Bardzo dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za pomoc przy zorganizowaniu pogrzebu mojej Mamy. Wszyscy wykazali się profesjonalizmem i wysoką kulturą. Czułam się naprawdę bezpiecznie.

  Anna | 2019-08-31

  Dyrekcji i Wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" składam płynące z serca podziękowania za zorganizowanie pełnej wzruszeń ceremonii pogrzebowej mojego syna Jacka Janaśkiewicz. Szczególne słowa uznania dla Mistrza Ceremonii Pana Andrzeja Molendy, który z wielkim taktem i wyczuciem poprowadził uroczystość. Mama Teresa Glice

  Teresa Glice | 2019-06-10

  Chciałabym jeszcze raz gorąco podziękować za pomoc w zorganizowaniu ostatniego pożegnania mojego męża. Szczególne podziękowania przekazuję dla Pani Agnieszki Kacprzak, która z wyjątkowym taktem i troską odnosiła się do wszystkich naszych próśb. Uroczystość była zorganizowana i przeprowadzona w sposób absolutnie perfekcyjny, uczestnicy byli pod wrażeniem profesjonalizmu i jakości obsługi. Dziękuje za pomoc, za cierpliwość i za bycie w kontakcie na każdy telefon.

  Dorota Zielińska | 2019-05-14

  Piękne podziękowania należą się Pani Edycie Gałkowskiej oraz wszystkim pracownikom z Zakładu Pogrzebowego Służew filia w Pyrach. Pani Edyta przeprowadziła mnie niezwykle sprawnie przez cały proces przygotowań pogrzebu mojej ukochanej Mamy, Teresy Banaszak (18.02.2019), wykazując się przy tym niezwykłym taktem i empatią. Prowadziła mnie "za rękę", czytając bez mała w moich myślach. Zadbała też o wspaniałą oprawę muzyczną, a śpiew, skrzypce i wiolonczela - to byli wspaniali artyści. Dali prawdziwy i poruszający koncert, budzący zachwyt i wzruszenie. Serdecznie też dziękuję całej obsłudze Zakładu za dyskrecję, dużą kulturę i punktualność.

  Elżbieta Strojny | 2019-03-21

  Podziękowanie za nadzwyczaj profesjonalna pomoc w przygotowaniu ceremonii pogrzebowej mojej Ciotki. Pani Anna Tolon jest najlepsza wizytòwka Zakładu. Niezwykle pomocna, zawsze pod telefonem i z właściwa porada, sprawiła, że załatwianie pochòwku z dużej odległości odbywało się bezproblemowo. Ceremonia w sali pogrzebowej Zakładu przy Fosie bez zarzutu, przeprowadzona z taktem i elegancja. Serdeczne podziękowanie dla Anny Tolon, Dwie uwagi: kwartet muzyczny grał pięknie, może bardziej stosowne dla muzykòw miejsce byłoby z przodu sali, tuż obok trumny/urny, pod warunkiem ubioru stosownego do sytuacji. Doceniliśmy obecność Księdza w posłudze, docenilibyśmy bardziej, gdyby umòwionej 20-minutowej modlitwy nie zamknał w 10 minutach. Ksiadz się spieszył, jestem pewna, że tak się zazwyczaj nie zdarza.

  Iwona Krysiak 23/2/19 | 2019-03-04

  Wspaniała obsługa i profesjonalne podejście w tym ciężkim dniu dla rodziny i przyjaciół. Formalności zostały załatwione szybko i profesjonalnie, a pogrzeb został zorganizowany perfekcyjnie i z należytą starannością. Dziękuję obsłudze z Zakładu z Powązek.

  Paweł | 2018-11-05

  Chciałem gorąco podziękować za wzorową organizację pogrzebu naszego Taty Krzysztofa Kowalskiego. Pani Monika, która się nami zajmowała ujęła nas swoją życzliwością, pomocną radą i skutecznością działania. I jeszcze ciepłe słowo o muzykach - przepięknie wzbogacili swą muzyką nabożeństwo żałobne. Bardzo dziękujemy!

  Witek Kowalski z Rodziną | 2018-08-08

  Bardzo dziękujemy Pani Alinie Mroczek za okazaną nam pomoc przy organizowaniu pogrzebu naszej matki i tesciowej. W tej smutnej dla nas sytuacji Pani Mroczek byla po prostu wspaniala - solidna, madra i doswiadczona. Dawala nam dobre rady i byla przy tym bardzo zyczliwa. Uroczystośc przez nia zorganizowana przebiegla bardzo pieknie. Dzieki Pani Mroczek pozegnalismy mame godnie i spokojnie.

  A. i P. Karwaccy z Niemiec / | 2018-07-01

  Serdeczne chciałbym podziękować w imieniu swoim jak i Najbliższych za profesjonalną i bezproblemową organizację pożegnania naszego przyjaciela Erazma Pruszyńskiego. Pani Alinie a także Kierownikowi Ceremonii, najwyższe uznanie za profesjonalizm i wyrozumiałość przez okres przygotowania, w trakcie, a także po ceremoni. Ukłony od Najbliższych. Pozdrawiam serdecznie. Michał Lachowski

  Michał Lachowski | 2018-06-13

  W imieniu swoim i Rodziny serdecznie dziekujemy pracowikom Domu Pogrzebowego Sluzew, a w szczegolnosci Pani Alinie Mroczek za nadzwyczajnie profesjonalna organizacje uroczystosci pogrzebowej dla naszego Meza, Ojca i Dziadka Tadeusza . Dziekujemy za ogromna zyczliwosc, empatie, i zrozumienie w tak trudnej dla nas chwili. Pani Alino dziekujemy bardzo za Pani niezwykla pomoc w aranzacji uroczystosci pogrzebowych.

  B. i Z. Jagiello 2018-03-25 | 2018-03-25

  Wyrażamy ogromną wdzięczność i uznanie Pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za zaangażowanie, takt i kulturę przy organizacji pogrzebu naszego Syna MARCINA KOŚMIDER w dn.11.01.2018r. Z niezwykłą starannością zadbano nawet o takie detale jak piękne, z dużym poczuciem estetyki ułożenie wieńców i kwiatów. Z całego serca dziękujemy Pani BARBARZE OBUSZYŃSKIEJ za jej troskę, wsparcie i empatię. Za to, że w każdej chwili i o każdej porze dnia służyła nam radą i dbała o każdy szczegół tej smutnej uroczystości. Była dla nas jak najlepszy przyjaciel. Składamy podziękowania za piękną i wzruszającą oprawę muzyczną. Dziękujemy również wszystkim współpracującym z Państwem firmom i osobom które uczestniczyły w organizacji ceremonii. To dzięki Wam mogliśmy godnie i pięknie pożegnać naszego ukochanego Syna. Z wyrazami szacunku i wdzięczności Maria i Dariusz Kośmider.

  Maria i Dariusz Kośmider | 2018-02-24

  Co prawda upłynęło już trochę czasu ale pragnę bardzo, bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Państwa firmy za profesjonalne przygotowanie uroczystości pogrzebowej mojego Ojca Dominika Banaszka w dniu 6 października br. Szczególnie pragnę podziękować Pani Alinie Mroczek za fachową pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, poświęceniu nawet prywatnego czasu w szukaniu odpowiedniego miejsca na cmentarzu oraz doradztwie i zadbaniu o KAŻDY szczegół dotyczący pogrzebu. Pragnę również podziękować Panu Wojciechowi Ziembińskiemu i Andrzejowi Szuleckiemu za wykazanie cierpliwości podczas zabierania ciała mojego Ojca z domu a także Panu Zygmuntowi Jachacy za przepiękne ułożenie kwiatów w kościele a potem na grobie Ojca. Dziękuję za wszystko i pomoc w tak trudnej chwili.

  Alicja Banaszek | 2017-12-18

  Pragnę serdecznie podziękować wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego"Służew" Stare Powązki, szczególnie Pani Marysi Kordek (Służew) i Pani Alinie Mroczek za pełny profesjonalizm,miłą obsługę i dużą kulturę osobistą. Pąństwo zajęli się kompleksowo całą organizacją odciążając całą rodzinę. Za to jestem Państwu niezmiernie wdzięczna. Z wyrazami szacunku Basia Dembinska

  | 2017-10-29

  Bardzo dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego"Służew" Stare Powązki za profesjonalizm,zaangażowanie,odpowiedzialność,empatię i wysoką kulturę osobistą.Sprawiliście Państwo, że pożegnaliśmy naszą Kochaną Mamę Prymę Mierkiewicz godnie i uroczyście.

  Zofia Dybowska-Piętka | 2017-10-25

  W imieniu własnym i najbliższej rodziny pragnę złożyć podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego Służew. Doceniamy Państwa profesjonalizm i organizację ale również klasę i ogromne wyczucie taktu, które jest tak ważne dla osób pogrążonych w żałobie po stracie bliskiej osoby. Ceremonia, która upamiętniała moją zmarłą babcię – Katarzynę Rosiak – była zindywidualizowana i wzruszająca. Opowiadała właśnie o niej, przedstawiając fakty z jej życia, angażując najbliższych, zachęcając do wspomnień i pozwalając zachować w pamięci epizody z jej ciekawego i wypełnionego miłością 100-letniego życia. Pani Anna Borowik, mistrzyni ceremonii, dzięki empatii i znajomości ludzkiej psychiki, poprowadziła wspomnienie o Katarzynie wzruszająco, ciepło i bardzo przyjaźnie. Dzięki oprawie muzycznej, harmonii pianina i skrzypiec, ta skromna uroczystość stała się wzniosła i uduchowiona. Dziękujemy za tę, jakże humanistyczną ceremonię i przygotowanie Katarzyny do jej ostatniej drogi. Pozostajemy z szacunkiem, Jarosław Brożek wraz z rodzicami, Marią i Bogdanem.

  wnuk, Jarosław Brożek | 2017-09-30

  Pragnę złożyć serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za zaangażowanie w organizację uroczystości pogrzebowej mojego Taty – Tadeusza Hebda. Znakomite wyczucie chwili, dbałość o szczegóły i takt rozmów o sprawach niezwykle bolesnych dały mi ogromne wsparcie w tych trudnych chwilach. Podziękowania kieruję także pod adresem pracowników Domu Pogrzebowego Służew, którzy sprawowali opiekę nad ceremonią pożegnania Taty na Cmentarzu Komunalnym Północnym w dniu 2 sierpnia 2017 r. Dziękuję za niecodzienny takt i szacunek dla powagi ceremonii. Oprawa muzyczna uroczystości także nie pozostała niezauważona. Szczególne podziękowania kieruję dla Pani Barbary Obuszyńskiej z Filii na Cmentarzu Wolskim. Doskonała znajomość procedur, umiejętność dopasowania do oczekiwań, możliwości i wyobrażeń świadczące o wysokim poziomie wykonywanej pracy, to przy tak wysokich standardach Firmy rzecz oczywista. Umiejętność stworzenia wyjątkowo ciepłych i mocno zindywidualizowanych relacji z pogrążoną w smutku rodziną Zmarłego dających poczucie więzi, wsparcia i zrozumienia jest umiejętnością szczególną i niezwykle rzadko spotykaną. Tacy pracownicy Firmy to potwierdzenie najlepszych jej rekomendacji.

  Izabela Hebda-Czaplicka z Rodziną | 2017-08-23

  Pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność za organizację uroczystości pogrzebowej mojego Taty Stefana w dniu 5 lipca 2017r. Dziękuję Wszystkim Pracownikom Domu Pogrzebowego "SŁUŻEW" za ich profesjonalizm, zaangażowanie oraz kulturę osobistą. Szczególne podziękowania składam Pani Monice za empatię, ciepło i serdeczność. Profesjonalizm Pani Moniki na najwyższym poziomie, Jej pomoc oraz rady, były dla mnie w tych ciężkich chwilach, nieocenionym wsparciem. Bardzo serdecznie dziękuję również za piękną oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Z wyrazami szacunku córka Ewa z Rodziną

  11.07.2017r. | 2017-07-11

  Brakuje mi słów, aby wyrazić swoją wdzięczność za organizację uroczystości pogrzebowych mojej Mamy i zaledwie kilka miesięcy później, mojego Taty. Dziękuję Wszystkim Pracownikom za ich niezwykły profesjonalizm i zaangażowanie, kulturę osobistą i sumienność. Szczególne podziękowania kieruję do Pani Moniki, która nie tylko wykazywała się ogromną pomocą, radą, ale niespotykanym profesjonalizmem. W tych trudnych chwilach była dla mnie nieocenionym wsparciem. Jeszcze raz, bardzo serdecznie dziękuję.

  Katarzyna Kreft | 2017-06-27

  Serdecznie dziękujemy za bardzo profesjonalną organizację pogrzebu naszego Taty Kazimierza Górskiego w dniu 4.05.2017r. Oprawa muzyczna i takt pracowników zasługują na najwyższe uznanie. Z wyrazami szacunku córki

  córka E.Suchocka | 2017-05-07

  Pragnę serdecznie podziękować za wielkie zaangażowanie i pomoc techniczną zmianie obsługującej pogrzeb śp. Mirosławy Popieleckiej w Kościele św. Aleksandra w dn.28.11.2016. Wielkie słowa uznania za bezinteresowne zaangażowanie, profesjonalizm i bezproblemową pomoc w obsłudze nietypowego zlecenia kwiatowego. Dodatkowo obsługa kulturalna, elegancko i stosownie ubrana do uroczystości. Wielka kultura ludzi i pełen zawodowy profesjonalizm. Za wszystko

  | 2016-11-28

  Z całego serca dziękuję Pani MONICE ROCHALSKIEJ - osobie niezwykle dobrej, taktownej i pełnej szacunku dla Zmarłych oraz empatii dla Ich rodzin. Dziękuję Jej Współpracownikom za kulturę i profesjonalizm. Dziękuję w imieniu swoim i całej rodziny oraz przyjaciół, a również w imieniu Mojego Ukochanego ŚP BRATA - DR MED. KAROLA PURSKIEGO, bo wierzę, że, także duchem, był wśród nas i podziela naszą opinię.

  Ewa Purska-Rowińska | 2016-09-30

  Bardzo dziękuję pracownikom domu pogrzebowego "Służew" za organizację pogrzebu mojej mamy Ś.P Ireny Osuch

  Grażyna Lipska | 2016-08-23

  Składam serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego Służew na Woli za profesjonalizm i dużą kulturę przy organizacji i przebiegu pogrzebu mojej mamy Ś.P. Alfredy Łysik .

  Córka Małgorzata | 2016-06-07

  Razem z bratem składamy podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul.Fosa 17 w W-wie za najwyższy profesjonalizm i doskonałą organizację. W szczególności z całego serca dziękujemy Pani Ani Tolak, za: empatię, ciepło i serdeczność, oraz niezwykle indywidualne podejście do uroczystości pogrzebowej naszej mamy Ś.P Grażyny Modzelewskiej.

  Ewa Lenart | 2016-04-23

  Serdecznie dziękujemy Pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17, za profesjonalizm i kulturę przy organizacji pogrzebu naszego Taty ś.p. Jana Jantosa, 8 kwietnia 2016 r. Szczególne podziękowania składamy Pani Annie Tolak za pomoc i delikatność, otwartość na potrzeby rodziny oraz dla Pracowników, którzy przygotowali ceremonię pożegnania naszego Taty w Kaplicy Przycmentarnej 6 kwietnia 2016 r.

  córki, Irena Jackiewicz i Anna Jantos-Wojdak | 2016-04-10

  Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew", którzy zajęli się zorganizowaniem ostatniej drogi mojej Mamy. Zrobili to z empatia i kulturą. Szczególne wyrazy wdzięczności należą się za piękną oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej. Mama kochała śpiew i muzykę. Jako dziecko marzyła o tym, aby grać na fortepianie. I choć pozostało to w sferze marzeń, to dobrze, że i po śmierci towarzyszyła jej muzyka.

  Syn Wiesław | 2015-11-27

  Pragniemy podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego Służew za profesjonalne i z dużą kulturą przygotowanie ostatniej drogi naszego ojca Janusza. W tak ciężkiej dla nas chwili, służyli radą i pomocą. Formalności ograniczone były do minimum. Oprawa i przebieg ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. W imieniu własnym i żałobników dziękujemy za „piękny” pogrzeb.

  P. Grudnik z rodziną | 2015-10-02

  Składamy podziękowania dla całego zespołu Domu Pogrzebowego “SŁUŻEW” za organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej śp. Wojciecha Łuczaka. Dbałość o niezbędne szczegóły oraz profesjonalne, sprawne, taktowne działanie obsługujących tę uroczystość były wsparciem dla najbliższych i wyeliminowały troskę w tej trudnej chwili. Z wyrazami wdzięczności i szacunku. Najbliżsi.

  | 2015-08-28

  Składamy podziękowania dla całego zespołu Domu Pogrzebowego “SŁUŻEW” za organizację i obsługę uroczystości pogrzebowej śp. Wojciecha Łuczaka. Dbałość o niezbędne szczegóły oraz profesjonalne, sprawne, taktowne działanie obsługujących tę uroczystość były wsparciem dla najbliższych i wyeliminowały troskę w tej trudnej chwili. Z wyrazami wdzięczności i szacunku. Najbliżsi.

  Elżbieta Łuczak oraz Katarzyna i Robert | 2015-08-28

  Pragniemy bardzo podziękować Pracownikom Domu Pogrzebowego Służew, a w szczególności Pani Barbarze z filii na ul. Wolskiej 180/182 za życzliwość i zaangażowanie w organizację pogrzebu śp. Władysława Tadeusza Roszczyka oraz Panom: Zygmuntowi, Adamowi, Tomaszowi i Arturowi za profesjonalną i taktowną obsługę uroczystości.

  Żona, Córka, Wnuki i Prawnuki śp. Władysława Tadeusza Roszczyka | 2015-05-04

  Bardzo dziękujemy za organizacje pogrzebu mojego taty Bolesława Redo który odbył się w dniu 01.04.2015 na cmentarzu wolskim.W szczególności za takt i troskę Pani w filii na cmentarzu wolskim oraz pozostałym pracownikom domu pogrzebowego Służew.

  Beata Mętlak | 2015-04-30

  Uprzejmie dziękujemy pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za przygotowanie pochówku naszego taty, a przede wszystkim Pani Alinie i Pani Agnieszce, że w tak trudnej chwili dla nas służyły radą i pomocą. Pracownicy zakładu ze szczególną empatią poprowadzili nas przez kolejne etapy przygotowań, o których nic nie wiedziałyśmy. Oprawa muzyczna piękna. Szczególne podziękowania dla mistrza ceremonii Pani Anny Borowik za kulturę osobistą i spełnienie oczekiwań rodziny zmarłego. Dziękujemy również za organizację i nadzór nad wszystkim i współpracującymi z Państwem firmami i osobami, które brały udział w tej smutnej ceremonii. Pracownicy dyskretnie, ale sprawnie nadzorowali nad przebiegiem każdego etapu tej smutnej dla nas uroczystości. Delikatność i wyczucie na każdym etapie załatwienia formalności, pozwoliła nam łatwiej znieść te trudne chwile. Z wyrazami podziękowania - córki zmarłego Ryszarda Grundmana, Iwona i Małgorzata.

  córki;iwona i Małgorzata | 2015-04-22

  Serdeczne podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17 za profesjonalizm i kulturę przy organizacji pogrzebu mojego męża ś.p. Edwarda Stachnika. Szczególnie serdecznie dziękuję Pani Violettcie Tabaka.

  Danuta Stachnik | 2015-02-28

  W imieniu swoim i rodziny serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17 w Warszawie,a szczególnie Pani Violetcie Tabace za miłą i empatyczną pomoc, indywidualne podejście oraz niezwykły profesjonalizm z jakim zorganizowano pogrzeb mojego teścia Śp.Wacława Kolarczyka.

  Tenczo Dełczew | 2014-11-06

  Serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego “Służew”,a w szczególności dla Dyrektora Jana Szczucińskiego,pani Anny Tolak oraz pana Sylwestra Onisk za profesjonalne i wysoce kulturalne zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu ŚP Tadeusza Grąbala. Wzruszająca ceremonia ułatwiła nam pożegnanie kochanego Męża,Ojca,Dziadka i Pradziadka. Serdeczne dzięki

  Żona i Rodzina Zmarłego | 2014-09-22

  Bardzo serdecznie dziękujemy P. Jankowi Szczucińskiemu i P. Violetcie Tabace oraz pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ulicy Fosa 17 w Warszawie za wyjątkową życzliwość,empatię oraz doskonałą organizację ceremonii pogrzebowej naszej Mamy, Łucji Wilczyńskiej. Urszula i Grzegorz Wilczyńscy

  Urszula i Grzegorz Wilczyńscy | 2014-03-24

  Serdecznie dziękuję za profesjonalną, dyskretną i kulturalną obsługę mojego zlecenia przez Waszych współpracowników, a szczególnie pani Violetcie Tabaka, która z prawdziwym znawstwem i subtelnością poprowadziła organizację, jakże smutnej i trudnej, ostatniej drogi mojej zmarłej Mamy w dn. 18.03.2014r.

  Adam Seremento | 2014-03-21

  Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" za profesjonalizm, kulturę osobistą, zrozumienie w tak trudnych dla nas chwilach, wszelkie sugestie i wielką pomoc. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zorganizowanie w dniu 11.03.2014r. tak pięknie ostatniej drogi Naszej Mamy.

  Monika Stempke, Beata wraz rodzinami | 2014-03-12

  W imieniu rodziny Śp. Jerzego Stańczykowskiego chcę bardzo podziękować za profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Na każdym etapie począwszy od ustalania szczegółów, tu dziękujemy pani Agnieszce Kacprzak, poprzez pożegnanie w siedzibie firmy i w końcu podczas ceremonii pogrzebu pracownicy wykazali się taktem i empatią. Nie było żadnych problemów i kłopotliwych sytuacji które mogłyby zakłócić powagę ceremonii. Dziękujemy też za oprawę wokalno-muzyczną na b.dobrym poziomie (a wiem co mówię - mamy w rodzinie artystów muzyków). Jeszcze raz dziękujemy i polecamy.

  Andrzej Stańczykowski | 2014-03-10

  Bardzo,bardzo serdecznie dziękujemy pracownikom Domu Pogrzebowego Służew przy ul.Fosy w Warszawie za przygotowanie i poprowadzenie świeckiej uroczystości pogrzebowej naszej Mamy, Babci i Prababci Lucyny Markiewicz.Uroczystość została przygotowana z wielkim profesjonalizmem,kulturą. Byliście zawsze tam gdzie Was potrzebowaliśmy. Pięknie przygotowano oprawę muzyczną. Szczególne podziękowania dla mistrza ceremonii Pana Michała Millera za wielki takt, kulturę osobistą i spełnienie oczekiwań uczestników ceremonii. Dziękujemy syn Lech z rodziną

  Monika i Lech | 2014-02-28

  W imieniu swoim i rodziny serdecznie dziękuję pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17 w Warszawie oraz Pani Violetcie Tabace za ogromną kulturę, radę, indywidualne podejście oraz niezwykły profesjonalizm z jakim zorganizowano pogrzeb mojej Babci ŚP. Jadwigi Bartosiewicz.

  Dorota Borowska 2014-01-14 | 2014-01-14

  Bywają w życiu człowieka chwile, kiedy jest mu szczególnie trudno. Żal i ból po stracie bliskiej osoby paraliżują własną aktywność. Jakże wówczas przydaje się pomocna dłoń. I właśnie wtedy kiedy odszedł od nas śp Tadeusz spotkaliśmy się z ogromną życzliwością, taktem, zrozumieniem i konkretną pomocą okazaną nam przez P.Monikę Rochalską.Serdecznie dziękujemy całemu zespołowi SŁUŻEW za pomoc , radę, indywidualne podejście oraz profesjonalną organizację uroczystości pogrzebowej.Wasza życzliwość przetrwa w Nas tak długo jak pamięć o Tadeuszu.Dziękujemy.

  Mariola Popławska z Rodziną | 2013-12-27

  Pragniemy podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego"Służew" przy ulicy Fosa 17 w Warszawie za profesjonalną organizację pogrzebu naszego kochanego Męża, Taty i Dziadka, który odbył się 23.11.2013 roku w kosciele św Dominika. Szczególne podziękowania dla Pani Agaty.

  rodzina Szymańskich i Wysockich | 2013-11-28

  W imieniu swoim i całej rodziny chciałbym gorąco podziękować pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" przy ul. Fosa 17 w Warszawie oraz Pani Marioli Onel Marambio za ogromną kulturę oraz niezwykły profesjonalizm, z jaką zorganizowała pogrzeb naszej mamy ŚP. Alicji Perskiej. Na każdym etapie załatwiania spraw spotkaliśmy się z wielką wyrozumiałością, taktem i zaangażowaniem każdego Pracownika Domu Pogrzebowego "Służew". Podziękowania kierujemy również do Pana, który pięknie grał na skrzypcach i Pani, która śpiewała anielskim głosem podczas ceremonii pogrzebowej, dziękujemy za pełny profesjonalizm. Rodzina 2013-11-23

  | 2013-11-23

  Podziękowanie Pragniemy podziękować Personelowi Domu Pogrzebowego Służew w Warszawie, za profesjonalną obsługę związaną z pogrzebem Ryszarda Zelwiańskiego. Dziękujemy serdecznie także Panu Michałowi Millerowi za ułożenie scenariusza i poprowadzenie ceremonii Ostatniego Pożegnania zmarłego zgodnie z oczekiwaniem Rodziny. Żona Joanna Hanke i Pasierb Jacek Markowski Warszawa, dnia 14 października 2013

  | 2013-11-05

  Serdeczne podziękowanie za pełen profesjonalizm pracowników zakładu Służew - a w szczególności dla Pani Aliny Mroczek z fili na ul. Powązkowskiej, która przyjęła moje zlecenie i poprowadziła je od A do Z. Bardzo dziękuję Pani Alino.

  Paweł Kacperski | 2013-09-03

  Pragnę podziękować personelowi Domu Pogrzebowego"Służew" za profesjonalną obsługę,oraz pani Violi i pani skrzypaczce za piękny pogrzeb mojej mamy w dn.26.08.2013r.

  Joanna Matusiewicz | 2013-09-02

  W życiu rodzica najboleśniejszy jest moment, gdy trzeba pochować Swoje Dziecko... Chcieliśmy podziękować za niezwykły takt, okazany szacunek i profesjonalizm, który w tak trudnych dla Nas chwilach był niezbędny dla przetrwania i zorganizowania przepięknego (w każdym szczególe), świeckiego pożegnania i pochówku naszej Ukochanej Córeczki Bereniki Kwiatkowskiej w dn. 2 grudnia 2011 r. Dożyła tylko drugich urodzin. Szczególne podziękowania kierujemy dla Panów, którzy przyjechali po ciało córeczki oraz dla Pana Michała Mistrza Ceremonii - za szczere zaangażowanie. Dziękują rodzice.

  Ania i Błażej | 2013-08-13

  Serdeczne podziękowania dla Pani Barbary Obuszyńskiej, Pani Agnieszki Kacprzak i innych pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” za profesjonalną obsługę, wysoką kulturę oraz piękne zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu mojej Mamy Śp. Haliny Rydzewskiej składa Andrzej Rydzewski z rodziną.

  Andrzej Rydzewski | 2013-08-01

  Serdeczne podziękowania dla pracowników Domu Pogrzebowego "Służew" przy Cmentarzu Wolskim za ogromną kulturę oraz niezwykłą profesjonalność, z jaką przygotowali pogrzeb naszego Męża, Ojca, Dziadka i Pradziadka, ś.p. Zbigniewa Wroniaka.

  rodzina | 2013-07-31

  W imieniu swoim i całej rodziny chciałbym tą droga bardzo gorąco podziękować za zorganizowanie i przebieg pożegnania i uruczystości pogrzebowej mojej mamy. Na każdym etapie tego bolesnego dla nas faktu, jakim jest odejście bliskiej osoby spotkaliśmy się z wyrozumiałością, taktem, kulturą, zaangażowaniem każdej z osób które zaangażowane były we wszystkie czynności godnego spoczynku. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Pani Tatiany Frączak-Cieślak z filii na Ursynowie za profesjonalne, wielce empatyczne i ludzkie podejście w stosunku do mojej rodziny w tych ciężkich dla nas chwilach.

  Jakub Andziak | 2013-06-13

  Z całego serca dziękujemy pracownikom Domu Pogrzebowego "Służew" oraz Panu Michałowi Millerowi za profesjonalne, a jednocześnie niezwykle empatyczne podejście do nas w trudnych dniach po śmierci naszego Męża i Ojca oraz wzorowe przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej. Oby każdy miał tak pełną ciepła i godności ostatnią drogę!

  Barbara i Beata Łazarz | 2013-06-04

  Chciałem serdecznie podziękować zakładowi pogrzebowemu Służew za organizację pogrzebu mojej Mamy Hanny Góreckiej. Pogrzeb był zorganizowany nie standardowo zgodnie z moimi zaleceniami. Obecnie w środę 13 marca Br Zakład Pogrzebowy Służew organizował będzie pogrzeb mojej Cioci. Dziękuje

  Robert K | 2013-03-11

  Bardzo serdecznie dziękujemy za zorganizowanie pogrzebu naszej Najukochaszej Siostry Grażynki Żochowskiej. Dziękujemy za profesjonalizm,serdeczność,uprzejmość, klasę i wszystko co nam w tym dniu było potrzebne

  Siostry Grażynki i Siostrzenica Ewa | 2013-01-28

  Serdeczne podziękowania dla Domu Pogrzebowego "Służew" w tych trudnych dla nas chwilach, za wyrozumiałość, za takt w każdym momencie, oraz za wzorową organizację uroczystości pogrzebowej Ś.P. Romualda składa: Żona z rodziną

  Danuta Główka | 2012-06-26

  Serdeczne podziękowania dla Pani Violetty Tabaka i pracowników Domu Pogrzebowego Służew przy ul. Fosa 17 w Warszawie, za profesjonalną obsługę, wysoką kulturę, okazanie taktu, zrozumienia oraz piękne zorganizowanie i przeprowadzenie pogrzebu mojego Taty śp. Zbigniewa Chodorowskiego w dniu 18 kwietnia 2012 r. składa Iwona Giza.

  Iwona Giza | 2012-04-19

  Pragnę podziękować personelowi Domu Pogrzebowego "Służew" za znakomitą organizację pogrzebu mojej matki w dniu 08. 11. 2011 r. Z całego serca dziękuję.

  Jacek Jasion | 2011-11-08

  Bardzo dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za sprawne,

  taktowne i profesjonalne zorganizowanie uroczystości pogrzebowej naszego Syna, Męża, Taty, Brata i Dziadka

  ŚP

  Stanisława Kazimierza Poniatowskiego

  która odbyła się 20 października 2011 r. na cmentarzu w Grabowie

  rodzina

   

  rodzina | 2011-10-25

  Drodzy Państwo – zwracam się do firmy Służew ze słowami podziękowania i to w całym tego słowa znaczeniu, a podziękowanie pragnę złożyć za profesjonalność solidność i miłe oraz ciepłe bycie wtak trudnych chwilach dla każdego w załatwianiu oraz w omówieniach pochówku bliskiej osoby. Pragnę osobiście złożyć najmocniejsze i z całego serca płynące podziękowanie Pani Monice Rochalskiej za pomoc ludzką – psychiczną, tak cierpliwą i serdeczną oraz pełną elegancji w tak trudnych dla mnie chwilach. Firmo Służew i Pani Moniko – dziękuję bardzo za wszystko.

  L. Leska-Rajska | 2011-07-15

  Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za sumienność, z jaką przygotowali Państwo pogrzeb naszej 102 letniej seniorki rodu Mamy, Babci i Prababci, ś.p. Barbary Nowak.

  Dziękujemy za uwzględnienie wszystkich naszych potrzeb i sugestii, szacunek, delikatność i ciepło w kontaktach z nami. Szczególnie piękna była oprawa Mszy Świętej.

  córka z rodziną | 2011-07-07

  Szanowni Państwo, w dniu 11 maja b.r. zorganizowaliście pogrzeb Mirosława Salamucha, mojego Taty. Byliśmy bardzo zadowoleni z całej organizacji pogrzebu. Dziękowaliśmy firmie, był też zamieszczony w gazecie nekrolog z podziękowaniem dla firmy.

  Jednakże wobec upływu czasu od pogrzebu, przebywając nadal w wielkim smutku po utracie bliskiej osoby, zdaliśmy sobie sprawę, że tak wspaniała obsługa nas, klientów, przez firmę możliwa była dzięki Pani Monice Rochalskiej, która załatwiała z nami wszystkie formalności.

  To właśnie Pani Monice skłądamy te podziękowania i wielką wdzięczność za nadzwyczaj serdeczne, ciepłe i przy tym profesjonalne nas przyjęcie.

  To dzięki Pani Monice zorganizowanie pogrzebu nie było dla nas ciężarem w tak trudnym momencie.

  Pani Moniko dziękujemy ponownie za wielki takt, kulture i spokój z jakim nas Pani przyjęła, pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego.

  E. Szadkowska-Bieniek | 2011-06-13

  Od 20 lat załatwiam wszelkie rodzinne sprawy pogrzebowe przez firmę „Służew”. Firmę tę wielokrotnie rekomendowałem moim krewnym i znajomym. Wszyscy jesteśmy zgodni w ocenie, iż firma „Slużew” świadczy usługi na najwyższym profesjonalnym poziomie. Jest wręcz wzorem jak firma pogrzebowa winna być zorganizowana i winna działać. Usługi tej firmy mogę wszystkim bez wahania zarekomendować. Napisane po pogrzebie naszej mamy Anny

  syn | 2011-05-18

  Składamy serdeczne podziękowanie dla pracowników Domu Pogrzebowego Służew za okazaną serdeczność i za profesjonalne przygotowanie uryczostości pogrzebowej naszego Męża, Taty i Dziadka, który odbył się w dniu 11.05.2011 na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

  żona, córka z mężem, syn i wnuczek | 2011-05-18

  Szanowni Państwo,

  W dniu 4 kwietnia b.r. orgniazowaliście Państwo pogrzeb mojego Dziadka – Jana Góreckiego. Trochę późno, niemniej jednak chciałbym przekazać Państwu mooje podziękowania za wzorowe przygotowanie i przeprowadzenie całej uroczystości pogrzebowej. Obsługa całości przez Państwa pracowników była przeprowadzona niezwykle profesjonalnie, co jest niezwykle ważne w tych trudnych dla najbliższych zmarłego chwilach.

  Proszę o przekazanie moich podziękowań wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje i obsługę tego pogrzebu.

  M. Trzebiatowski | 2011-04-30

  Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za sumienność, z jaką przygotowali Państwo pogrzeb naszego Męża, Taty i Dziadka, ś.p. Zygmunta Jana Hlebowicza. Dziękujemy za uważne wsłuchanie się w potrzeby, szacunek, delikatność, ciepło w kontaktach z nami i Państwa rzetelność.

  Wszystko to było dla nas ważnym wsparciem i pomogło przeżyć te trudne dni. Dziękujemy.

  J. Hlebowicz z rodziną | 2011-02-14

  Składam gorące podziękowania dla Pani Wioletty Tabaka za serce, jakie włożyła w uroczyste, godne przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojego Męża, ś.p. Mieczysława Tadeusza Kwoczyńskiego, która odbyła się 12 stycznia 2011 r. na starym cmentarzu służewskim.

  Serdeczne Bóg Zapłać składam wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”, a wszczególności Paniom  Annie Tolak, Agacie Babik oraz Panu Wojtkowi Włodkowskiemu za okazaną pomoc i życzliwość, z jaką się spotkałam w tych trudnych dla mnie chwilach.

  T. Kwoczyńska | 2011-01-12

  Kiedy odchodzi od nas bliska osoba, ból i smutek ograniczają nasze myślenie i racjonalne działanie. Wtedy to często na naszej drodze stają ludzie, którzy wyciągają pomocną dłoń w naszym kierunku. Takie cierpienie nie ominęło również i nas, najbliższych ś.p. Henryki Rakowskiej która odeszła do Domu Ojca 8 października 2010.

  Wtedy to, poza przyjaciółmi, na naszą prośbę pomocną dłoń wyciagnął Dom Pogrzebowy „Służew”.

  Dzięki kompetencji pracowników organizacja pogrzebu naszej nieodżałowanej siostry i cioci nie była zawiłą i krętą drogą, którą bardzo często musi przejść zrozpaczona rodzina, ale pełną delikatności i zrozumienia formalnością.

  Również dzięki zaangażowaniu i fachowości Panów, których Dom Pogrzebowy „Służew” skierował do obsługi uroczystości pogrzebowych, ostatnia ziemska droga naszej ukochanej osoby była drogą pełną szacunku, godności i honoru.

  Za wszelką pomoc oraz wyświadczone dobro w tych ciężkich dla nas chwilach skłądamy gorące, płynące z głębi naszych serc podziękowania całemu zespołowi pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” w Warszawie.

  siostra z mężem oraz cała rodzina | 2010-10-26

  W dniu 28.09.2010 odbył się pogrzeb mojego męża ś.p. Tomasza Wacha, adiunkta Warszawskiej Szkoły Zarządzania, wieloletniego specjalisty – legislatora w Ministerstwie Pracy i Polityki oraz Sejmie. Organizatorem ceremonii był Zakład Pogrzebowy „Służew”.

  Profesjonlizm personelu oraz rzetelność i sumienność załatwiania pochówku w tym ostatecznych rozliczeń finansowych, a także takt i delikatność jaki okazano rodzinie przy załatwianiu wszelkich formalności zasługuje na uznanie.

  Możliwość – tylko w gronie najbliższych – skupienia się przy trumnie ś.p. Tomasza w Kaplicy Przycmentarnej chcącej osobiście pożegnać zmarłego była bardzo ważna. Ten – choć krótki moment – pozwolił na spędzenie z Nim ostatnich chwil. W tym miejscu rodzina mogła, po raz ostatni, poczuć duchową więź i w pewnym sensie obecność tego, który musiał opuścić najbliższych mu ludzi.

  Powaga i zachowanie wszystkich pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” uczestniczących w ceremoii Mszy Świętej w kościele O.O. Domikinaów, a następnie bardzo dobra organizacja pochówku na Cmentarzu Służewskim przy ul. Fosa nie budziła żadnych zastrzeżeń i zasługuje na podziękowanie.

  W. A. Wach (żona) | 2010-09-29

  Chciałbym wyrazić swoją wdzięczność i podziękowania Zakładowi Pogrzebowemu „Służew” za profesjonalną obsługę, za to że w tak trudnych dla mnie chwilach okazali mi zrozumienie i ciepło. Szczególnie dziękuję Pani Agacie Babik za całkoształt.

  mąż T. Trautman | 2010-09-07

  Szanowna i Droga Pani Moniko,

  chciałabym Pani podziękować za wszystko, co Pani uczyniła, aby jak najgodniej i jak najlepiej pożegnać mojego Tatę, ś.p. Jerzego Rakowskiego.

  Pani ciepło, spokój, cierpliwość, takt, zaangażowanie w sprawy formalne na równi z ogromnym zorganizowaniem, to w pełni profesjonalne wsparcie w tak trudnych chwilach. Efektem Pani starań było przepięknie zorganizowane pożegnanie zarówno w kaplicy jak i na cmentarzu, niezakłócony niczym spokój i możliwość przeżywania ciężkich chwil naszej Rodziny w należytym w takiej chwili spokoju, bez oabw, że napotkamy jakiekolwiek trudności.

  Dziękuję także wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” z którymi miałam naprawdę ogromną przyjemność spotkać się, za niespotykane ciepło i szacunek jakim otoczyliście mnie i Tatę oraz za ogromność staranność z jaką zadbaliście o wszystko w tym smutnym momencie mojego życia.

  K. Kosmala | 2010-07-08

  Na ręce Pani Aliny Mroczek składam wyrazu ogromnej wdzięczności i podziękowań dla Pani i wszystkich (!) Panów za niecodzienną kulturę i sprawną organizację przy pogrzebie mojego Brata Janusza Jabłkowskiego.

  Postawa całego zespołu była nam ogromną, psychiczną pomocą w tych trudnych chwilach. Z pełnymi wdzięczności wyrazami szacunku.

  siostra Aniela | 2009-07-31

  Witam serdecznie,

  Po raz drugi korzystałem z Państwa usług, najpierw jako wnuk osoby zmarłej, niedawno jako syn zmarłego.

  Chciałbym się wypowiedzieć na temat Państwa usług.

  Dla rodziny dotkniętej taką tragedią jest to bardzo trudny czas, każdy chciałby, aby „ostatnie pożegnanie” było godne osoby, która odchodzi.

  Towarzyszy temu stres, obawa czy wszystko będzie dobrze…

  Ponieważ zaufałem Wam po śmierci Dziadka – zaufałem i teraz.

  Słusznie, spisali się Państwo pięknie  a ceremonia choć smutna – pozostanie niezapomniana…

  Panowie z Zakładu Służew podeszli do wszystkiego z sercem, taktem, wyczuciem. Mistrz ceremonii (niestety nazwiska nie pamiętam) zajął się wszystkim. Wszelkie małe prośby na miejscu zostały spełnione, chociażby ta, by karawan nie jechał zbyt szybko (mam chorą Matkę).

  Ani przez moment nie czułem, że jest to rutyna, że to dla Panów kolejny pogrzeb tego dnia. Pełen profesjonalizm. Obsługa była poważna, grzeczna, a podczas grania marszu pogrzebowego Panowie stali z pełną powagą w czterech rogach trumny co stanowiło niezapomniany, wzruszajacy obraz.

  Podobnie jak mowa mistrza ceremonii na cmentarzu, pełna wzruszeń i powiedziana w piękny sposób.

  Wiele szczegółów złożyło się na piękne pożegnanie mojego Ojca, szczegółów oraz spraw bardzo ważnych.

  Chciałem w imieniu swoim oraz rodziny podziękować z całego serca.

  Waszą firmę będę polecał osobom dotkniętym tragedią utraty kogoś bliskiego i na pewno przyjdę do Was jeśli sam pogrążę się w smutku, choć mam nadzieję, że nie nastąpi to szybko.

  Sprawa dotyczy pogrzebu Janusza Królaka na cmentarzu w Pyrach 14 stycznia b.r.

  Pozdrawiam cały zespół D.P. Służew.

  J. Królak | 2009-01-30

  Serdecznie dziękujemy za zorganizowanie ostatniego pożegnania i pochówku naszej Mamy Danusi Sikorskiej.

  Szczególne podziękowania za serdeczność, takt i wyrozumiałość Paniom Agacie Babik i Paulinie Szysz. Jesteśmy również wdzięczne Panom, którzy przewozili naszą drogą Mamę ze szpitala w Międzylesiu, dyżurowali w trakcie pożegnania w kaplicy Domu Pogrzebowego „Służew”, przewozili Ją do Kościoła w Rembertowie i na Cmentarz w Zielonce. Obsługa Państwa Domu była w pełni profesjonalna, serdeczna i taktowna.

  córki Małgorzata i Elżbieta | 2008-08-20

  Bardzo dziękujemy Państwu za dobrą i profesjonalną organizację pogrzebu naszego dziecka. szczególnie chcielibyśmy podziękować Państwa pracownikowi – panu (niestety nie znamy imienia) który towarzyszył nam podczas mszy i na cmentarzu. Chcielibyśmy podkreślić, że nie był tylko pracownikiem wypełniajacym swoje obowiązki, ale również uczestnikiem tego wydarzenia, co było dla nas ważne. Proszę przekazać mu nasze serdeczne podziękowania i wyrazy uznania.

  M. i M. Opęchowscy | 2008-01-28

  Pragnę serdecznie Państwu podziękować w imieniu swoim i moich najbliższych za pełną zrozumienia, dyskrecji i profesjonalizmu pomoc – bo nie nazwałabym Państwa wsparcia usługami – zarówno podczas załatwienia niezbędnych formalności związanych z pogrzebem mojej Mamy – Krystyny Lau – jak i w dniu Jej pogrzebu.

  Szczerze przyznaję, że byłam bardzo miło zaskoczona sposobem Państwa pracy, szczególnie pełnym empatii podejściem do sytuacji, możliwością spokojnej rozmowy – w przeciwieństwie do osób co do których spodziewalibyśmy się zrozumienia, czyli lekarzy i księży, a których mieliśmy tę watpliwą przyjemność napotkać podczas tych niezwykle trudnych dla nas dni.

  Pragnę szczególnie podziękować Pani Monice Rochalskiej za wszelką pomoc i za dobre słowo, którym wspierała mojego Tatę, siostrę i mnie. Jeszcze raz bardzo za wszystko dziękujemy.

  M. Lau | 2007-08-13

  Serdecznie dziękujemy za profesjonalną, życzliwą i serdeczną obsługę i organizację pogrzebu mojego Taty Józefa Papisa. W szczególności dziękujemy Pani Ani Tolak oraz Panu Wojciechowi za wsparcie i serce jakie okazali nam w tych trydnych dla nas chwilach.

  E. Papis-Polakowska | 2007-04-20

  W imieniu swoim i mojej rodziny pragnę złożyć podziękowania dla pracowników Domu Pogrzebowego „Służew” a wszczególności dla Pani Wioletty Tabaki za pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych moich bliskich – Babci i Taty.

  Profesjonalizm Państwa, a przede wszystkim zwyczajna ludzka serdeczność pomogły nam przebrnąć przez trudy formalności w tych najcięższych dla każdego człowieka chwilach. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

  córka I. Makowska | 2007-03-09

  Szanowni Państwo,

  W imieniu własnym jak również całej rodziny chcieliśmy serdecznie podziękować za przygotowania, rady i realizację pogrzebu naszej Siostry i Szwagierki Zuzanny Tyblewskiej, który miał miejsce dnia 20 lutego 2007 roku.

  Podczas Mszy Świętej w kościele Najświętszego Zbawiciela zarówno organizacja, punktualność jak i przepiękna polecona muzyka stwarzały godną oprawę smutnej uroczystości. Podobnie było na cmentarzu w pyrach podczas samego pogrzebu.

  Takt i kultura osób – pracowników Państwa instytucji zasługuje na wyrazy szczególnego uznania. Jeszcze raz dziękujemy za bardzo dobrą organizację uroczystości pogrzebowych.

  B. Kapuścińska i A. Kapuściński | 2007-02-23

  Pragnę serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi i wszystkim Pracownikom Domu Pogrzebowego za godne przygotowanie pogrzebu mojej córki, ś.p. Madzi Ligęza. Dziękuję za wyrozumiałość, za pomoc w najtrudniejszych dla mnie chwilach  życia.

  Serdeczne podziękowanie pragnę złożyć wszystkim tym, którzy utulili moje ukochane Dziecko na wieczny spoczynek, za zamknięcie Jej szeroko otwartych przerażonych oczu i ust, otwartych w niemym krzyku.

  Dziękuję za godne pożegnanie Madzi w Domu Pogrzebowym, Kościele i na Cmentarzu – miejscu Jej wiecznego spoczynku.

  Łączę wyrazy szacunku.

  matka W. Galińska-Ligęza | 2006-10-12

  12 lat temu Dom Pogrzebowy „Służew” zajmował się pogrzebem mojej Mamy, a obecnie – w sierpniu 2006 roku pogrzebem mojego Taty.

  Cudowna atmosfera, ogromna życzliwość i kompetencje wszystkich bez wyjątku pracowników D.P Służew sprawiły, że ogromny ból związany z odejściem moich ukochanych Rodziców był do zniesienia w tych ciężkich dniach pogzrebu i przygotowań do niego. Jest to bez wątpienia wielka zasługa właściciela i szefa Domu Pogrzebowego „Służew” – p. Jana Szczucińskiego. Jaka szkoda, że nie możemy stykać się z Takimi Ludźmi w  życiu codziennym załatwiając inne usługi. Serdecznie dziękuję.

  B. Czerniak | 2006-08-22

  Jesteśmy pełni uznania i wdzięczności za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej naszej Mamy. Szczególne słowa podziękowania kierujemy dla pana który był mistrzem ceremonii i kierował przebiegiem uroczystości z tak wielkim taktem i kulturą, że czuliśmy się dumni iż tak godnie pożegnaliśmy najbliższą nam osobę.

  H. Rydzyńska | 2006-06-21

  Szanowni Państwo,

  Dom Pogrzebowy „Służew” już po raz drugi, w okresie ostatnich trzech lat, organizował uroczystości pogzrebowe członków najbliższej mi rodziny.

  Z dużą satysfakcją chciałbym podkreślić i podziękować za takt, sprawność i profesjonalizm realizacji organizowanych przez Państwa uroczystości pogrzebowych.

  Szczególnie chciałbym podziękować za organizację i nadzór nad wszystkimi współpracującymi z Państwem firmami i osobami, które brały udział w przeprowadzeniu pogrzebu mojej Mamy w dniu 11.04.2006 r. na cmentarzu północnym w Warszawie.

  Cała uroczystość została zorganizowana i przeprowadzona w sposób absolutnie perfekcyjny i godny najwyższego uznania. Wszystko i wszędzie było tak jak w najsprawniej zorganizowanej firmie i cały czas miałem świadomość dyskretnego ale bardzo sprawnego nadzoru pracowników D.P. Służew nad przebiegiem każdego elementu tej smutnej dla mnie uroczystości.

  Współpracujący z Państwem Pan Borowik – mistrz ceremonii świeckiej – prowadził uroczsytość pożegnania mojej mamy z dużym wyczuciem i dostojeństwem.

  Równie duże wyrazy uznania dla Pana nadzorującego przebieg uroczystości na cmentarzu (niestety nie znam Jego nazwiska) oraz dla Pani Doroty Szuby, która sprawnie i z dużym taktem prowadziła moje zlecenie od samego początku.

  Według staropolskiej tradycji, ostatnią powinnością syna wobec Matki jest Jej godne pogrzebanie. Dzięki Państwa firmie mogłem tego dokonać.

  Z poważaniem A. Nowak

  A. Nowak | 2006-04-12

  Bardzo gorąco pragnę podziękować za wspaniale, z orgormnym taktem i kulturą, świetnie zorganizowany pogrzeb mojego męża Mariana Witolda Godzisza, który odbył się 13.01.2006 roku na Bródnie. Szczególne podziękowanie kieruję do p. Tatiany Frączak Cieślak za profesjonalizm, prawdizwe człowieczeństwo i ogromną pomoc w załatwieniu trudnej sprawy grobu rodzinnego. Czułam troskę i serdeczność jakby Pani Tatiana była kimś bardzo bliskim. Bardzo bardzo dziękuję!!!

  Ogromną wdzięczność i wyrazy uznania chcę złożyć na ręce Mistrza Ceremonii p. Zygmunta Jachacego, który w niezwykle trudnych warunkach (na pogrzebie było ponad 300 osób) wykazał się inteligencją, niezwykłą pomysłowością, m.in. w układaniu kwiatów i troską o komfort najbliższej rodziny. Dziękuję Panu za wszystko!!!

  M. Godziszowa | 2006-01-31

  Serdecznie dziękuję za nadzwyczaj staranne, profesjonalne i kulturalne zorganizowanie uroczystości pożegnalnej i pogrzebowej ś.p. Grzegorza Kępińskiego. Dzięki całemu personelowi zakładu „Służew” z mistrzem ceremonii włącznie, te bolesne i bardzo ciężkie chwile łatwiej było przetrwać. W imieniu całej rodziny dziękuję.

  żona S. Kępińska | 2005-09-28

  Pragniemy przekazać wyrazy naszej wdzięczności Pani Tatianie Frączak oraz wszystkim pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew”, za to iż wspaniałą organizacją, pełnym profesjoanlizmu zaangażowaniem i wielką dyskrecją sprawili że dostojnie i bez najmniejszych zakłóceń mogliśmy towarzyszyć Pawłowi Różańskiemu w Jego ostatniej ziemskiej drodze. Dziękujemy z całego serca.

  A. i M. Różańscy | 2005-09-13

  W imieniu rodziny i Zarządu Głównego Mazowieckiego Towarzystwa „Powrót z U” wyrażamy głęboką wdzięczność Domowi Pogrzebowemu „Służew” za w pełni profesjonalną, bardzo sprawną, kulturalną i godną obsługę pogrzebu naszego nieodżałowanego Przyjaciela, Prezesa ś.p. Zbigniewa Rutkowskiego.

  Bardzo wysoka kultura osobista pracowników, których cechuje niesłychana delikatność i wyczucie, na każdym etapie załatwiania formalności, pozwoliła Rodzinie i nam, jego najbliższym współpracownikom, łatwiej znieść te trudne chwile.

  Z szacunkiem .t Rutkowski, M. Wojciechowski, P. Słomczyński

  współpracownicy | 2005-08-23

  Serdecznie dziękuję za zorganizowanie pogrzebu mojej cioci Krystyny Wilkoszewskiej. Formalności prowadziła Pani Wioletta Tabaka, która wykazała się wysoką kulturą i profesjonalizmem. Serdeczność, cierpliwość, dobra informacja – to elementy potrzebne rodzinie zmarłego w tak trudnych chwilach. Będę polecać Państwa usługi. Wdzięczna za pomoc Krystyna.

  siostrzenica Krystyna | 2005-05-31

  W imieniu pogrążonej w żałobie rodziny i swoim własnym wyrażam Panu Dyrektorowi Janowi Szczucińskiemu i wszystkim Pracownikom Domu Pogrzevbowego „Służew” w Warszawie  bardzo serdeczne podziękowanie za godne przeprowadzenie wszystkich czynności z odprowadzeniem naszej Kochanej Zmarłej ś.p. Adeli Kaźmierczak z domu Borowiec na miejsce wiecznego spoczynku.

  Szczególnie dziękuję za profesjonalne, pełne serdeczności, taktu i ciepła świadczenie wszystkich usług od początku aż po ułożenie wieńców i wiązanek kwiatów w dniu 4 stycznia 2005 r. na cmentarzu parafialnym w Komorowie koło Warszawy. Za to wszystko składam staropolskie BÓG ZAPŁAĆ.

  J. Kaźmierczak | 2005-01-14

  Szanowni Państwo,

  Telewizja TVN dziękuje Państwu za bardzo eleganckie i sprawne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej naszego kolegi redakcyjnego Marcina Pawłowskiego. Podziękowanie składamy w imieniu Rodziny jak i swoim.

  M. Slósarski | 2004-11-25

  W imieniu własnym oraz całej rodziny chcę bardzo podziękować całej firmie za wspaniałą, prfesjonalną i bardzo kulturalną obsługę pogrzebu mojego taty. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni z usług wszystkich pracowników, za ich wyrozumiałość, uczciwość, doradztwo i wysoką kulturę. Słowa uznania w tak tragicznie smutnej chwili. Dziękuję za obsługę, kulturę osobistą pracowników firmy z Panią Moniką na czele - ujmującą osobą pełną zaufania.

  syn, mama i rodzina | 2004-06-23

  W imieniu całej mojej rodziny pragnę Państwu podziękować za tak wspaniałą organizację pogrzebu mojego Ojca, ś.p. Mieczysława Pruszyńskiego. Pani Alina Mroczek znakomicie zajęła się wszystkim, nie bacząc na to, że coraz to pojawiały się nowe problemy. Długo pamiętać będziemy jej profesjonalną sprawność, ale przede wszystkim wdzięk i takt. Mogą Państwo mieć pewność, że wszystkim polecać będziemy Dom Pogrzebowy „Służew”.

  Rodzina | 2004-04-21

  Księdzu Dyrektorowi, lekarzom i pielęgniarokm z Hospicjum Domowego Zgromadzenia Księży Marianów za niesienie pomocy i ulgi w cierpieniu w ostatnich dniach życia naszej mamy, ś.p. Reginy Maciejewskiej oraz Dyrekcji i wszystkim Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za nienaganną organizację uroczystości pogrzebowej.

  Rodzinie, Przyjaciołom, Koleżankom i Kolegom z pracy, Znajomym i Sąsiadom za okazane serce – dziękujemy.

  Córki | 2004-02-14

  Bardzo serdecznie dziękujemy za prawdziwie profesjonalną – a więc rzetelną, taktowną, dyskretną – pomoc w organizacji ostatniej drogi i ostatniego pożegnania mojego taty Jerzego Konackiego na warszawskich powązkach. Państwa życzliwość i profesjonalizm w działaniu pozwolił nam w tych trudnych chwilach na całkowite skupienie się na sprawach ważnych, rodzinnych, podczas gdy wszelkie kwestie formalno organizacyjne zostały w pełni satysfakcjonujący sposób zorganizowane przez Państwa Zakład. Uroczystość choć smutna, była piękna. W imieniu całej rodziny serdecznie dziękuję.

  syn | 2004-02-09

  Pani Tatianie Frączak Cieślak dziękujemy za miłą, fachowa i serdeczną pomoc w ceremonii pogrzebu mojej mamy, ś.p. Zofii Jasielskiej.

  córka A. Jasielska-Okoń i wnuczka J. Okoń | 2004-01-24

  Dyrekcji i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” składamy serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc, profesjonalizm oraz kulturalną obsługę uroczystości pogrzebowej ś.p. Jana Mroczka

  Ala z rodziną | 2004-01-05

  W podziękowaniu dla Pani Anny za mistrzostwo kunsztu wizażu.

  | 2003-12-28

  Bardzo serdecznie dziękujemy za sprawne, żyliczwe i bardzo profesjonalne przeprowadzenie wszystkich czynności związanych z pogrzebem naszej mamy ś.p. Heleny

  córka | 2003-11-27

  Składam serdecznie podziękowanie pracownikom firmy – Pani Tatianie Frączak, Panu Ziembińskiemu, Rybarczykowi, Piekarskiemu i Wodzińskiemu za profesjonalną i elegancką organizację i kulturalne przeprowadzenie pogrzebu mojej mamy Teodozji Jaroszewskiej w dniu 14.11.2003 r. Dziękuję także za wsparcie moralne i pociechę w ciężkich chwilach.

  córka | 2003-11-22

  Pragnę podziękować z całego serca za pomoc i obsługę pogrzebu mojego męża Antoniego Zielonka w dniu 03.11.2003. Ogromnie mocno pomogła mi p. Tatiana Frączak w tych ciężkich chwilach. Cała rodzina i uczestnicy pogrzebu do dzisiaj wspominają Panów którzy w sposób niezwykle elegancki i profesjonalny uczestniczyli w ostatniej drodze mojego męża. Jeszcze raz serdeczenie dziękuję.

  H. Zielonka z synem | 2003-11-13

  Serdecznie dziękuję za niezwykle sprawną i taktowną obsługe pogrzebu mojego ojca Henryka Rogali na cmentarzu Wawrzyszewskim w dniu 4 listopada 2003 roku. Panowie którzy nad pogrzebem mieli pieczę od momentu wyprowadzenia zwłok ze szpitala do bardzo dyskretnego oddalenia się po zamknięciu grobu wykonywali swoją pracę nienagannie, co wzbudziło uznanie nie tylko moje i całej mojej rodziny lecz także wielu uczestników pogrzebu. Szczególną pochwałę należy udzielić p. Jachacemu, który w sposób niezwykle estetyczny i przemyślany ułożył kwiaty  (wieńce i wiązanki) na nagrobku tworząc piękną kompozycję. Specjalne podziękowanie należy się p. Monice Rochalskiej za przemiłą i rzeczową obsługę w biurze.

  Rodzina | 2003-11-05

  Dziękujemy Wszystkim za oddanie ostatniej posługi ziemskiej naszemu Męzowi, Ojcu, Teściowi i Dziadkowi

  Ś.P.

  Zdzisławowi Krzyszkowiakowki

  Za przewodniczenie i modlitwę w czasie uroczystej Mszy Świętej Żałobnej

  Ks. gen. dyw. Stawojowi Leszkowi Głódziowi, Biskupowi Polowemu Wojska Polskiego

  Ks. Markowi Gałęziewskiemu, Proboszczowi Parafii św. Karola Boromeusza

  Ks. Edwardowi Pleniowi, Członkowi Zarządu Polskiego Komitetu Olimpijskiego

  Ks. Mirosławowi Mikulskiemu, Kapelanowi Sportu

  Ks. Zdzisławowi Peszkowskiemu, Przyjacielowi Rodziny

  Ks. Leonowi Pawlukowi, Członkowi Rodziny

  Ks. ppłk. Zenonowi Surmie, Kapelanowi Wojska Polskiego

   

  Składamy podziękowanie

  Kampanii Wojska Polskiego i Policji, które uczestniczyły w uroczystości żałobnej w katedrze polowej Wojska Polskiego i w czasie przejazdu przez  Warszawę oraz w pogrzebie na cmentarzu Wojskowym. Dziękujemy Orkiestrze Wojskowej, Organiście i Sygnaliście, którzy swoją grą uświetnili Mszę Świętą.

  Składamy podziękowanie Zarządowi i obsłudze cmentarza Wojskowego, szczególnie Pani Kierownik Krystynie Zielińskiej oraz organizatorom pogrzebu – pani Monice Rochalskiej i panu Janowi Szczucińskiemu – dyrektorowi Domu Pogrzebowego „Służew” za wzorową organizację ceremonii w czasie tych smutnych dla nas dni.

  Z wielką wdzięcznością składamy podziękowania

  Żona z Córkami, Zięciami i Wnukami oraz najbliższą Rodziną

  żona z córkami oraz najbliższą rodziną | 2003-04-30

  Szanowna Pani, Pragniemy Pani oraz Pani współpracownikom serdecznie podziękować i wyrazić wdzięczność za profesjonalną pomoc, dzięki której mogliśmy pożegnać naszą ś.p. babcię Lubow Dąbrowską. Z wyrazami szacunku

  E. i P. Dąbrowscy | 2003-04-29

  Szanowny Panie Dyrektorze,

  Tą drogą składam serdeczne podziękowanie za życzliwą, fachowa i pełną taktu obsługę, jak również udzielenie pomocy w sprawach pogrzebu mojej Matki Zofii Szewczyk (zmarła 8.02.2002).

  Sprawą zajmowała się Pani Tatiana Frączak Cieślak, która wykazała duże zaangażowanie w sprawie pogrzebu mojej Matki, wiele razy dzwoniła do nas z uwagi na kłopoty jakie wynikały z kancelarią cmentarza bródzieńskiego; ciągłe zmiany kosztów stawiane przez w.w kancelarię.

  Pani Tatiana służyła nam poradami w sprawach wyboru trumny itp. W tym wszystkim była życzliwa, serdeczna, sprawiała wrażenie jakby dotyczyło to jej rodziny.

  Firma wasza została polecona nam przez naszą rodzinę, która kilkakrotnie korzystała z Państwa usług i musze przyznać że nie zawiedliśmy się. Firma wasza jest firmą na wskroś profesjonalną, posiada dobry i fachowy personel. Przy eksportacji zwłok mojej Mamy z mieszkania wykazali się Panowie dużym taktem. Chciałabym też zwrócić uwagę, że wszystko odbywało się terminowo, a koszty pogrzebu są na przyzwoitym poziomnie. Firma Państwa jest warta polecenia innym i to też będziemy czynili ze swojej strony.

  W. Szewczyk | 2002-02-21

  Szanowni Państwo,

  Pragniemy także i w takiej formie wyrazić podziękowanie za pomoc w trudnych dla nas chwilach. Niezwykle uprzejmy i subtelny styl Państwa pracy pozwala zapomnieć o „formalizmie sprawy” i w sposób właściwy daje możliwość pogrążenia się w rozmyślaniach o bliskich, którzy odeszli.

  Szczególne podziękowania przekazuję p. Grażynie Brzezińskiej, która reprezentowała Państwa Dom w rozmowach z nami.

  Mamy prawo – oparte na własnym doświadczeniu – powiedzieć iż od lat potraficie Państwo w odpowiedni sposób być dla nas. Dziękujemy. Z poważaniem w imieniu własnym i żony.

  | 2001-12-20

  W imeniu swoim własnym i pozostałych członków rodziny chciałaby wyrazić Panu Janowi i wszystkim pracownikom firmy, którzy byli zaangażowani w organizację pogrzebu ś.p. Stanisława Zwierko, bardzo serdeczne podziękowanie za okazaną pomoc, tak bardzo fachowa i taktowną, w tych trudnych dla nas dniach. Dzięki niej organizacja pogrzebu przebiegała nadzwyczaj sprawnie i szybko, co było dla nas ogromną pomocą.

  Szczególne słowa wdzięczności kieruję do p. Grażyny Brzezińskiej, która kierowała przygotowaniami do pogrzebu, nadzorując kolejne etapy. Okazała nam dużo zrozumienia, cierpliwości, współczucia.

  „Jedni drugich brzemiona noście…” – tak właśnie oceniam Jej obecność w tych trudnych chwilach. Z głębki serca bardzo, bardzo dziękuję.

  M. Zwierko | 1999-09-08

  Bardzo dziękuję za kulturalne, terminowe i z wielkim wyczuciem taktu załatwienie przykrych dla mnie uroczystości pogrzebowych.

  Po niezbyt miłych wspomnieniach związanych z uslugami innej firmy jestem mile zaskoczony i jeszcze raz dziękuję.

  Kozłowski | 1997-01-22

  Składam serdeczne podziękowanie dla Pracowników Państwa Firmy za wyjątkowo fachową, rzetelną obsługę pogrzebu mojej Mamy – Zofii Pałycha, który odbył się dnia 05.03.1996 r.

  Szczególne podziękowanie składam Paniom, z którymi miałam przyjemność załatwiać formalności, za wrażlikwość i delikatność w załatwianiu spraw.

  Stworzenie klimatu serdeczności i ciepła w tych ciężkich chwilach w  połączeniu z elegancją ceremonii wywarło na uczestnikach pogrzebu bardzo korzystne wrażenie – za co bardzo w imieniu własnym i mojej rodziny jeszcze raz dziękuję.

  Maria | 1996-03-07

  Składam serdeczne podziękowania dla Pana Wojciecha Włodkowskiego któryw każdym calu stanał na wysokości zadania, a mój kontakt z nim mimo trudnych dla mnie chwil był przyjemnością. Moim zdaniem Pan Wojciech zasługuje na najwyższą pochwałę jako człowiek i pracownik z powołaniem.

  Rodzina | 1995-10-23

  Wyrażamy duży podziw i serdeczne podziękowania dla firmy za dużą sprawność i takt, szczegółnie chcemy podziękować p. Ali Gutkowskiej za jej wyrozumiałość, ciepło i cierpliwość która jest potrzebna w chwilach bezradności. Porównując doświadczenia bliskich i znajomych uważamy tę firmę za najlepszą, bardzo profesjonalną i przede wszystkim dostosowującą się do możliwości finansowych każdego klienta jednocześnie, traktując wszystkich z jednakowym szacunkiem.

  Rodzina | 1995-08-08

  Niniejszym składam najserdeczniejsze wyrazy podziękowania pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za okazane mi serce i pomoc w ostatniej drodze mojej ś.p. Żony Haliny Stec-Piekarskiej.

  M. Piekarski | 1995-07-14

  Z wyrazami serdecznych podziękowań za znakomita organizację pogrzebu naszego Andrzeja (pogrzeb Andrzeja Jaroszczyka odbył się 22 luty 1995) na Bródnie. To dzięki Państwu mamy poczucie dobrze spełnione katolickiego obowiązku i spokoju wewnętrznego. Gratulujemy znakomitej obsługi – mam na mysli Panów w schludnych, eleganckich garniturach, którzy od kaplicy szpitalnej aż do ułożenia kwiatów na grobie godnie spełniali swój obowiązek. Poziom usługi bez najmniejszych zastrzeżeń.

  Rodzina | 1995-02-26

  Jestem urzeczony kulturą, estetyką i fachowością usług pogrzebowych Państwa zakładu „Służew”, co jest wielką wygodą i ulgą dla rodziców przy pochówku naszego syna Pawła Trzaski. Jeszcze raz za wszystko dziękujemy.

  F. Trzaska | 1995-02-16

  Jestem bardzo wdzięczna za tak życzliwą, kulturalną organizację pogrzebu mojej siostry s.p. Jadwigi Dobrowolskiej w dniu 30 stycznia 1995 roku.

  Szczególne podziekowanie za okazanie mi serca ze strony Pani Aliny Gutkowskiej, za pełne zrozumienie mojej tragedii. Szczęść Boże.

  J. Trojanowska | 1995-02-03

  W momentach tak smutnych jak pogrzeb osoby zajmujące się tym ceremoniałem ze strony rodziny zmarłego sa zazwyczaj pogrążeni w żalu i smutku. Bardzo ważną sprawą wtedy jest ktoś, kto potrafi pomóc i wyręczyć w czynnościach związanych z pogrzebem, a jednocześnie zachować się w sposób uczciwy. Właśnie taką firmą która pomagała mi w tych smutnych chwilach był ten zakład pogrzebowy.

  | 1994-10-28

  Mija właśnie rok i 6 tygodni od pogrzebu mojego Ojca Bolesława Turczyńskiego – w tym okresie byłam uczestniczką wielu pogrzebów osób mi bliskich i drogich. Z perspektywy czasu i przeżyć związanychh z żegnaniem Bliskich skłądam zespołowi firmy „Służew” wyrazu wielkiej wdzięczności za wysoką kulture przy organizacji pogzrebu mojego Ojca.

  Z. Gajewska | 1994-10-26

  Chociaż jest mi bardzo przykro po śmierci żony, to jednak nie sposób nie podziękować za serdeczną troskę, wzruszające poczucie taktu, wyjątkowo solidną obsługę.

  Kiedy walczymy o godne urodzenie równie mocno trzeba walczyć o godny pochówek osób najbliżsych. Takiej obsługi życzę każdemu kogo dotknie nieszczęście.

  Rybicki | 1994-08-17

  Chciałbym tą droga podziękować wszystkim z Państwa którzy w tych trudnych dla nas chwilach wypełniali obowiązki związane z pogrzebem mojego Taty Ludwika Kucharskiego.

  Firma wybrana przypadkowo z książki telefonicznej okazała się być tak profesjonalną, że będę polecać Państwa usługi znajomym, których dotknie śmierć w rodzinie.

  Na standard firmy „Służew” zwrócili uwagę wszyscy uczestniczący w ostatniej drodze mojego Taty.

  Rutkowska | 1994-07-07

  Organizowany przez Dom Pogrzebowy „Służew” pogrzeb zmarłej osoby uważąam za wysoce godny podziękowan i pochwał.

  Korzystam już po raz drugi z usług Państwa zakładu, a to głównie ze względu na bardzo cieplą i rodzinną atmosferę organizowania takich ceremonii. Obsługa wszystkich osób, ale to wszystkich, dodaje sił w tym trudnym momencie życia.

  Bardzo podkreślam godną oprawę ostatniego pożegnania, na którą w tym roku w całej rodzinie i znajomym zwracałam szczególną uwagę i rzeczywiście wszyscy mieli jednakowe zdanie o tym momencie – rodzinne podejście i bardzo, bardzo dużo życzliwości.

  E. Wysnyk | 1994-05-18

  Dziękujemy serdecznie za bardzo dobre zorganizowanie całej uroczystości pogrzebowej naszego Ojca E.S.  Wróblewskiego. Ze strony Państwa otrzymaliśmy bardzo uprzejmą, kulturalną i fachową obsługe oraz estetyczną oprawę całej tej smutnej uroczystości, która odbyła się na cmentarzu Bródnowskim 6 kwietnia 94 r.

  Rodzina | 1994-04-06

  Serdeczne dziękuję Panu Janowi Szczucińskiemu i Pracownikom Domu Pogrzebowego „Służew” za okazaną mi pomoc przy organizowaniu pogrzebu bliskiej mi osoby E. Królickiej.

  Uroczystośc zorganizowana przez p. Szczucińskiego miała wzorową oprawę, pracownicy ujęli mnie swoją rzetelnością, fachowościa i punktualnością.

  Bardzo ważnym i godnym podkreślenia elementem jest życzliwość i wysoki takt wszystkich pracowników firmy „Służew”

  Krzysztof | 1994-03-14

  W ciagu jednego roku załatwiam przez tutejszą firmę pogrzeb członków rodziny, w styczniu 93 r. brata, w styczniu 94 r. stryja oraz obecnie matki. Mamy do firmy pełne zaufanie pod względem solidnych usług oraz pod względem finansowym. Dziękujemy bardzo.

  M. i J. Piechnikowie | 1994-02-17
  Wprowadź treść aby dodać swoją opinię

  Autor: