POGOTOWIE POGRZEBOWE: 22 853 45 45
DOM POGRZEBOWY SŁUŻEW
opinie klientów

Serdecznie dziękujemy, że mogliśmy pomóc Państwu w organizacji uroczystości pogrzebowej.
Zawsze kładziemy nacisk na ścisłą współpracę z Klientem i odpowiadamy na indywidualne potrzeby. Tak realizujemy naszą misję od ponad 30 lat.

 

Polecanie naszej firmy innym to dla nas najwyższa ocena wykonanej usługi i sens naszej pracy. Dlatego będziemy wdzięczni jeśli zechcielibyście Państwo wystawić nam pozytywną opinię na wizytówce w usługach Google (link poniżej):

Jeżeli nie możecie Państwo wystawić nam opinii w Google – zachęcamy do wpisania opinii poniżej, a zostanie ona opublikowana na naszej stronie.

Prezentujemy poniżej opinie naszych Klientów pochodzące z naszej strony

Grażyna

Podziękowania dla Domu Pogrzebowego „Służew” za zorganizowanie – dopracowanej w każdym szczególe – uroczystości pogrzebowej Naszej Babci, w szczególności za zaangażowanie, takt i profesjonalizm dla opiekunki p. Kamili oraz dla pracowników Zakładu, którzy uczestniczyli w samej uroczystości.

DJ

Bardzo profesjonalna obsługa od panów zabierających ciało zmarłego z domu poprzez obsługę w domu pogrzebowym i na mistrzu ceremonii kończąc. Zmarła bardzo bliska mi osoba i po raz pierwszy w życiu musiałem organizować uroczystość pogrzebu a DP Służew załatwił wszystkie formalności za mnie w czym mi bardzo pomógł. Szczególne podziękowania dla pani Moniki która sprawowała pieczę nad całym przedsięwzięciem. Dziękuję

Marta Kupczyńska

Korzystaliśmy z usług tego Domu Pogrzebowego już trzeci raz. Każdy pogrzeb prowadzony był niezwykle profesjonalnie i przepełniony empatią, zarówno przez Panią z biura jak i Panów w trakcie uroczystości. Bardzo dziękujemy.

Zofia Kozłowska

Bardzo dziękuję DP Służew – Fosa za empatyczne i profesjonalne zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej Mamy. Pani Monice dziękuję za życzliwość, cierpliwość i pomoc w decyzjach… Niezbędne formalności przebiegły prawie niezauważalnie a wszystkie etapy organizacji uroczystości – bez zarzutu. Szczerze polecam korzystanie z usług, jeśli zaistnieje taka smutna konieczność.

Darek Jedynak

Serdeczne podziękowania dla pracowników DP Służew , pierwszy raz spadło na mnie organizowanie pogrzebu , zmarła bardzo bliska mi osoba i pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności stała się nieoceniona , bardzo profesjonalne podejście do sprawy , począwszy od zabrania ciała zmarłego a na mistrzu ceremonii kończąc . Szczególne podziękowania dla pani Moniki Rochalskiej za wszelką udzieloną pomoc i zaangażowanie . Dziękuję

Dziękujemy za Twoją opinię.