w imieniu Rodziny jak i swoim.

M. Slósarski | 2004-11-25

W imieniu własnym oraz całej rodziny chcę bardzo podziękować całej firmie za wspaniałą, prfesjonalną i bardzo kulturalną obsługę pogrzebu mojego taty. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z usług wszystkich pracowników, za ich wyrozumiałość, uczciwość, doradztwo i wysoką kulturę. Słowa uznania w tak tragicznie smutnej chwili. Dziękuję za obsługę, kulturę osobistą pracowników firmy z Panią Moniką na czele - ujmującą osobą pełną zaufania.

syn, mama i rodzina | 2004-06-23

W imieniu całej mojej rodziny pragnę Państwu podziękować za tak wspaniałą organizację pogrzebu mojego Ojca, ś.p. Mieczysława Pruszyńskiego. Pani Alina Mroczek znakomicie zajęła się wszystkim, nie bacząc na to, że coraz to pojawiały się nowe problemy. Długo pamiętać będziemy jej profesjonalną sprawność, ale przede wszystkim wdzięk i takt. Mogą Państwo mieć pewność, że wszystkim polecać będziemy Dom Pogrzebowy „Służew”.

Rodzina | 2004-04-21

Księdzu Dyrektorowi, lekarzom i pielęgniarokm z Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów za niesienie pomocy i ulgi w cierpieniu w ostatnich dniach życia naszej mamy, ś.p. Reginy Maciejewskiej oraz Dyrekcji i wszystkim Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za nienaganną organizację uroczystości pogrzebowej.

Rodzinie, Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom z pracy, Znajomym i Sąsiadom za okazane serce – dziękujemy.

Córki | 2004-02-14

Bardzo serdecznie dziękujemy za prawdziwie profesjonalną – a więc rzetelną, taktowną, dyskretną – pomoc w organizacji ostatniej drogi i ostatniego pożegnania mojego taty Jerzego Konackiego na warszawskich powązkach. Państwa życzliwość i profesjonalizm w działaniu pozwolił nam w tych trudnych chwilach na całkowite skupienie się na sprawach ważnych, rodzinnych, podczas gdy wszelkie kwestie formalno organizacyjne zostały w pełni satysfakcjonujący sposób zorganizowane przez Państwa Zakład. Uroczystość choć smutna, była piękna. W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję.

syn | 2004-02-09

Pani Tatianie Frączak Cieślak dziękujemy za miłą, fachowa i serdeczną pomoc w ceremonii pogrzebu mojej mamy, ś.p. Zofii Jasielskiej.

córka A. Jasielska-Okoń i wnuczka J. Okoń | 2004-01-24

Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” składamy serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc, profesjonalizm oraz kulturalną obsługę uroczystości pogrzebowej ś.p. Jana Mroczka

Ala z rodziną | 2004-01-05

W podziękowaniu dla Pani Anny za mistrzostwo kunsztu wizażu.

| 2003-12-28

Bardzo serdecznie dziękujemy za sprawne, żyliczwe i bardzo profesjonalne przeprowadzenie wszystkich czynności związanych z pogrzebem naszej mamy ś.p. Heleny

córka | 2003-11-27

Składam serdecznie podziękowanie pracownikom firmy – Pani Tatianie Frączak, Panu Ziembińskiemu, Rybarczykowi, Piekarskiemu i Wodzińskiemu za profesjonalną i elegancką organizację i kulturalne przeprowadzenie pogrzebu mojej mamy Teodozji Jaroszewskiej w dniu 14.11.2003 r. Dziękuję także za wsparcie moralne i pociechę w ciężkich chwilach.

córka | 2003-11-22

Pragnę podziękować z całego serca za pomoc i obsługę pogrzebu mojego męża Antoniego Zielonka w dniu 03.11.2003. Ogromnie mocno pomogła mi p. Tatiana Frączak w tych ciężkich chwilach. Cała rodzina i uczestnicy pogrzebu do dzisiaj wspominają Panów którzy w sposób niezwykle elegancki i profesjonalny uczestniczyli w ostatniej drodze mojego męża. Jeszcze raz serdeczenie dziękuję.

H. Zielonka z synem | 2003-11-13

Serdecznie dziękuję za niezwykle sprawną i taktowną obsługe pogrzebu mojego ojca Henryka Rogali na cmentarzu Wawrzyszewskim w dniu 4 listopada 2003 roku. Panowie którzy nad pogrzebem mieli pieczę od momentu wyprowadzenia zwłok ze szpitala do bardzo dyskretnego oddalenia się po zamknięciu grobu wykonywali swoją pracę nienagannie, co wzbudziło uznanie nie tylko moje i całej mojej rodziny lecz także wielu uczestników pogrzebu. Szczególną pochwałę należy udzielić p. Jachacemu, który w sposób niezwykle estetyczny i przemyślany ułożył kwiaty  (wieńce i wiązanki) na nagrobku tworząc piękną kompozycję. Specjalne podziękowanie należy się p. Monice Rochalskiej za przemiłą i rzeczową obsługę w biurze.

Rodzina | 2003-11-05

Dziękujemy Wszystkim za oddanie ostatniej posługi ziemskiej naszemu Męzowi, Ojcu, Teściowi i Dziadkowi

Ś.P.

Zdzisławowi Krzyszkowiakowki

Za przewodniczenie i modlitwę w czasie uroczystej Mszy Świętej Żałobnej

Ks. gen. dyw. Stawojowi Leszkowi Głódziowi, Biskupowi Polowemu Wojska Polskiego

Ks. Markowi Gałęziewskiemu, Proboszczowi Parafii św. Karola Boromeusza

Ks. Edwardowi Pleniowi, Członkowi Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Ks. Mirosławowi Mikulskiemu, Kapelanowi Sportu

Ks. Zdzisławowi Peszkowskiemu, Przyjacielowi Rodziny

Ks. Leonowi Pawlukowi, Członkowi Rodziny

Ks. ppłk. Zenonowi Surmie, Kapelanowi Wojska Polskiego

 

Składamy podziękowanie

Kampanii Wojska Polskiego i Policji, które uczestniczyły w uroczystości żałobnej w katedrze polowej Wojska Polskiego i w czasie przejazdu przez  Warszawę oraz w pogrzebie na cmentarzu Wojskowym. Dziękujemy Orkiestrze Wojskowej, Organiście i Sygnaliście, którzy swoją grą uświetnili Mszę Świętą.

Składamy podziękowanie Zarządowi i obsłudze cmentarza Wojskowego, szczególnie Pani Kierownik Krystynie Zielińskiej oraz organizatorom pogrzebu – pani Monice Rochalskiej i panu Janowi Szczucińskiemu – dyrektorowi Domu Pogrzebowego „Służew” za wzorową organizację ceremonii w czasie tych smutnych dla nas dni.

Z wielką wdzięcznością składamy podziękowania

Żona z Córkami, Zięciami i Wnukami oraz najbliższą Rodziną

żona z córkami oraz najbliższą rodziną | 2003-04-30

Szanowna Pani, Pragniemy Pani oraz Pani współpracownikom serdecznie podziękować i wyrazić wdzięczność za profesjonalną pomoc, dzięki której mogliśmy pożegnać naszą ś.p. babcię Lubow Dąbrowską. Z wyrazami szacunku

E. i P. Dąbrowscy | 2003-04-29

Szanowny Panie Dyrektorze,

Tą drogą składam serdeczne podziękowanie za życzliwą, fachowa i pełną taktu obsługę, jak również udzielenie pomocy w sprawach pogrzebu mojej Matki Zofii Szewczyk (zmarła 8.02.2002).

Sprawą zajmowała się Pani Tatiana Frączak Cieślak, która wykazała duże zaangażowanie w sprawie pogrzebu mojej Matki, wiele razy dzwoniła do nas z uwagi na kłopoty jakie wynikały z kancelarią cmentarza bródzieńskiego; ciągłe zmiany kosztów stawiane przez w.w kancelarię.

Pani Tatiana służyła nam poradami w sprawach wyboru trumny itp. W tym wszystkim była życzliwa, serdeczna, sprawiała wrażenie jakby dotyczyło to jej rodziny.

Firma wasza została polecona nam przez naszą rodzinę, która kilkakrotnie korzystała z Państwa usług i musze przyznać że nie zawiedliśmy się. Firma wasza jest firmą na wskroś profesjonalną, posiada dobry i fachowy personel. Przy eksportacji zwłok mojej Mamy z mieszkania wykazali się Panowie dużym taktem. Chciałabym też zwrócić uwagę, że wszystko odbywało się terminowo, a koszty pogrzebu są na przyzwoitym poziomnie. Firma Państwa jest warta polecenia innym i to też będziemy czynili ze swojej strony.

W. Szewczyk | 2002-02-21

Szanowni Państwo,

Pragniemy także i w takiej formie wyrazić podziękowanie za pomoc w trudnych dla nas chwilach. Niezwykle uprzejmy i subtelny styl Państwa pracy pozwala zapomnieć o „formalizmie sprawy” i w sposób właściwy daje możliwość pogrążenia się w rozmyślaniach o bliskich, którzy odeszli.

Szczególne podziękowania przekazuję p. Grażynie Brzezińskiej, która reprezentowała Państwa Dom w rozmowach z nami.

Mamy prawo – oparte na własnym doświadczeniu – powiedzieć iż od lat potraficie Państwo w odpowiedni sposób być dla nas. Dziękujemy. Z poważaniem w imieniu własnym i żony.

| 2001-12-20

W imeniu swoim własnym i pozostałych członków rodziny chciałaby wyrazić Panu Janowi i wszystkim pracownikom firmy, którzy byli zaangażowani w organizację pogrzebu ś.p. Stanisława Zwierko, bardzo serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc, tak bardzo fachowa i taktowną, w tych trudnych dla nas dniach. Dzięki niej organizacja pogrzebu przebiegała nadzwyczaj sprawnie i szybko, co było dla nas ogromną pomocą.

Szczególne słowa wdzięczności kieruję do p. Grażyny Brzezińskiej, która kierowała przygotowaniami do pogrzebu, nadzorując kolejne etapy. Okazała nam dużo zrozumienia, cierpliwości, współczucia.

„Jedni drugich brzemiona noście…” – tak właśnie oceniam Jej obecność w tych trudnych chwilach. Z głębki serca bardzo, bardzo dziękuję.

M. Zwierko | 1999-09-08

Bardzo dziękuję za kulturalne, terminowe i z wielkim wyczuciem taktu załatwienie przykrych dla mnie uroczystości pogrzebowych.

Po niezbyt miłych wspomnieniach związanych z uslugami innej firmy jestem mile zaskoczony i jeszcze raz dziękuję.

Kozłowski | 1997-01-22

Składam serdeczne podziękowanie dla Pracowników Państwa Firmy za wyjątkowo fachową, rzetelną obsługę pogrzebu mojej Mamy – Zofii Pałycha, który odbył się dnia 05.03.1996 r.

Szczególne podziękowanie składam Paniom, z którymi miałam przyjemność załatwiać formalności, za wrażlikwość i delikatność w załatwianiu spraw.

Stworzenie klimatu serdeczności i ciepła w tych ciężkich chwilach w  połączeniu z elegancją ceremonii wywarło na uczestnikach pogrzebu bardzo korzystne wrażenie – za co bardzo w imieniu własnym i mojej rodziny jeszcze raz dziękuję.

Maria | 1996-03-07

Składam serdeczne podziękowania dla Pana Wojciecha Włodkowskiego któryw każdym calu stanał na wysokości zadania, a mój kontakt z nim mimo trudnych dla mnie chwil był przyjemnością. Moim zdaniem Pan Wojciech zasługuje na najwyższą pochwałę jako człowiek i pracownik z powołaniem.

Rodzina | 1995-10-23

Wyrażamy duży podziw i serdeczne podziękowania dla firmy za dużą sprawność i takt, szczegółnie chcemy podziękować p. Ali Gutkowskiej za jej wyrozumiałość, ciepło i cierpliwość która jest potrzebna w chwilach bezradności. Porównując doświadczenia bliskich i znajomych uważamy tę firmę za najlepszą, bardzo profesjonalną i przede wszystkim dostosowującą się do możliwości finansowych każdego klienta jednocześnie, traktując wszystkich z jednakowym szacunkiem.

Rodzina | 1995-08-08

Niniejszym składam najserdeczniejsze wyrazy podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za okazane mi serce i pomoc w ostatniej drodze mojej ś.p. Żony Haliny Stec-Piekarskiej.

M. Piekarski | 1995-07-14

Z wyrazami serdecznych podziękowań za znakomita organizację pogrzebu naszego Andrzeja (pogrzeb Andrzeja Jaroszczyka odbył się 22 luty 1995) na Bródnie. To dzięki Państwu mamy poczucie dobrze spełnione katolickiego obowiązku i spokoju wewnętrznego. Gratulujemy znakomitej obsługi – mam na mysli Panów w schludnych, eleganckich garniturach, którzy od kaplicy szpitalnej aż do ułożenia kwiatów na grobie godnie spełniali swój obowiązek. Poziom usługi bez najmniejszych zastrzeżeń.

Rodzina | 1995-02-26

Jestem urzeczony kulturą, estetyką i fachowością usług pogrzebowych Państwa zakładu „Służew”, co jest wielką wygodą i ulgą dla rodziców przy pochówku naszego syna Pawła Trzaski. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy.

F. Trzaska | 1995-02-16

Jestem bardzo wdzięczna za tak życzliwą, kulturalną organizację pogrzebu mojej siostry s.p. Jadwigi Dobrowolskiej w dniu 30 stycznia 1995 roku.

Szczególne podziekowanie za okazanie mi serca ze strony Pani Aliny Gutkowskiej, za pełne zrozumienie mojej tragedii. Szczęść Boże.

J. Trojanowska | 1995-02-03

W momentach tak smutnych jak pogrzeb osoby zajmujące się tym ceremoniałem ze strony rodziny zmarłego sa zazwyczaj pogrążeni w żalu i smutku. Bardzo ważną sprawą wtedy jest ktoś, kto potrafi pomóc i wyręczyć w czynnościach związanych z pogrzebem, a jednocześnie zachować się w sposób uczciwy. Właśnie taką firmą która pomagała mi w tych smutnych chwilach był ten zakład pogrzebowy.

| 1994-10-28

Mija właśnie rok i 6 tygodni od pogrzebu mojego Ojca Bolesława Turczyńskiego – w tym okresie byłam uczestniczką wielu pogrzebów osób mi bliskich i drogich. Z perspektywy czasu i przeżyć związanychh z żegnaniem Bliskich skłądam zespołowi firmy „Służew” wyrazu wielkiej wdzięczności za wysoką kulture przy organizacji pogzrebu mojego Ojca.

Z. Gajewska | 1994-10-26

Chociaż jest mi bardzo przykro po śmierci żony, to jednak nie sposób nie podziękować za serdeczną troskę, wzruszające poczucie taktu, wyjątkowo solidną obsługę.

Kiedy walczymy o godne urodzenie równie mocno trzeba walczyć o godny pochówek osób najbliżsych. Takiej obsługi życzę każdemu kogo dotknie nieszczęście.

Rybicki | 1994-08-17

Chciałbym tą droga podziękować wszystkim z Państwa którzy w tych trudnych dla nas chwilach wypełniali obowiązki związane z pogrzebem mojego Taty Ludwika Kucharskiego.

Firma wybrana przypadkowo z książki telefonicznej okazała się być tak profesjonalną, że będę polecać Państwa usługi znajomym, których dotknie śmierć w rodzinie.

Na standard firmy „Służew” zwrócili uwagę wszyscy uczestniczący w ostatniej drodze mojego Taty.

Rutkowska | 1994-07-07

Organizowany przez Dom Pogrzebowy „Służew” pogrzeb zmarłej osoby uważąam za wysoce godny podziękowan i pochwał.

Korzystam już po raz drugi z usług Państwa zakładu, a to głównie ze względu na bardzo cieplą i rodzinną atmosferę organizowania takich ceremonii. Obsługa wszystkich osób, ale to wszystkich, dodaje sił w tym trudnym momencie życia.

Bardzo podkreślam godną oprawę ostatniego pożegnania, na którą w tym roku w całej rodzinie i znajomym zwracałam szczególną uwagę i rzeczywiście wszyscy mieli jednakowe zdanie o tym momencie – rodzinne podejście i bardzo, bardzo dużo życzliwości.

E. Wysnyk | 1994-05-18

Dziękujemy serdecznie za bardzo dobre zorganizowanie całej uroczystości pogrzebowej naszego Ojca E.S.  Wróblewskiego. Ze strony Państwa otrzymaliśmy bardzo uprzejmą, kulturalną i fachową obsługe oraz estetyczną oprawę całej tej smutnej uroczystości, która odbyła się na cmentarzu Bródnowskim 6 kwietnia 94 r.

Rodzina | 1994-04-06

Serdeczne dziękuję Panu Janowi Szczucińskiemu i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za okazaną mi pomoc przy organizowaniu pogrzebu bliskiej mi osoby E. Królickiej.

Uroczystośc zorganizowana przez p. Szczucińskiego miała wzorową oprawę, pracownicy ujęli mnie swoją rzetelnością, fachowościa i punktualnością.

Bardzo ważnym i godnym podkreślenia elementem jest życzliwość i wysoki takt wszystkich pracowników firmy „Służew”

Krzysztof | 1994-03-14

W ciagu jednego roku załatwiam przez tutejszą firmę pogrzeb członków rodziny, w styczniu 93 r. brata, w styczniu 94 r. stryja oraz obecnie matki. Mamy do firmy pełne zaufanie pod względem solidnych usług oraz pod względem finansowym. Dziękujemy bardzo.

M. i J. Piechnikowie | 1994-02-17
Wprowadź treść aby dodać swoją opinię

Autor: